Fórum pridal Azizi, 23. 5. 2020 14:08 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Poznáte niekoho, kto spáva pri nezatemnenom okne? (bez žalúzií, závesu)

0
Azizi

tvári sa, že má 3 roky
Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Dee99

27 ročný muž
    RK

ja mám zatemnené či deň či noc. :D
  2. 2
    Aaaaaaa

30 ročný muž
    Čuchmanovce

Nepoznám, a nie je to ani zdravé... Ale môj dedko zvykol spávať dnuka v Slnku. Nepýtajte sa ma na detaily, povedal, že má zakázané o tom rozprávať.
  3. 3
    Annyejnji

22 ročné dievča

Mám zrobenú izbu tak, že to absolútne nevadí :D aj pri najväčšom slnku mám posteľ v tieni
  4. 4
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

Jedno väčšie okno zastieram a to druhé vždy na noc trochu viac odostriem kvôli mačke lebo sa rada pozerá z okna.
  5. 5
    Aquinius

23 ročný chalan

ano, drvivu vacsinu Švédov :D
  6. 6
    Nikolas1410

21 ročný chalan
    Perkelt

neviem ako by som zaspal s odostreným keďže mi do izby svieti lampa z ulice
  7. 7
    Torpedo08

29 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

@dee99 aj ja ale v hlave :D
  8. 8
    Dee99

27 ročný muž
    RK

@torpedo08 sme 2 :D
  9. 9
    Torpedo08

29 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

@dee99 (thumbs) (retard)
  10. 10
    Kerrang

28 ročný muž

Ja! :D ...mne to absolútne problém nerobí, dokonca si zámerne odostieram všetky okná, bo inak by mi to spôsobilo, že spím do 11-tej ...to svetlo nejako na mňa pôsobí ako budíček aj keď oči mám zavreté (hehe)
  11. 11
    Kerrang

28 ročný muž

Mne vadí keď mám zastreté dokonca, preto si to vždy ako zhasnem odostriem..
  12. 12
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

@kerrang tak skor asi ta druha moznost, či?:) Ale ďakujem všetkým moc za odpovede, ja som si donedávna myslela, ze kazdy ma zastrete :D
  13. 13
    Superpinkhero

hrá sa, že má 2 roky
    Brno

My tak spávame:D

ako ráno mi to nikdy nevadilo skôr, keď sme sa presťahovali, som si musela zvyknúť na večerné osvetlenie. Lebo predtým sme bývali medzi rodinnými domami s oknom do záhrady a večer bola ozaj tma.... Ale po presťahovaní bývame viac v meste, okná do ulice a večer mame v izbe úplne “svetlo” ( na pomery toho, že je večer v podstate normálne vidím)

A to mi zo začiatku vadilo o dosť viacej ale už som si zvykla a nezastieram žalúzie aj tak .D
  14. 14
    Warble

22 ročné dievča

nemam dobry pocit z uplnej tmy, az take mierne uzkostne stavy, takze vzdy aspon trochu svetla potrebujem
  15. 15
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

Cize zhruba to vyzerá zatiaľ tak viac menej 50:50, zaujímavé! To by som naozaj nečakala:) ďakujem všetkým za hlasy
  16. 16
    Kerrang

28 ročný muž

@azizi tak mne nevadí ani to keď sa rozvidnieva a býva svetlo postupne o štvrtej, piatej, nezobudím sa ...musel by som mať budík proste :D ...asi by obidve tie prvé možnosti na mňa sedeli :D ...mňa až postupne zvyšujúci sa svit zobudí, pričom mám aj okno rovno z východu orientované ...ale skôr si myslim, že sa budím od toho ako sa cítim vyspatý a nie od toho ako silno ma budí denné svetlo (hehe)
  17. 17
    Darkestangel

25 ročná žena
    neznam

@warble ako v Buccinascu (: absolútna temnota
  18. 18
    Milgamman

8 ročné dievča
    koronakrízový štáb ministerstva zdravotníctva SR

Nezatemnujem aj ked vacsia tma by bola prijemnejsia
  19. 19
    Tommyhot

31 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Neznasam spat v uplnej tme, lebo mi to totalne dojebava vstavanie. Ak nemam zastrete, tak vstavam pred osmou kazdy den aj bez budika (ak teda zrovna nie som po chlastacke).
  20. 20
    Gothicpoethic

27 ročná žena
    Partizánske

Kedysi som zaspávala úplne zabednená, ale odkedy som mamka, odostriem žalúzie na jednom okne, aby svetlo z pouličnej lampy aspoň trochu osvetlilo dieťa, keď na ňu v noci mrknem, nech ju vidím.
    Skúšala som aj tie rozkošné svietiace gule na baterky, ktoré sú vo väčšine detských izieb, ale dcéra 300x za noc cítila potrebu mi povedať, že je tam ,,žiža" a mňa to celkovo rušilo pri spánku.
  21. 22
    Limitles

8 ročný chlapec

uplne zatemnit to je vedecky podlozene ze najkvalitenejsi spanok, kto je masochista nech si svieti , predkovia v jaskyini sure mali svetla dostatok ...
  22. 23
    Mix

30 ročný muž
    Brno

Prezraď mi, @azizi, prečo ťa takáto blbosť zaujíma?
  23. 24
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

@mix Mám na to osobné dôvody z posledných dní :D A naviac... Kde inde by som mohla položiť tak zvláštnu otázku, keď nie tu 0:)
  24. 25
    Mix

30 ročný muž
    Brno

@azizi No tak sa podel na tomto anonymnom mieste prave o tie osobne dovody, lebo to ma zaujima viac ako odpovede :)
  25. 26
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

@mix Ak ťa to naozaj tak strašne zaujíma, napíšem ti do TS teda :D
  26. 27
    Aiva245

29 ročná žena
    Bratislava

hahaa no ja musím mať v noci úplnu temnotu, inak nezaspím.. :D dokonca sa zvyknem nad ránom budiť, keď už svitá, a to mi stačí úplny minipaprsok svetla cez dvere z mliečneho skla.. :D ..asi som bola v minulom živote upír.. :P
  27. 28
    Suicidalpancake

29 ročný muž
    Maďarsko-Bekescaba

Ak nezatiahnem žalúzie, tak mám nepríjemný pocit, že sa niekto môže pozerať dnu (hehe) ... a to že bývam na poschodí nie je vôbec podstatné (: