Fórum pridal Laska2014, 28. 6. 2017 11:16 do kategórie Politika. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Prečo chcu niektorí byť v jadre EU,ked neni vobec jasne čo to znamena

0
Laska2014

34 ročný ujo

1. 1
    60% ľudí
    lebo su sprostí
  2. 2
    40% ľudí
    neviem
  3. 3
    0% ľudí
    lebo su jasnovidci
  1. 1
    0% ľudí
    lebo su sprostí
  2. 2
    100% ľudí
    neviem
  3. 3
    0% ľudí
    lebo su jasnovidci
  1. 1
    75% ľudí
    lebo su sprostí
  2. 2
    25% ľudí
    neviem
  3. 3
    0% ľudí
    lebo su jasnovidci
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Hagelslag

22 ročný chalan

Prečo si založil fórum, ak v ňom nie je jasné slovné spojenie "strana S O L O"?
  2. 2
    Efyks

9 ročný chlapec

choj sa o tom podebatovať so Sulikom...
  3. 3
    Jimmycrow

28 ročný muž
    Čínoslava

Viem si pod tým predstaviť užšiu spoluprácu so štátmi ktoré tam budú patriť. Samozrejme s tým budú súvisieť záväzky a keď sa tam náš premiér bude chcieť nasáčkovať, tak nebude existovať aby odmietol nejakých utečencov, finančnú pomoc inej krajine v kríze. Tiež by to mohlo znamenať že by sa vytvorili nejaké nové inštitúcie pre rozvoj pre tie krajiny, ktoré do "jadra" patriť nebudú a niektoré by sa mohli presunúť na Slovensko. Ale to je len moja teória, čo ma tak narýchlo napadlo.

Ja som za, ak to bude znamenať, že nás trochu potiahnu tie silnejšie krajiny.
  4. 4
    Laska2014

34 ročný ujo

S O L O ma parlamentne prazdniny
  5. 5
    Hagelslag

22 ročný chalan

@laska2014 kokooos trenuj na volby uz :D
  6. 6
    Samtord

25 ročný muž
    Kalinovo

čo je vlastne EU.
  7. 7
    Hetfield

33 ročný muž
    Pakáreň

lebo si zrejme myslia že sa potom budeme mat ako v Luxembursku
  8. 9
    Hetfield

33 ročný muž
    Pakáreň

@jimmycrow tie silnejšie a hlavne bohatšie krajiny nás majú tažko v riti,pre nich budeme vždy len ostblok
  9. 10
    Jimmycrow

28 ročný muž
    Čínoslava

@hetfield Nie, ak sa budeme zapájať do fungovania únie ako by sme mali a plniť svoje záväzky. Všetko je to chyba vlády, ako nás prezentuje. Oni by nás možno aj brali "v pohode" ale my sme si zvolili ľudí, ktorí rozkrádali eurofondy a vyhlasujú sa proti integrácii do EÚ a celkovo politici na Slovensku vôbec nemajú obraz ako by malo Slovensko v EÚ vyzerať. Jediné čo ich zaujíma je dostať sa ku korytu, nepustiť opozíciu k slovu a kúpiť si ľudí sociálnym populizmom (že aké spojenie som dneska našiel v písmenkovej polievke).
  10. 11
    Midnight

28 ročný muž
    si prijebaný mentálny prípad, ktokoľvek toto čítaš, ak som ti explicitne nepovedal inak

je veľmi jasné čo to znamená: neochota a neschopnosť brániť svoj štát pred teroristickými ideológiami.

ale nič to nemení na otázke prečo by to niekto chcel, to je pravda.
  11. 12
    Kunlun

18 ročný chalan

Ja som to zatiaľ pochopil tak, že sa členské štáty rozdelia na jadro a zvyšok, tie čo budú v jadre budú rozhodovať o celej EÚ a ten okraj nebude môcť odporovať, preto sa koalícia tlačí do jadra aj keď nevedia čo to je a argumentujú tým, že v budúcnosti chcú byť "pri stole pri ktorom sa bude rozhodovať"...

A čo som si ešte všimol z diskusií je to, že koalícia vie veľa vecí, o ktorých ani opozícia ani zvyšok ľudí nevie...