Fórum pridal Azizi, 19. 10. 2018 18:17 do kategórie Záhady, mýty. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Prečo ľudia nosia kroksy?

0
Azizi

hrá sa, že má 1 rok
Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Sú ťažké, nepohodlné, veľké, "neobratné", škaredé, umelé a ešte ani lekári ich vraj neodporúčajú nosiť. Tak by ma zaujímal váš názor, čo na tejto zvláštnej obuvi ľudia vidia :D
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Vsakpredsajaa

21 ročný chalan

Podla mňa sú pohodlné
  2. 2
    Sasi2680

26 ročná žena

frajer nosi crocsy na Doma a ked si ich obcas obujem, tak praveze podla mna pohodlne su (?)
  3. 3
    Fukaj

tvári sa, že má 6 rokov

Práveže mne prídu pohodlné, nosím ich teda len na balkon ale aj tak :D
  4. 4
    Adis54

21 ročný chalan

Kupil som si ich neviem uz preco tak som ich nosil ale uz ich nenosim
  5. 5
    Narazuvzdornaa

24 ročné dievča
    unclean, a libertine

lebo kroksy su vecne, take klasicke spatne papuce vycaptas za dva mesiace, kroksy pokial nepodpalis/nepolejes HF, tak su neznicitelne

a su umyvatelne a nesmrdia a su pohodlne
  6. 6
    Kakofonicka

27 ročná žena
    Wonderland

crocsy su multipla medzi topankami? :D
  7. 7
    Azizi

hrá sa, že má 1 rok

Zaujalo ma, že píšete, že sú pohodlné:) To som nečakala. Ja som si ich skúsila asi pred dvoma rokmi, lebo moja spolubývajúca ich mala ako papuče a nevedela som v tom spraviť pomaly ani dva kroky. Strašne ťažké, mohutné a neobratné to bolo. Najradšej nosím papuče ako normálne jednoduché šľapky z takej penovej gumy alebo čo to je a mne teda prídu omnoho pohodlnejšie, ľahučké, tiež sa ľahko čistia a nesmrdia. Na tých kroksoch mi príde úplne zbytočná tá extrémne mohutná predná časť. @Narazuvzdornaa @Vsakpredsajaa @Sasi2680 @Fukaj
  8. 8
    Azizi

hrá sa, že má 1 rok

*a tiež ich mám už roky a zatiaľ sa nezničili
  9. 9
    Dannyd14

23 ročný chalan

Lebo opak vacsiny tych privlastkov, co si vymenovala. A dobre priepustne.
  10. 10
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Netusim ja to nemam rad tiez... sandale a slapky su naj (thumbs)
  11. 11
    Sasi2680

26 ročná žena

Tak ja som to najprv pochopila keď sa objavili na trhu, ze pôvodne su určené na leto na nejakú pláž a do vody tak preto taky tvar (?) a mne boli pohodlné lebo majú ten taky tvarovaci "výrez" na chodidlo (?)
  12. 12
    Kaiserchief1

23 ročný chalan

Lebo to je obuvnícky klenot.
  13. 13
    Azizi

hrá sa, že má 1 rok

@sasi2680 Hm to more by možno celkom dávalo zmysel, pokiaľ sú vo vode ježkovia a tak. Ďakujem moc za názor a vysvetlenie:) Aj keď teda ja aj k moru radšej používam len klasické gumené šľapky.
  14. 14
    Annyejnji

20 ročné dievča

pretože sú pohodlné, ľahké, ľahko sa obúvajú (vlastne len nasunieš a ideš) a zároveň sú pevnejšie, ako napríklad šľapky (ktoré sú obvykle aj ťažšie mimochodom) a hlavne čokoľvek iné ako obuv v dome mi príde príšerne nepohodlné...
  15. 16
    Azizi

hrá sa, že má 1 rok

@torpedo08 Tak aspoň niekto to vidí podobne ako ja, ďakujem moc za názor:)
  16. 17
    Annyejnji

20 ročné dievča

hej a ešte do nich môžem ísť rovno z vane s mokrými nohami, nechať ich len tak a oni vyschnú... a proste kebyže si nie úplne nasucho vojdem do papúč, tak ten pocit by asi nebol nejak top ._.
  17. 18
    Narazuvzdornaa

24 ročné dievča
    unclean, a libertine

@annyejnji inac presne, v kroksoch sa nepogrcas, ked do nich nahodou stupis neususena !
    :D
  18. 19
    Azizi

hrá sa, že má 1 rok

@annyejnji Hm no ja práveže, ako som písala vyššie, mám už niekoľko rokov ako papuče šľapky z takej penovej gumy, ktoré sú tiež super aj do vody a hlavne mi prídu oveľa ľahšie a jednoduchšie, ako tie kroksy. Ale tak asi je to aj vec názoru. Fakt je, že také papuče sa zháňajú dosť ťažko (aspoň teda mne). Ja mám jedny z Adidas a druhé z potravín Albert v ČR :D, no odvtedy už neviem také nikde zohnať. Keďže mám viacero "domovov", tak by sa mi ešte min. jedny hodili. Myslím, že v Adidas majú také stále, len už sa mi nepáčia vizuálne.
  19. 20
    Azizi

hrá sa, že má 1 rok

@narazuvzdornaa Tiež koment @19
  20. 21
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Nezni zac ...ty vzdy podakujes za vsetko :D to je mile :)
  21. 22
    Milgamman

8 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

jv kroksach aj turistikujem, velmi pohodlna obuv (thumbs) :D
  22. 23
    Azizi

hrá sa, že má 1 rok

*Alebo je to normálna guma, ja neviem, nie som zrovna expert na materiály :D ale s vodou sa oboje znášajú super a veľmi rýchlo schnú.
  23. 24
    Narazuvzdornaa

24 ročné dievča
    unclean, a libertine

jj hentie penove maju vlastne rovnake benefity pri menej nechutnom vzhlade :D
  24. 25
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    konské-e zuby

Tie tvoje kroksy su asi nejaký prototyp,. keď píšeš,. že sú ťažké. Nebol to len dáky prvý sadrovy odliatok a potom začali podľa neho robiť tie gumené? XD
  25. 26
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Nenosím ich , neviem prečo by som mala :smile: