Fórum pridal U.s.army, 14. 9. 2018 15:13 do kategórie Auto-moto. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Praca na dodavke

0
U.s.army

29 ročný muž

Mam moznost ist pracovat do DE, a jazdit po celej europe vratane Velkej Britanie co vidim ako problem. Pozitívum ze uvidim europu celu. Plat 35 centov cisteho na 1km, a sef chce aby som robil mesacne okolo 15 000km co zodpoveda platu 5 250€. Ist do toho?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Riddler

25 ročný muž
    Turiec

Ja by som takú prácu nechcel (teda platovo hej, ale nie byť stále na cestách), a ked nechcem ja,tak nepôjdeš ani ty!
  2. 2
    U.s.army

29 ročný muž

@riddler na cestách po trajektoch chodit, poprípade spat v aute, a byt len na cestách nic moc no. Sice len ten plat je zaujijmavy ktory aj na nemecke pomery je dobry, asi moc tuto pracu ludia robit nechcu alebo ja neviem no, ale dik za nazor :D
  3. 4
    Salora

hrá sa, že má 2 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

v ziadnom pripade nie... co si... za 5 250 mesacne? ved to je almužna... to by ani ta posledna socka nebrala
  4. 5
    Charlie1

21 ročný chalan

@salora :D ja by som šiel aj za 2 litre :D :D som ultrasocka
  5. 6
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Tak za take peniaze aj ked mesiac odrobis je to parada (thumbs)
  6. 7
    Heineken

23 ročný chalan

potrebujes vodicak C na tu dodavku ?
    ale asi to ma aj nevyhody, sam si budes nakladat dodavku, 100% sustredenost celu pracovnu dobu, zodpovednost, nedostatok spanku. Chcel by som robit nieco podobne ale najlepsie v okoli mojho mesta :D
  7. 8
    Kerrang

26 ročný muž

No pokiaľ by bolo na mne, tak asi by som takú prácu nezobral, lebo je jedna vec spoznávať Európu a mať taký celkom pekný mesačný plat, čo je na jednej strane lákavé, no za riskovanie môjho života by to nestálo, lebo toto povolanie si žiada veľkú trpezlivosť, sústredenie a v neposlednom rade sa zväčšuje aj riziko, že môžeš niekde havarovať, hlavne keď ideš cez svoje sily a poriadne sa ani nevyspíš ...radšej niečo iné by som bral, kde by sa menej riskovalo o život
    A v neposlednom rade jazdí aj kopu bláznov, čo nedodržujú pravidlá cestnej premávky (hehe)