Fórum pridal Xy12345, 9. 8. 2018 09:09 do kategórie O dievčatách. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Pre nadržané

0
Xy12345

24 ročný chalan
Pri NR

Ok, tak toto zakladám aj tak trochu kvôli sebe, aby som mal pokoj na duši :) , teda nie že by som teraz nemal ale mám potrebu to napísať. Pár krát s kamarátmi alebo známymi som sa stretol s tým ako boli niektoré ženy ktoré mali a pravdepodobne mali viac s
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Xy12345

24 ročný chalan
    Pri NR

vybil sa mi mobil akurat ked som dopisal :( , hroza. .... cize cele zase odznova a uz mi to aj vyfucalo z hlavy :( , pokracujem: exualnych partnerov nazvane kurvami (mozno niektori z tych muzov to nemysleli v nejak vyrazne v negativnom ponati) , nepacilo sa mi to, ale nic som nepovedal, neviem, proste rec isla hned dalej. Slovo kurva ma hanlivy a negativny charakter. Nie vsetky zeny to zoberu rovnako lahkovazne ako to povedali ti muzi. Viem ze niektorym zenam take nieco moze ublizit ( to by bolo nadlho ako, ale verte mi, moze). Myslim ze je uplne jasne ze NIKTO nema pravo sudit cloveka za to na co ma chut (ci uz su to hranolky, vagina, alebo penis) a co citi a ku komu, cize zeny ktore maju casto chut na sex a casto striedaju partnerov niesu kurvy, hodnota tychto zien je rovnaka ako hodnota ich ''kolegyn'' ktore cakaju 5 rokov na toho praveho a cely zivot az do smrti su iba s jednym. Cize z toho nam vyplyva ze su iba zeny a zeny - sexualne pracovnicky ktorych hodnota je samozrejme rovnaka. Ziadne zeny niesu kurvy bez ohladu na to ci su tak nazvane. Nepiste mi ze ste to vedeli, pisal som to pre tych ktory nie.
  2. 2
    Riddler

25 ročný muž
    Turiec

Šak napíš rovno, že ideš po kurvičkách a potrebuješ si to nejako sám pred sebou ospravedlniť.
  3. 3
    Mezomus

hrá sa, že má 1 rok
    asshole birdzu!

COOO!?! :D
  4. 4
    Hnisavica

hrá sa, že má 2 roky
    ...a tým myslím tam dole

Podľa nadpisu si to písal pre nadržané.
  5. 5
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    konské-e zuby

@hnisavica pre tie nadržané, ktoré to ešte nevedeli
  6. 6
    Delica

hrá sa, že má 0 rokov
    (-∞,+∞)

Kurvy!!!
  7. 7
    Loveillumination

24 ročné dievča

??? tak hovoris o ludoch co lubia vela sexovat s roznymi ludmi alebo o sexualnych pracovnickach? (:
  8. 8
    Dollish

hrá sa, že má 1 rok
    „Smrťou končí každý problém. Žiadny človek, žiadny problém."

Kurva je kurva, ale vlastne nikto nie je kurva. Tak preco existuje take slovo?
  9. 10
    Teacup

19 ročné dievča

Ďakujeme ti, už budeme vedieť.

?????
  10. 11
    Marjy77

19 ročné dievča
    Wilderland

No neviem či si chcel len vyjadriť svoj názor, lebo otázka nebola položená. Ja osobne si myslím, že si každý môže mať koľko sexu chce v prípade že prehnaná sexualita nevychádza z nejakej psychickej choroby, nejde "pod svoju úroveň", dáva si pozor aby neotehotnela (resp. v prípade mužov aby partnerka neotehotnela), nedostal pohlavnú chorobu, nepodvádza a nezahráva sa s citmi. Ak to tá žena, alebo muž dodržuje tak by jej malo byť v podstate jedno čo si o nej ľudia myslia. Takže tak.
  11. 12
    Devanelemen

16 ročný chalan
    Štvordimenzionálny priestor

"Smutné"
  12. 13
    Elmsi

10 ročné dievča

Ja som vlastne ani nepochopila vo chceš :D
  13. 14
    Antifunebracka

29 ročný muž
    t h e r a p i s t o f b i r dz

Taký termín na sexuálne aktívne baby používajú len 3 typy ľudí: 1) panici, ktorým dotyčná nechce dať, 2) pokrytci, čo práve také vyhľadávajú a potom sa nimi chvália všade navôkol 3) baby, čo žiarlia, že ich nik nechce :D

Ale tak medzi chlapmi všeobecne platí, že radšej roznožku než pannu :)
  14. 15
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov

Toto je zbytocne dlhy status, nie forum.
  15. 16
    Lawr

17 ročné dievča

ja si ako kurvu predstavujem proste zensku co ma oficialneho partnera s ktorym chodi a proste si vyjde na rande s inym a normalne ma milenca a tak. to je proste moralka...
  16. 17
    Xy12345

24 ročný chalan
    Pri NR

Rad by som aj reagoval na komenty ale príde mi to ako čistá strata času, keď tie komenty sú take akoby som to celé napísal v sumérčine.

@14 super že si pochopil, podľa komentov tuším jediný. Je to taká moja ‘filozofia’... Inak môže to tak byt, ako si napísal.