Fórum pridal Plavam_zivotom, 7. 8. 2020 02:29 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Povedal o tebe niekto, že si škaredý?

0
Plavam_zivotom

25 ročná žena

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Plavam_zivotom

25 ročná žena

Či už si sa to dopočul/a sprostredkovane alebo priamo od neho.
  2. 2
    Oiquell77

28 ročný muž

Vela krat. Ale tiez mi vela krat osoby opacneho pohlavia povedali, ci inak dali najavo, ze som atraktivny. Fyzicka krasa je dost subjektivna vec a kazdemu sa paci nieco ine.
  3. 3
    Riddiculus

8 ročné dievča
    *1238

Fakt neviem. Môžem rozmýšľať koľko chcem, nenapadá mi. Ale usudzujem, že keďže sa mi v škole smiali, tak asi, ale fakt neviem. Toto je taká jednoduchá formulácia, že to snáď ani nikto nepoužíva.
  4. 4
    Slackerbitch

39 ročná teta
    stratená v paralelnom vesmíre

Mne priamo nie ale ked sa niekto o mne bavil tak urcite :D
  5. 5
    Fukaj

8 ročný chlapec

Už dlhé roky mi to nikto nepovedal. :D
  6. 6
    Elmsi

12 ročné dievča

Jop.. Ved je to normálne ze sa všetkým nepacis ale kktne je ze to vypustí z huby
  7. 7
    Alex458

23 ročné dievča

Jop, aj priamo aj nepriamo. Našťastie pre mňa, som sa naučila najprv milovať seba a mať druhých v piči, takže sa cítim super, aj ked si oni musia riešiť nejaké komplexy.
    Ale príde mi mega nevhodné a netaktné, ak to niekto povie. Krása je vec názoru a všetko povrchné sa dá chirurgicky alebo inak upraviť ;)
  8. 8
    Torpedo08

29 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

No jasne a mali pravdu
  9. 9
    Kerrang

27 ročný muž

Tak povedali, že sa im ja konkrétne nepáčim, ale tak čo, nie každému sa aj tak len tak hocikto nepáči
  10. 10
    Parplyy

25 ročná žena
    Žilina

Hej, celu strednú (?) (sorry)
  11. 11
    Agord

tvári sa, že má 5 rokov
    Roanapur

Priamo mi to nikto nepovedal, ale z pár ľudí som cítil, že sa im nepáčim ba dokonca že som im vyslovene nesympatický. (retard)
  12. 12
    Olii

27 ročná žena
    v predklone

No jasné, na základnej veľakrát a na strednej tiež tam sme mali také skvelu partiu dievčat čo celý týždeň riešili solarko aby neboli biele v Ministri :D a jedna z nich mi raz povedala že keby mala byť taká biela ako ja radšej sa zabije ..a tak (hehe) (hehe)
  13. 13
    Livre

20 ročné dievča

Jeden chalan mi raz na tanečnej ako trinásťročnej povedal, že som škaredá ako noc. Vtedy sa ma to dosť dotklo - dnes to beriem ako kompliment, pretože noci sú krásne (bird)
  14. 14
    Ucitelka

44 ročný ujo

@livre To je ale ináč pravda. Nechápem prečo sa to hovorí, že škaredý ako noc, keď noc má naozaj svoje čaro. Človek sa vyspí, je ticho a tma, akože čo je na tom škaredé? Skôr by sa malo hovoriť škaredý jak ráno.
  15. 15
    Papver

24 ročné dievča

Priamo, že som škaredá to nie, ale na základke som nechtiac zozadu vrazila do staršej holky a tá sa otočila, pozrela na mňa, divne sa zatvárila a povedala, že fuj.
  16. 16
    Cltr0n

27 ročný muž
    Oravská divočina/Pažravá pri Zvolene

Priamo do oči mi to povedala asi iba sestra :D
  17. 17
    Zrkadlovka

22 ročné dievča
    pod lamelou

Na základnej, nie priamo ale vyslúžila som si občas narážky na môj vzhľad
  18. 18
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

