Fórum pridal Christiano_301, 12. 10. 2018 16:17 do kategórie Ďalšie mestá. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Prečo sa 2 hodiny túlam sa v posteli a nie a nie nezaspat?

0
Christiano_301

20 ročný chalan

Nestáva sa to každý deň. Bol som v robote, o 22:30 som bol doma a o 23:00 som už bol v posteli. Dávam si pred spaním 2 sedatif pc. Až o 1:30 som zaspal. Mali ste, alebo máte podobný problém? Ostatne napíšem do komentára.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Milgamman

8 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

tiez niekedy neviem kde mam paplon, potom sa tulam v posteli a nemozem zaspat :/
  2. 2
    Hnisavica

hrá sa, že má 2 roky
    ...a tým myslím tam dole

To máš čo za posteľ, že sa v nej môžeš aj túlať?
  3. 3
    Christiano_301

20 ročný chalan

Veľa rozmýšľam vecer a preto som nevedel zaspať. Potom som si dal 2 poháre mlieka a do toho med a horko ťažko som zaspal. Čo to malo byt v noci? Prečo som nevedel zaspať?
  4. 4
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

No tak menej rozmýšľaj večer, uvoľni sa a sníčková víla za chvíľku príde :)
  5. 5
    Pandoras

hrá sa, že má 0 rokov
    z minulého storočia

Mne tiež trvá kým zaspím no ale potom spím jak kabela. Máme to ťažký život
  6. 6
    Karlotiskot

33 ročný muž
    I'll Be In The Garage

Hehe to poznam.
    Ecistuje trik- vytvor si imaginarny svet. Uplne hocico v ktorom zacnes vytvarat pribeh. Nabaluj nan postupne hocico, co sa ti zachce, tozvetvuj svet, zaclenuj postavy, ale odporucam bud vymyslene, alebo imaginarne a realne uplne vynechat. S realnymi sa v podstate zacnes vracat k veciam ktore ti nedavaju spat. A lavne bud si vyber svoju ulohu v nom, alebo postavu s ktorou sa budes stotoznovat. Asi tak 95 percent casu to funguje a clovek do pol hodiny zaspi ak nie aj do 5tich minut.
  7. 7
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Lebo nevies trafit do rise snov :( to poznam a ked uz tam trafim je to horor :(
  8. 8
    Devanelemen

16 ročný chalan
    Štvordimenzionálny priestor

@pubertslatinocelny tvoj obľúbený Birdzák potrebuje pomoc !
  9. 9
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    konské-e zuby

Neviem ti pomôcť, Chris. Ale ja keď večer prídem z roboty, neviem ísť do postele skôr ako dakych 90 minút po príchode. Často aj oveľa dlhšie
  10. 10
    Lenkaska1

23 ročné dievča
    Bratislava

presne toto sa mi bežne stáva...
    @6 to skúsim :D
  11. 11
    Antifunebracka

29 ročný muž
    uze birdzu

Tvl čos ty za kokota :D