Fórum pridal Xy12345, 3. 3. 2017 00:58 do kategórie Čo ma potešilo. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Pozabíjať ich.

0
Xy12345

23 ročný chalan

Normálne idem sa vystat, stim a pozriem a plny záchod tmavočervenej krvy... idem na pohotovosť a tam mi povedia že nemajú urológa že mám ísť zajtra na vyšetrenie. A ešte mám aj trochu zvýšenú teplotu, akurát som si pozeral že keď je teplota je zle.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Xy12345

23 ročný chalan

Proste keď vyšetria tak nahovno ( sledovaný som aj u Nefrologa a urologa ) alebo vôbec...
  2. 2
    Milgamman

9 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

mal si uz aj doteraz nejake problemy tohto druhu alebo to je z nicoho nic?
  3. 3
    Freedef

19 ročný chalan
    VTR (Košice)

@milgamman od kedy doktorka si
  4. 4
    Milgamman

9 ročné dievča

@freedef od vcera (rofl)
  5. 5
    Thunderstorm

13 ročné dievča
    devil's little sister

ok.
  6. 6
    Xy12345

23 ročný chalan

@milgamman mal som krv v moci ale iba mikroskopicku ( zistenú ľabakom ) , nie makroskopicku.. sak do zajtra určite prežijem a potom sa uvidí a boli má oblička trochu ... ale to je jedno, mal som s nimi už viacej podrobných skúsenosti len má vždy prekvapia niečim novým...
  7. 7
    Milgamman

9 ročné dievča

tak to mi je luto :( neboj sa, do rana prezijes a tak ti spravia poriadne vysetrenia :) ja som nedavno vracala asi 8x za sebou a potom uz som zvracala aj krv a tiez som sa zlakla :/ takze ta viem pochopit ale nakoniec mi nic nebolo, takze sa hned neboj nemusi to byt nic vazne ;)
  8. 8
    Xy12345

23 ročný chalan

@milgamman no ďakujem za podporu ;) ... ja sa nebojím ale ... no nechcem sa zas rozčuľovať
  9. 9
    Marcello1111

29 ročný muž

z týchto doktorov by človeka porazilo, načo je ta pohotovosť, oni sú fakt úbohí, že ti nevedia dať aspoň pirulu na teplotu, aby ti klesla a pošľu ťa het...
    no ak si to mal už v minulosti, potom máš nejake lieky, či...
  10. 10
    Kierkegaard

24 ročný chalan
    Vesmír

Nuž, skalpel do ruky, ntb na kolená a urobim si sám
  11. 11
    Torpedo08

25 ročný muž
    kOkOtOvO

@marcello1111 su to koncentraky tie nemocnice zajko !
  12. 13
    Xy12345

23 ročný chalan

@marcello1111 no dnes som bol u urologa ktorý má nechcel vyšetriť že som došiel neskoro ( 3 hodiny pred koncom ) tak má poslal na chirurgiu tam má vyšetrili tak že my pobuchal po obličkách , absolútne žiadne ďalšie vyšetrenie nebolo, čiže ani neviem čo mi presne je . Dali mi dicynone a macmiror a bol som vybavený ... ale ja sa už ani nečudujem, keď som tam čakal tak skoro všetci ľudia v čakárni sa prejavili negatívne a ja len na koniec presne ako hovoríte, lekári si totižto myslia že pacienti tam chodia preto že nemajú doma čo robiť ... kurva, veľmi nerád to hovorím ale bol som v anglicku a tam sa ku mne lepšie chovali v nemocnici ako tu aj keď je to tam podobne, je to tiež 50 rokov za opicami
  13. 14
    Padlyanjel

22 ročné dievča
    z Xibalby

Ja mam skor ten prbolem že sa s doktormi hádam že nie nič mi nie je nemusím zostať v nemocnici a hned podpisujem :D ono sa na nich dosť nadáva a má to svoje dôvody ale je aj dôvod prečo sú lekármi... takže je to tak 50 na 50