Fórum pridal Hagelslag, 18. 4. 2017 19:16 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Pozitívne fórum: Na čo ste hrdý(ohľadom seba)? :)

0
Hagelslag

23 ročný chalan

Tak rád by som bol, keby ste sa rozpísali. Na čo ste hrdý vo svojom živote, čo ste dosiahli, čo vás teší, že sa vám prihodilo vďaka vlastnému úsiliu a pod. ...
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Rifla

20 ročné dievča

Za normalnych okolnosti by mi ani nepadalo nad niecim takym premyslat ale pan Hagelslag ma pekne poprosil nech sa vyjadrim (cmuk) (: ...
    Celkovo nic take vynimocne som asi v zivote nedosiahla... Jedine co ma v poslednom case tesi je to ze som sa dala na ten erasmus a vsetko sa toci okolo toho poslednych par mesiacov... A vsetko riesim sama a realne riesim nieco nie len nechavam ludi riesit veci miesto mna! Takze asi toto som dosiahla vlastnym usilim :D a hej som na seba hrda ze konecne nieco riesim a zistila som ze som schopna riesit veci :D

A cele som to napisala ako negramotna ale tesi ma to a ked som stastna vyjadrujem sa ako dilino :D
  2. 2
    Bibla

22 ročné dievča
    Košice

Som hrdá na to že sa ma chlapi boja :D a na to že nemám v hlave nasrate a že nemám prázdnu peňaženku a môžem si kúpiť čo chcem a potrebujem.
  3. 3
    Jezzybell

hrá sa, že má 1 rok
    žije v krajine zázrakov

V podstate na nič keď tak nad tým uvažujem...
  4. 7
    Delica

22 ročné dievča
    (-∞,+∞)

som bakalár :D

...ale kto nie je?
    (je teraz ten správny čas, napísať o sebe na wikipediu či až po Ing?)
  5. 8
    Jeddy

25 ročný muž
    Somewhere on the second side

Takmer vsetko co som v zivote ziskal som dosiahol sam bez pomoci rodicov, naucil som sa sam anglicky a za 24 rokov zivota navstivil 47 krajin sveta.
  6. 9
    Jeddy

25 ročný muž

a moja fotka bola vybrana do Daily dozen na National Geographic webe :D
  7. 10
    Hagelslag

23 ročný chalan

@jeddy Tak to už hej!
  8. 11
    Jeddy

25 ročný muž

@hagelslag ale babu si najst neviem :D :D...vlastne mozno preto sa mi podarilo tolko veci :D
  9. 12
    Hagelslag

23 ročný chalan

@jeddy Baba príde, špeciálne ked si špeciálny :D
  10. 13
    Miaja

23 ročné dievča
    Far far away

na základke som vyhrala 1. miesto v súťaži v písaní básní... neviem či bola krajská či celoslovenská... ale to bolo asi prvýkrát čo som niečo takto vyhrala a síce to bolo dávno, ale stále som za to na seba hrdá :)

a našlo by sa ešte pár vecí, ale nebudem sa rozpisovať. to čo som napísala bolo proste prvé čo mi prišlo na rozum z vecí za ktoré som na seba hrdá :)
  11. 14
    Hagelslag

23 ročný chalan

@miaja Rozpíš sa ;)
  12. 15
    Darkestangel

22 ročné dievča
    hlavou v Taliansku

Len a len vlastným úsilím som sa naučila taliančinu, na tú som naozaj hrdá :-)
  13. 16
    Marcello1111

29 ročný muž

moju výhru nad "zlom" poznáte...
  14. 17
    Hagelslag

23 ročný chalan

@marcello1111 Hej, niečo hej, niečo nie, ale môžeš dať kľudne niečo iné na čo si hrdý...
  15. 18
    Hemadžema

20 ročné dievča
    Na šťastie čakajúca

Ked už si ma označil do tvojho háremu (a ešte aj zmazal)
    Som dosť sebakritická, ale som hrdá na to, ako rýchlo a dobre som sa naučila španielčinu. Vždy som ju chcela vedieť a aj ked to nebolo jednoduché, dala som to.
    Tiež, že som tú Mexičanku, ktorá u mňa býva a nevie čo je sprcha ešte nevykopla a, že som sa konečne naučila nevšímať si ohováračky druhých.
  16. 19
    Marcello1111

