Fórum pridal Christiano_301, 15. 9. 2019 21:56 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Prečo mám takúto smolu? Cítim nejaký blok v sebe.

0
Christiano_301

21 ročný chalan

Neviem či sa to dá nazvať introvertom, ale veľa sklamaní som zažil v poslednej dobe. Trápi ma už dlhšie to, že nie a nie nedarí sa mi zbalit nejakú babu. Nikomu nehovorím čo ma trápi, od niektorých ľudí si držím odstup.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

tak mozno skus zacat niekomu hovorit, co ta trapi - aj keby to bolo len na nejakej internetovej stranke napriklad...
  2. 2
    Christiano_301

21 ročný chalan

Snažím si myslieť pozitívne na veci, že áno bude to lepšie a podobne lenže viac-menej už tomu neverím tak, ako som veril kedysi. Stále na take baby mám šťastie, ktoré nevedia čo chcú, odpovede: neviem, no, jj” a podobne. Nemajú žiadnu predstavu o živote. Proste neni to ako kedysi. Prišla dievča odišla prišla ďalšia atd. Nehovorím že to boli jednorazovky len proste rozišli sme sa išiel som za druhou. Teraz už som 2 roky sám a s nijakou babou som nebol von už 2 roky. Prvá vec je to, že skoro v každej vidím že sú nudne alebo sprepacenim kurvy. Druha vec že ťažko tomu veriť že sa to podarí.
  3. 3
    Marcello1111

31 ročný muž

"od niektorých ľudí si držím odstup. "
    a kľudne svoj problém zavesíš 2.700 birdzákom takto neskoro večer, len, aby sa im dobré zaspávalo...
  4. 4
    Christiano_301

21 ročný chalan

@pubertslatinocelny nestačí to. Potrebujem to niekomu povedať aj osobne, objímať niekoho. Vieš ako mi to chýba?
  5. 5
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

No čo narobíš, treba sa venovať nejakým záľubám, zbytočne netlačiť na pílu, a ono to raz snád príde. A ked nie, tak sa z toho ty, ja a Torpedo zbláznime a spáchame rituálnu samovraždu.
  6. 6
    Christiano_301

21 ročný chalan

@marcello1111 áno držím si od takých odstup ktorý ma nieraz sklamali ako napríklad bývalý spolužiak na barlách. Dal som mu aj 3. Šancu dojebal to.

Neviem byt otvorený, som uzavretý do seba. Kedysi som sa tešil so všetkého, som bol sebaistý až moc “namyslený”. Prešlo ma to. Že prečo? Čím som sa chválil ľuďom to sa všetko dojebalo. Či vztah, brigády v minulosti, kamaráti, proste dojebalo sa to. Nikomu nehovorím akože tak myslím nechválim sa už nikomu ničím a aj tak ma majú v pici ľudia a neviem prečo, nikomu som neublížil.
  7. 7
    Christiano_301

21 ročný chalan

@riddler áno nájdem ale chápeš ma? Cítim ten blok že nikdy nenájdem ženu budem stále tu na jednej mieste. Prežívam peklove obdobie. Nechci vedieť ako blbo sa cítim
  8. 8
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

wooosh
  9. 9
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

inac ale zaujimave je, ze proste v nejaky datum nemas frajerku, co chapem, ze je smutne, ked po nej tuzis. Ale o dva tyzdne neskor sa proste tvaris, ako keby si cakal, ze uz by si ju mal mat :D

Kamo, je bezne aj roky byt bez vztahu a nie preto, ze clovek vztah nechce, ale preto, ze proste nenajde nikoho vhodneho, kto by tiez mal zaujem...
  10. 10
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

@christiano_301 Peklové obdobie mám aj ja, takže viem ako blbo sa cítiš. Ale nestresuj sa tým takto na noc, radšej si tu natipuj zápasy a možno čosi vyhráš.

https://profutbal.sk/moja-liga/liga-majstrov/
  11. 11
    Christiano_301

21 ročný chalan

@riddler ty by si sa ako cítil keď: nikým nevypravas doma nemajú na teba čas. Som cely deň ticho s nikým ani jedno slovo nepoviem lebo stále ma ponižujú pred ostatným ľudí
  12. 12
    Thinkaboutjustice

27 ročný muž

Pocul som, ze ked estr 10x zalozis forum o tom istom, tak ta minimalne 3 birdzacky budu chciet
  13. 13
    Christiano_301

21 ročný chalan

@riddler na rozdiel od teba máš 26. Ty čo prežívaš?
  14. 14
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