Tak určiteee, ale to ešte za školských čias, kedy bolo takéto počastovanie hanlivými výrazmi o vzhladu toho druhého úplne bežné a decká sa navzájom moc riešili, ohovárali atď... A vtedy sú vlastne všetci tak trochu škaredí a nedovyvynutí (hehe) jeden má akné/mastnú tvár, druhému raší pedoknírek, ďalšia zas začala dosť zavčasu zarastať ale ešte neobjavila žiletku alebo rodičia jej nedovolili holiť sa, niekto má krivé zuby/škaredý strojček, niekto nosí oblečenie po súrodencovi, niekto je moc brčkavý, niekto sa moc červená, hentá zasa na seba patle kilo mamkinho mejkapu každé ráno... A tak no...
  19. 19
    Narazuvzdornaa

26 ročná žena
    bridge troll

Akoze vyslovene tymito slovami nie, to sa podla mna nehovori... Skor konkretne veci, ze ma clovek zuby/oci/nos/zadok/hlavu/nieco velke/male/nesymetricke/chlpate/inak nepekne
  20. 20
    Warble

21 ročné dievča

mne rpesne to co @livre , akurat to bola pani v ba mhd ked som mala 18 (:
  21. 21
    Aventine

12 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

Keď som bola ešte na ZŠ jedna malá cigánka a jedna protivná baba z vedľajšej triedy :D
  22. 22
    Aventine

12 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

A presne v takomto znení: "Načo sú ti tie tiene, aj tak si škaredá!" :,(
    Asi mi to dosť zlomilo srdco, keď som si to tak presne zapamätala :D
  23. 23
    Delica

hrá sa, že má 2 roky
    (-∞,+∞)

Hej, dokonca aj človek, s ktorym som v tom case chodila.

A celkovo som pocula podobne slova v zivote nemalokrat.
  24. 24
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

Dali mi to dostatočne najavo. Ale moc si nevybavujem niekoho kto by mi to povedal. Možno raz, ale to bola krava ktora prepadla asi 3x na základke.
    Inak skôr na otázku vzhľadu odpovedajú dievčatá pozitívne, ale aj tak sa mi to nezdá byť pravda. Akože vyzerám relatívne dobre, ale nie som typ vzhľadovo ani osobnostne na to, že by si nejak mohol vyberať, alebo mal v okolí množstvo dievčat.
  25. 25
    Livre

20 ročné dievča

@warble to len tak ti random ženská povedala, že si škaredá? :-o
  26. 26
    Velagranka

24 ročné dievča
    8mo

@delica :( to co bolo za postiha

priamo nie, ale urcite si to niekto minimalne pomyslel. Predsa len, tak ako je povedane v @2, je krasa dost subjektivna.
  27. 27
    Tarassaco

tvári sa, že má 6 rokov

Hlavne na ZŠ som to počula viackrát, dokonca od chlapcov, neskôr mi to už asi nikto do očí nepovedal. Ešte možno na internetoch.
  28. 28
    Warble

21 ročné dievča

@livre no my sme sa s kamoskou na comsi smiali a ona si myslela ze na nej tak zacala taky rage ze co si o sebe myslim, skulka a ze som skareda ako noc :DD
  29. 29
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

V normalnych kruhoch som vlastne nikdy nepocula ziadnu extra kritiku na svoj vzhlad - teraz neviem ci mam len extra circlejerkujuce okolie alebo co, ked to tu citam, ale incelkovia na b. a muzi ktorych som odmietla mi par krat explicitne povedali, ze som skareda (alebo nieco podobne). Nie ze by som ich teda brala vazne :D
  30. 30
    Trevor1994

hrá sa, že má 1 rok

napriamo tusim ani nie, ale nepriamo mi to teda davali pocitovat urcite...
  31. 31
    Lukaso121

29 ročný muž
    Nitra

Pockame dokym vela ludi da moznost nie a potom ich oznacime a povieme im to (thumbs)
  32. 32
    Burn

28 ročná žena
    Praha

Moj brat mi to povedal milionkrat a raz jeden sekundan, ked som chodila do primy :D
  33. 33
    Openmindedfreak

31 ročný muž

na strednej som nosil na hlave riadne farebné čudá, číra, kokotiny, poobliekaný tiež dosť divne, no ani napriek tomu som to myslím od nikoho a nikdy nepočul... síce raz mi jedna holka povedala, že si ma predstavovala krajšieho, vtedy som mal také ošťaté hniezdo na hlave... :D
  34. 34
    Dee99

