Fórum pridal Patrixo, 15. 3. 2019 06:46 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Pracovali by ste pre Pentu

0
Patrixo

31 ročný muž
Militantný slniečkar

Pracovali by ste prespolocnost ktora bohatla podvodmi na obcanoch a ktorej majitelia si robia figurky z politikov?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -68 roky
    tulam sa

nie keby som mala inu moznost

ani pre google
  2. 2
    Autistik

26 ročný muž

@hoperpohroma prečo nie pre Google?
  3. 3
    Nightrain

30 ročný muž
    Levice

Áno.
  4. 4
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -68 roky
    tulam sa

@autistik nemyslim si, ze su velmi eticka firma. zbieraju osobne data (a who knows co s nimi robia a komu ich posuvaju dalej), ovplyvnuju vyhladavacie vysledky (skus si napriklad vygooglit "white couple" obrazky), boli sucastou velkeho skandalu, ktory trval roky, kde sa skupina firiem dohodla, ze si nebudu navzajom preberat zamestnancov a tym padom ich platy umelo tlacili dole, dalej som citala pribeh od muza, ktory bol u nich na pohovore a snazili sa ukradnut jeho napad a dat si ho patentovat.. na google je vela veci, ked clovek hlada.

kedze som v IT tak mam kopec inych firiem na vyber. sice tak dobre ako google asi plati malokto, ale momentalne mi nehrozi, ze by som bola spicka sveta a potrebovala sa zamestnat v spicka firme (a keby aj, tak nie google ani fb)
  5. 5
    Bebekex

25 ročná žena

nope
  6. 6
    Majmarad

35 ročný ujo

Pracoval som
  7. 7
    Lukaso121

28 ročný muž
    Nitra

ak by ponukali vacsi plat v mojom odvetvi a v dosahu 10km , nemal by som problem tam pracovat
  8. 8
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Taki milionari/miliardari nebudu vacsinou nic dobre a taki vlastnia vsetky uspesne firmy takze je asi dost jedno ci je to penta ci hentá :D
  9. 9
    Patrixo

31 ročný muž
    Militantný slniečkar

@torpedo08 preco?
  10. 10
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

A co ja viem ? stupne im bohatstvo do hlavy a zacne im to drbat asi :D
  11. 11
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

A z toho ze niekomu/niecomu vladnu tak sa zacnu citit ako krali asi... lebo nechcem tvrdit ze vsetci milionari musia byt hajzli :D taki sportovci,spevaci,herci a neviem kto vsetko ked nemaju take diktatorske funkcie tak im to tak lahko prepnut nemusi :D
  12. 13
    Hetfield

34 ročný ujo
    Pakáreň

volič je podla Haščáka hovno takže asi nie
  13. 14
    Semhamforas

27 ročný muž
    Bratislava

úplne v pohode. To by bolo velmi zlozite si v inom pripade najst niekde pracu, kedze vacsina nadnarodnych spolocnosti ma aspon v nejakej jednej krajine takyto dajaky korupcny skandal.
  14. 15
    Sasi2680

26 ročná žena

pracujem pre firmu, ktorej viac percent vlastní petit press a sme aj v rovnakej budove (?)
  15. 16
    Patrixo

31 ročný muž
    Militantný slniečkar

snazil by som sa nepracovat v takychto firmach. Keby nemam inu moznost, nikde inde sa neviem zamestnat alebo sa neviem uzivit zivnostou, tak by som zobral job aj v takejto firme, ak by uz ina moznost nebola.. ale hanbil by som sa tam pracovat.. a snazil by som sa, aby sa moji znami nedozvedeli, kde pracujem... predsa len je to dost stoka no..
  16. 17
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

@patrixo Alebo pre nich pracuj, ale pokaz čo sa dá, aby si ich rozložil zvnútra

https://media.giphy.com/media/d3mlE7uhX8KFgEmY/giphy.gif
  17. 18
    Patrixo

31 ročný muž
    Militantný slniečkar

@riddler https://media1.giphy.com/media/FmijXcVr53g2I/giphy.gif
  18. 19
    Majmarad

35 ročný ujo

Každú jednu spoločnosť - ak je niekto zamestnanec patrí pod niekoho, a ten niekto patrí pod ešte väčšiu rybu, takže ak si to zosumarizujeme, tak kto nepodniká patrí pod J&T, Pentu, a mnohých ďalších. Čiže ak niekto napíše, že by pre nich na Slovensku nepracoval tak buď podniká, alebo je nezamestnaný.
  19. 20
    Patrixo

31 ročný muž
    Militantný slniečkar

@majmarad a co ak zahranicni investori? :D :D :D
  20. 21
    Patrixo

31 ročný muž
    Militantný slniečkar

*tak
  21. 22
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    konské-e zuby

Keď Index Noslus neponúkne nič iné, nedá sa svietiť
  22. 23
    Majmarad

35 ročný ujo

@patrixo tak nenapísal som tam všetky možnosti, ale ak aj sú, tak musia spolupracovať s niekým odtiaľto. Myslíš, že Penťáci si sem kohokoľvek pustia len tak? Je to biznis a tí, ktorí obsadili trh na Slovensku, poprípade v priľahlých krajinách sa len tak s niekým nepodelia
  23. 24
    Tommyhot

30 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Podla toho co by som tam mal robit. Ale pre stat by som urcite nikdy nepracoval.