Fórum pridal Vsakpredsajaa, 12. 6. 2019 11:32 do kategórie Ostatné fóra. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Prečo sa nezodpovední nesvedomití Slováci vyhýbajú pokutám?

0
Vsakpredsajaa

22 ročný chalan

1. Koment (a možno druhý/tretí ak niekto bude vtipný)
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

čo vtipný, ale rýchly!
  2. 2
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

@1 mal by si zohnat niekoho, kto bude blokovať príliš rýchlych birdzakov, aby nemohli písať komenty vyššou než povolenou rychlostou (thumbs)
  3. 3
    Lafiziq

25 ročný muž
    Bratislava

hlavne keď píšem dlhý prvý koment, tak si ho napíšem niekde vedľa a potom dám iba ctrl+C ctrl+V aby to bolo hneď
  4. 4
    Vsakpredsajaa

22 ročný chalan

Práve čítam jednu diskusiu kde si ľudia dávajú rady ako sa vyhnúť pokutám. Jedna žena píše že predstierala tehotenstvo a že jej je zle a vystrašení policajti zabudli na pokutu a pýtali sa či treba zavolať sanitku
    Alebo strašne ma vytočila diskusia o revízoroch! Vraj niektorí vedia vycítiť revízora už z dialky a vždy zdrhnu / označia lístok!
    Čo to má kurva byť? To sme fakt až taký odpad že nedáme pár drobných ale radšej budeme pozerať či nejde revízor?
    Schválne, koľkí z vás chodia MHD načierno?
    Najlepšie je že každý má plnú hubu o poctivosti a o znášaní následkov. Každý pičuje ako vláda kradne a nevie znášať následky ale následne ide aj tak načierno MHD a odparkuje auto v zákaze a potom sa vyhovárajú.
    Aký štát taká vláda! Podla mňa sú Slováci rovnakí ako vláda, veď sami si ju zvolili :D
    Alebo ako je možné že v rádiu hlásia kde sa meria rýchlosť? To vodič môže spomaliť na tom úseku a následne zase pridať o 50 km/h
    Slováci sú nepoctiví a prijebaní a nevedia znášať následky (pokuty) za svoje činy, radšej budú rozmýšlať ako sa tomu vyhnúť, preto nikoho z vás neberiem vážne keď nadávate na moju jazdu v lavom pruhu na dialnici, lebo viem že ste rovnako jebnutí :D
  5. 5
    Sugy1

25 ročný muž
    Paradise circus

Kľud chlapci, počkajme si na otázku, toto bude ozaj vážny problém podľa názvu.
  6. 6
    Vsakpredsajaa

22 ročný chalan

@lafiziq alebo počkáš 2 minuty a máš ho tu aj tak :D
  7. 7
    Sugy1

25 ročný muž
    Paradise circus

Ach, teraz som bol NAOPAK príliš pomalý!
  8. 8
    Vsakpredsajaa

22 ročný chalan

http://birdz.sk/forum/cestovala-si-uz-niekedy-na-cierno/96188-tema.html/
    80,6% Birdzakov zahlasovalo že už niekedy cestovalo načierno
    Potom sa čudujme prečo je Slovensko tam kde je :D
    Jasné že tu nemôže byť to čo v Švajčiarsku keď nevieme dať ani pár drobných na MHD
    Potom tí čo za to môžu píšu komentáre typu: To by na Slovensku nemohlo byť ........ jasné že nie keď sú tu kokoti ako ty
  9. 9
    Lafiziq

25 ročný muž
    Bratislava

bolo to 7 minút....
  10. 10
    Dee99

25 ročný muž
    RK

Nech nikto neplatí behaval som vonku s takými superhrdinami ktory hned po odchodevpolicsjtov pokuty spalili no ked im o par rokov neskor prisla platit niekolko nasobne viac tak bolo po superhdinoch :D
  11. 11
    Lafiziq

25 ročný muž
    Bratislava

a čo sa týka ankety "cestoval si už niekedy na čierno?" tak mi to nepríde reprezentatívne, lebo napríklad mne sa už párkrát stalo, že mi skončila električenka a som si to neuvedomil a šiel som na čierno alebo som mal lístok a zabudol som si ho označiť.... to sa stáva.

Ale inak súhlasím, že keby ľudia namiesto do odrbávania skôr investovali energiu niekam inak, tak by sa tu žilo lepšie. Ale čo s tým urobíme, každý musí u seba začať.
  12. 12
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

A teraz vazne - jj, robievam si srandu z toho, ze chces jazdit v lavom pruhu 130km/h, aby si zabranil vodicovi za tebou prekracovat rychlost, lebo to je proste scestné podľa mňa.

Ale tu s tebou vo viacerych veciach suhlasim. A tiez sa mi nepaci, kolko vela ludi podvadza a kradne v malych veciach - a tiez si myslim, ze by mnohi z nich kradli aj vo velkych, keby mali prilezitost...

Ale zas nejak moc sa tym nezaoberam, lebo si myslim, ze moja uloha je hlavne zabezpecit, aby som sa ja spraval spravne a tie dalsie veci len do takej miery, do akej mam vplyv - a to nie je vela. Rozculovat sa nad nespravodlivostou ostatnych moc nepomaha, akurato to vytvara dojem moralnej nadradenosti
  13. 13
    Thinkaboutjustice

26 ročný muž

Na otazku ci som cestoval niekedy na cierno, tak ano, ale vacsinou to boli len jeden, dva dni, kym som si znova nepredlzil cestovne, ktore si poctivo platim :D
  14. 14
    Antifunebracka

30 ročný muž
    sefcovic birdzu

Čiže tvrdíš, že ľudia sú drbnutí, bo porušujú zákon a jedným dychom zároveň dodávaš, že sám ho porušuješ?
  15. 15
    Vsakpredsajaa

22 ročný chalan

@pubertslatinocelny nie si až taký kokot ako som myslel predsa len :D
  16. 16
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

A v škole si nepodvádzal ani neopisoval? Mňa napríklad toto hrozne v škole sralo, lebo ja som sa opisovať bál a teda som sa na to ani nikdy neodhodlal a vždy som sa radšej všetko naučil a potom boli spolužiaci, ktorí všetko opísali a mali ešte aj lepšiu známku ako ja. :(
  17. 17
    Vsakpredsajaa

22 ročný chalan

@kaiserchief1 to boli dementi čo keď vyrástli tak chodia po dialnici viac ako 130 a potom sú triggered keď sa nájde niekto ako ja čo ide 130 v lavom pruhu :D
  18. 18
    Sasi2680

26 ročná žena

@17 jaj tak keď niekto občas odpisoval v škole, tak teraz jazdí 150 po diaľnici, to dá logiku (:
    a ty kedy pochopíš, že ty porušuješ zákon, keď jazdíš v ľavom pruhu po diaľnici? :D že ľavý pruh je určený na obiehanie?
  19. 19
    Vsakpredsajaa

22 ročný chalan

@sasi2680 ale keď idem 130 nemáš ma ako obehnúť, iba sanitka policia a hasiči, tých keď vidím púšťam
  20. 20
    Sasi2680

26 ročná žena

"Mimo obce na ceste s dvoma alebo s viacerými jazdnými pruhmi vyznačenými na vozovke v jednom smere jazdy sa jazdí v pravom jazdnom pruhu. V ostatných jazdných pruhoch sa smie jazdiť, ak je to potrebné na obchádzanie, predchádzanie, otáčanie alebo na odbočovanie." prosím ťa, prečítaj si to 10x a keď to stále nepochopíš, vráť vodičský preukaz a predaj auto.
  21. 21
    Tralalibang

24 ročné dievča
    Shithead

Ako už bolo spomenuté, to fórum s jazdou na čierno nie je reprezentatívne. Ja som jazdila na čierno 3 dni, lebo som zabudla, že mi skončila električenka. A potom som šla na čierno, keď mi ukradli peňaženku, lebo inak by som sa domov nevedela dostať, nemala som si ani od koho požičať.
  22. 22
    Antifunebracka

30 ročný muž
    sefcovic birdzu

http://www.reactiongifs.com/r/yfu.gif
  23. 23
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

lebo nemajú dosť peňazí
  24. 24
    Patrixo