27 ročný muž
    RK

Hej. No a co! Aj keby som sa páčil iba jednému percentu ľudí na zemi stale sa pacim viac nez 70 miliónom ľudí.. :P
  35. 35
    Midnight

31 ročný muž
    čo to zase píše?!

aj tí čo ma nikdy nevideli. aj ja sám. a všetci máme pravdu =D
  36. 36
    Foxhound

tvári sa, že má 3 roky
    Neosolium

Na základnej niektorí spolužiaci vraveli, že som škratoš, ale tak aj ja o niektorých tiež, bolo to vzájomné :D . Na strednej v pohode, bol som introvert a nikto si ma nevšímal ani neohováral :D . Väčšinou chlapi vravia o mne, že som špatoš :D . Ale dlho som to už veru nepočul, to je pravda :D .
  37. 37
    Nespiacakraska

30 ročná žena
    Doma

Naposledy mi asi dva roky dozadu, nalozil jeden s ktorym som si nechcela pisat, ze som strasne namyslena(chapes, ta logika-nechce si so mnou pisat, pretoze je nemyslena, nie preto, zr sa o com nemame bavit) a on nechape preco, ked som taka skareda. :D A vlastne aj on mi pisal len z lutosti!
    Bola to celkom vtipna debata, potom mi este napisal ze som pica a nech skapem do rana. :D :D :D
  38. 38
    Palec223

28 ročný muž

byvala mi povedala ze som hlupy a skaredy .... :-|
  39. 39
    Saddath

30 ročná žena

Nikdy :D na skole by si to nik nedovolil lebo respekta a teraz.... Neviem dospelaci si nadavaju do skaredych? Aj brat mi hocijako vynadal ale do spatnych nie :D a na nete tiez nik
  40. 40
    Samtord

28 ročný muž
    Kalinovo

jedna slečna na parkete, cez ktorý som prechádzal, mi povedela: " No ty vyzeráš!"
    som jej odpovedal: "Ako tvoja mater."

a ešte pár ľudí mi to povedalo, že som škaredý. Samozrejme, že nie do očí.

41. 41
    Energy1010

23 ročný chalan

https://gulas.sme.sk/upload/posts/5/66/66955/large/69108b5f88e5f3c5456f8a6ab034e591.jpg
  42. 42
    Obsession

tvári sa, že má -1 roky
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Akurat som si spomenula na dávnejšie časy, keď o mne jedna staršia ženská povedala, že veď nie som až taká pekná ako o mne hovoria... :D
    mala na mňa nervy kvôli frajerovi jej dcéry, s ktorým som ovsem nič nemala (?) (:
  43. 43
    Pandoras

hrá sa, že má 2 roky
    z minulého storočia

Možno aj hej, ale nepamätám si, lebo úprimne mi je jedno čo si kto myslí, ja si idem svoje
  44. 44
    Barb

tvári sa, že má 3 roky
    Piešťany

Vyslovene ze skareda nie, ale ze som tucna to na zakladke ano ;D
  45. 45
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

Asi len nepriamo
  46. 46
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

Keď ti niekto povie, ze nie si jeho typ alebo ze sa mu nepacis, tak to je ako keby ti povedal si škaredý?
  47. 47
    Danerine

22 ročné dievča

Priamo mi nikto nepovedal, ze som skareda, ale na zakladke mi jedno dievca povedalo "ty mas taku skaredu tvar" (:
  48. 48
    Zuzki11

27 ročná žena
    gWZZ

Tato otazka ma skor navnadila zamysliet sa, ci som ja o niekom povedala ze je skaredy. Ale asi nie. Skor tu vetu"no najkrajsia neni" nasleduju nejake klady aby som nemala pocit ze niekoho zhadzujem..co je tiez weird.
  49. 49
    Kubbox

24 ročný chalan

škaredý sú iba tučkovia, za tvár nikto nemôže...ale za postavu áno...si to čo ješ čiže áno..... ja som fešák v tvári a mám dobrú postavu aj keď by som mohol mať lepšiu ale mám svaly a som krásny v tvári viac menej po mame lebo som padatý na ňu.....ale ešte raz každý kto je tučný je škaredý lebo tučné sú iba prasce