29 ročný muž

hrdý som na svoje stádo slepíc a kačiek, na záhradu, skleník, dom a chatu, ktorú sám udržiavam v chode, auto dávam do servisu, na to sa neberem...
  17. 20
    Hagelslag

23 ročný chalan

@hemadzema Ty máš viac vecí, na ktoré by si mohla byť hrdá, ja by som to vypísal asi lepšie za teba :D
    @Marcello1111 normálne ti závidím dpč :D
  18. 21
    Disfrutka

25 ročná žena

Na co som hrda? Ze som si nezvolila na strednej otrasnu nemcinu, aj ked bolo na male..:D ..a vybrala si miesto toho neznamu spanielcinu, v ktorej som nasla kuzlo, zmaturovala z nej najlepsie z rocnika a doteraz kazdy den som s nou v kontakte a tesim sa z toho. :D
    ..na to, ze som sa rozhodla vyjst zo seba a cestovat...takisto ze som sa zucastnila viacerych zahranicnych projektov..celkovo ze sa ucim prekonavat samu seba. :)
    ...ze som naucila moju Stellku krasne triky z dogdancingu.:D
    ...a tak :)
  19. 22
    Hemadžema

20 ročné dievča
    Na šťastie čakajúca

Tak sprav fórum, na čo je podľa mňa hemadžema hrdá :D
  20. 23
    Marcello1111

29 ročný muž

@hagelslag
    nezáviď, ale makaj a toč sa okolo direktora, už som ti to vravel...
    :D
  21. 24
    Melancholik

25 ročný muž

divne, nikdy som nebol hrdy na nic (co ale neznamena ze som nikdy nebol spokojny s tym co som urobil, s vysledkom) to ano ale doslova hrdost som necitil asi nikdy

22. 25
    Kalliopea

18 ročné dievča
    Kocúrkovo

Na to, ze som napriek vsetkym tym reciam, ze na to nemam, dokazala sest mesiacov sucasne studovat, chodit do dvoch robot, najst si podnajom a nechat zo svojho zivota odist tych, ktori mi viac brali ako davali... Teraz sa budim kazdy den s pocitom, ze si mozem plne doverovat a ak si pojdem za svojim, dojdem do ciela :) A zaroven som neskutocne vdacna tym, ktori mi pocas toho dost narocneho obdobia verili, take veci sa v zivote cenia ;)
  23. 26
    Openmindedfreak

28 ročný muž

nie je to hrdosť, len chcem hľadať pravdu, cestoval som aj na miesta kde pár dní predtým zabíjalo silné zemetrasenie, aj do oblastí kde sa bežný európan bojí vstúpiť, lebo niečo počul v telke a babka povedala...možno tým nič veľké neurobím, ale aspoň môžem zanechať odkaz, že ten svet nie je až taký hrozný ako sa zdá...
  24. 27
    0sea

23 ročný chalan
    Atlantis

Neznášam pozitívne veci a pozitívne fóra. Ale že si to ty Hagelslag, tak sa vyjadrím. :D

Nikdy som nebol na nič hrdý a s ničím spokojný. Nikdy som neuvažoval o tom, či na niečo môžem byť hrdý. Ak sa ale chcem silno zamyslieť, tak asi na to, že som sa od všetkých odvrátil, začal som si svoj život žiť pre seba a prestal počúvať názory iných, pretože tie ma až príliš dlho sťahovali na dno.
    Myslím si, že som horší človek, než som bol kedysi, no zároveň sa cítim byť silnejší.
  25. 28
    Hagelslag

23 ročný chalan

@0sea Pozitívne je už len to, že si to napísal kvôli mne :D díkičko...a pokračuj v tom..
  26. 29
    Sheily

22 ročné dievča

Som hrdá na to, že zvládam skĺbiť denné štúdium a 150 hodín mesačne v práci, stiham tráviť čas s frajerom, pritom nezabudam ani na kamarátov a takmer každý týždeň chodím z Česka domov pozrieť svoju rodinu. Je toho veľa a je to občas ťažké, občas si musím vyberať a rozhodnúť sa čo je priorita, ale som na seba hrdá, že sa mi vo všetkom spomínanom darí, a najviac som hrdá, že dokážem byť vo svojom veku sebestačná (síce nemusím, lebo naši trvajú na tom, aby som si šetrila korunky, ale keby som chcela tak sa v pohode užívim).
  27. 30
    0sea

23 ročný chalan
    Atlantis

@28 Vidíš, ako ťa mám rád. :D
    Ale grckám z niektorých odpovedí, ja fakt nie som na tieto pozitívne postoje k životu.
  28. 31
    Tralalibang

28 ročná žena

Nie som na nic hrda. Nie je na co.
  29. 32
    Sadistrom

29 ročný muž
    polia luky lesy

poznám vtáčky podľa spevu zvukov a noisov a dosť dlho to trvalo, tak pri tej skromnosti, toto si cením :)
  30. 33
    Barbora303

23 ročné dievča

že sa učím tretí cudzí jazyk, že som prekonala strach a vydala sa dvakrát sama na brigádu do zahraničia, že sa moje výrobky páčia ľuďom aj mne a že boli párkrát na titulke na sashe :D
  31. 34
    Paria333

25 ročný muž

To že robím malé kroky k velkým veciam :) Takže tak komplexne som hrdý.

Že niesom trápny motivátor a len beriem to čo mi život dal či to dobré alebo zlé, sám odseba. bez citátov a viem sa postaviť ku veciam na základe vlastného pocitu a názoru.
  32. 35
    Mariquittka

24 ročné dievča
    Kežmarok

Tak momentalne uz 5 mesiacov na toto ;)
    http://www.olomouckadrbna.cz/zpravy/vzdelani/3776-spolecnost-edwards-usporadala-soutez-o-nejinovativnejsi-diplomovou-praci.html
  33. 36
    Freedef

19 ročný chalan
    VTR (Košice)

@bibla hmm nemáš prázdnu peňaženku ? Dáme rande ? :D
  34. 37
    Kierkegaard

24 ročný chalan
    Vesmír

Keď mne je to blbé to napísať, lebo to je velá vecí. :D
  35. 38
    Bibla

22 ročné dievča
    Košice

@Freedef super, díky moc :D
  36. 39
    Luboos

31 ročný muž
    Piešťany

Večne nespokojný a prísny na seba - hrdý určite nie.
  37. 40
    Boxer161

29 ročný muž
    Tramtaria

som hrdy ze sa zo mna stal ten, kto som :D ze neriesim blbosti a ludi co si subjektivne nezasluzia moju pozornost, ze som sa dal na sport/bojove umenie, ktore mi kladne prekopal moj zivot naruby a citim sa vdaka nemu ovela spokojnejsi ako telesne tak aj dusevne, vela sa stale ucim a rad sa ucim v tomto ohlade..... takisto som spokojny za to co mam, a to su hlavne kvalitny priatelia (takze som hrdy aj na umenie vybrat si spravnych kamaratov)
  38. 41
    Wistingher

20 ročný chalan
    Bratislava

Na nič. Možno že som zmaturoval. A také tie čiastkové úspechy... nestojí to za reč.
  39. 42
    Bordeauxfr

26 ročný muž
    Marseille

Viem plynule 2 jazyky, dokončil som VŠ, spoznal som kopec cool ludi, žijem vo FR, ako som plánoval a hľadám nové ciele.

Po SŠ som bol troska, teraz konečne som dosiahol to, čo som sníval a postupne napredujem. Síce ľutujem, že som študoval 5 roky na VŠ, kedže je to iba premárnený čas. Aj ked Vás to baví, škola vam do života nedá nič. Takže, pravdupovediac som hrdý len na plynulú angličtinu a francúzštinu.

40. 43
    Willbebetter

tvári sa, že má 3 roky

Na to ze som sa nevzdala a aj napriek vsetkym problemom som dokoncila VS. A ze som nazbierala odvahu a zacala som pracovat uplne mimo toho co som studovala, ale v tom, co ma bavi, napriek pindaniu rodiny. A ze som sa odhodlala a kupila som si byt. :) a este na dva certifikaty z anglictiny...proste viem, ze ked si nieco zaumienim a idem si za tym, tak to dam.
  41. 44
    Mayben

25 ročná žena
    telom v PD, mysľou inde...

že viem vždy natankovať presne za 30€ :D :D

a inak som hrdá na moju dcéru..to je to najlepšie zo mňa :)
  42. 45
    Bl33d

20 ročné dievča

Na co som hrda?
    Na svoju flegmaticku povahu. Asi aj vdaka nej som nasla taky vnutorny klud a vyrovnanost, co je pre mna strasne dolezite. Priatelia, veci, zazitky..., to vsetko pominie, zatial co 'zit so sebou' bude clovek musiet do konca zivota.