No to radšej ani nechci vedieť :D úplne šialenstvo, kiežby som utiekol z Arkhamu :D ty si natom ešte celkom dobre, ver mi :) aj ked to oproti mne asi každý :D
  15. 15
    Trevor1994

75 ročný ujo

a ja som citil ze toto forum zalozil christiano
  16. 16
    Christiano_301

21 ročný chalan

@riddler oproti tebe máš kamarátov :) vieš lenže ja nemám nikoho. Aj keď Vás tu Otravujem skúste si zamyslieť vy by ste sa ako cítili keď sú všetci proti vám. Nikto na Vás nemá čas, len do roboty chodím a voľný čas nijaký. Sem tam na koncerty. Chápete to, že s nikým som sa nerozprával už dlhšie? Nemám s kým ísť von. Ťažko to vysvetlit to musí clovek zažiť aby ma pochopil niekto.
  17. 17
    Gramofón

16 ročný chalan

Chlapče, ty si taký tragéd, že keby si mal frajerku, zutekala by behom sekundy :D
  18. 18
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

Mám konkrétne jedného kamaráta :D a momentálne som natom tak zle, že aj keby som mohol, tak s nim nechodím vonku, takže som natom vlastne takisto ako ty, tiež teraz nikde nechodím.
    Ako hovorím, treba si nájsť nejaké záľuby, možno nejaký šport, to má hned niekoľko výhod: zlepšíš si kondičku, dostaneš zo seba všetko zlé, vyplavia sa endorfíny, s niekym sa pritom skamarátiš. Alebo skús nejaké kresťanské spoločenstvo pre mladých, ked si veriaci.
  19. 19
    Gramofón

16 ročný chalan

Zmeň seba a potom sa nájde aj frajerka, no s tvojim prístupom o tom pochybujem.
  20. 20
    Teal

hrá sa, že má 1 rok
    >/MEŦɌØPØLΛ_

Pridaj sa do Klubu smutných chlapcov.
  21. 21
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

@teal Chris nemôže byť členom. :(
  22. 22
    Christiano_301

21 ročný chalan

@gramofon zmeniť postoj myslíš nie? Meniť sa kvôli ľuďom? Neni vyhodnejsie byt sám sebou a nehrať sa na niekoho kto nie si?
  23. 23
    Christiano_301

21 ročný chalan

@riddler co keď by sme sa stretli? :) dali pivečko :) resp ty lebo ja pivo nelubim :D
  24. 24
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

No ved ked budeš mať to nové auto, dojdi do MT, pôjdeme do Havany, alebo ku Kocúrovi na Koníčka (čo to znamená sa dozvieš, ked prídeš) :D
  25. 25
    Christiano_301

21 ročný chalan

@riddler ty si až z mt?
  26. 26
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

No ved mám to aj v profile napísané, že som z Turca :)
  27. 27
    Christiano_301

21 ročný chalan

@riddler ja som to nevedel že je to pri MT prepáč.
  28. 28
    Antifunebracka

30 ročný muž
    vreskot birdzu

Prečo sa nezoznámiš s nejakou babou? A čo ten tvoj kamoš s barlami? Písal si, že sa ti ozval... prečo si sa naňho vysral?
  29. 29
    Marjy77

20 ročné dievča
    Wilderland

To máš proste len zlé obdobie. Treba sa skontaktovať so starími kamarátmi ak takých máš a chodiť s nimi von aj keď sa možno budeš zo začiatku nútiť. Alebo si nájsť nových. Kašli teraz na baby, tie by ti teraz akurát tak ešte viac znížili sebavedomie. Alebo choď k psychológovi a tam sa vykecaj.
  30. 30
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO

Ja ako najzablokovanejsi clovek vo vsetkych moznych smeroch na svete ti poviem ze ty este nadej mas ked to islo kedysi pojde to aj teraz a potom
  31. 31
    Christiano_301

21 ročný chalan

@marjy77 vrátiť sa do minulosti? Druha vec že nikto nemá na mna čas. Chápeš? Nikto
  32. 32
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

Introverti so zvacsa inteligentni ludia takze ty introvert urcite nebudes. :D Budes skor chory na hlavu. Nic v zlom kazdy sme nejaky,
  33. 33
    Tomas55555

24 ročný chalan

Hľadaj si šťastie v niečom inom.
  34. 34
    Laci69

16 ročný chalan

@christiano_301 odporúčam ísť makať na sebe, a nepísať to na birdz pretože pomôcť si vieš iba ty sám a nikto ti nepomôže zlepšiť život. Najdi si niečo čo ťa bude baviť a spoznaj nových ľudí.
    Ak chceš byť smutný budeš smutný, a kto chce byť šťastný bude šťastný.