Fórum pridal Anonym356, 4. 7. 2017 18:48 do kategórie TV, médiá. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Pozeráte anime?

0
Anonym356

22 ročný chalan

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Wistingher

20 ročný chalan
    Bratislava

kedysi sa tomu hovorilo rozprávky... teda ja to poznám pod tým pojmom. Ja anime nepozerám. Pozrel som si Pokémonov odzačiatku až po koniec všetkých dabovaných častí, pozerám Simpsonovcov, Futuramu, Girffinovcov, Amerického tátu ... South Park... :D ... sú to dobré rozprávky :)
  2. 2
    Kassiar

20 ročný chalan
    Milky Way

Občas pozerám anime, ale hlavne čítam mangu (anime komiksy, pre tých čo nevedia)
  3. 3
    Kassiar

20 ročný chalan
    Milky Way

@wistingher Ja osobne Pokémonov a Naruta (teraz Boruta) nepovažujem za anime.
  4. 4
    Anonym356

22 ročný chalan

@kassiar áno presne tak. myslel som tým AnimE, nie Animáky :D
  5. 5
    Kassiar

20 ročný chalan
    Milky Way

@anonym356 Pre mňa je dobré anime typu: Neon Genesis Evangelion, Blood+,Tokyo Ghoul, Elfen Lied, Mutant Cronicles, Yu Yu Hakusho, Death Note,Bleach a dalsi
  6. 6
    Kristian1112

24 ročný chalan

@kassiar wtf, to je jak nepovažovať čivavu za psa, ups moc ich nepovažujem. Tak máš pravdu :D
  7. 7
    Kristian1112

24 ročný chalan

Predtým som videl doslova stovky anime ale momentálne už asi rok ma moc nezaujímajú, tiež čítam radšej mangu. Ale ak má niekto nejaké odporúčania, ktoré vyšli posledný rok a fakt vás to chytilo tak sem s tým. Rád by som si niečo dobré pozrel
  8. 8
    Ye6xncvl

17 ročné dievča

Malinko mam napozerane.. ak mate nejake super, tiez poslite 0:) (letim)
  9. 9
    Loveillumination

23 ročné dievča

psycho-pass, blue exorcist, fullmetal alchemist, shingeki no kyojin, kimi ni todoke, steins gate, tokyo ghoul, death note, parasyte, kuroshitsuji, soa a vela vela dalsich srdcoviek mam co som videla milionkrat, ale povazujem za povinnost odporucit jeden skvost rozhodne kazdemu - boku no pico (love)
  10. 10
    Kassiar

20 ročný chalan
    Milky Way

@loveillumination Psycho-pass a blue exorcist sú fakt dobré. Boku no pico je hentai, to už je trošku moc :D Ale ecchi mi nevadí :D
  11. 11
    Loveillumination

23 ročné dievča

@kassiar to bol vtip, kazdopadne je to shotacon a nie hentai
  12. 12
    Kassiar

20 ročný chalan
    Milky Way

@loveillumination No šak samozrejme že to neni čistý hentai, málo ktoré anime spadá do jedného žánru. Boku no pico je shotacon s prvkami Otokonoko a Hentai.
  13. 13
    Mayben

26 ročná žena
    telom v PD, mysľou inde...

ale občas si pozerám hentai obrázky..neráta sa to? :D :D