Fórum pridal Christiano_301, 17. 6. 2019 12:58 do kategórie BIRDZ a jeho svet. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Prečo si myslite že som FAKE? :)

0
Christiano_301

21 ročný chalan

Myslite, že je to nereálne čo tu zverejňujem svoje fóra? :) prečo? :) ja nemám problém pridať fotku, len mám obavy že sa mi budete smiat, alebo nebodaj má niekto spozná :D Nie som FAKE, ani nejaký TROLL!!! :)mimochodom ani vy tu nemáte fotky podaktory. :)
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Nightrain

31 ročný muž
    Levice

Nejde o fotku, ale o to čo sem píšeš.
  2. 2
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

Vieš prečo? Lebo sme už viackrát poukázali na nezrovnalosti v tých tvojich prupovídkach, a vôbec nato nereaguješ, alebo sa začneš tváriť, že nerozumieš :D
  3. 3
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Co to moze byt?
  4. 4
    Majmarad

36 ročný ujo

Aj o mne si to doteraz myslia :D Nič si z toho nerob :D
  5. 5
    Christiano_301

21 ročný chalan

Sú tu príjemný milý ľudia, ale sú aj taký ktorý mi neveria, alebo si robia z toho picu :) mimochodom keď pošlem fotku môžete sa opýtať od mojich kamarátov, priateľov či je to pravda čo zverejňujem tie fóra sem, lenže oni Vám nebudú vedieť dať odpoved, keďže nikomu sa nesťažujem, nikomu sa nevyrozpravam len Vám. :) ja dám fotku, len mám obavy, že mi to niekto zneužíva :) to je celé :)
  6. 6
    Christiano_301

21 ročný chalan

@riddler netvárim sa, že tomu nerozumiem, ale je to tak že fakt tomu nerozumiem. Som ťažký prípad viem :)
  7. 7
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

@majmarad o tebe si to nemozu mysliet ked poznas polovicu birdzu realne :D
  8. 8
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

Ano, určite, jednoduchú, triviálnu vec nedokážeš vysvetliť, vôbec jej nerozumieš, ale vodičák si dokázal urobiť :D
  9. 9
    Sasi2680

tvári sa, že má -1 roky

@5 veď si vravel, že kamarátov nemáš :D a neviem, či by sa takáto neschopnosť v živote, dala zakryť pred kamarátmi.
  10. 10
    Billyjoe

26 ročný muž
    Irithyll of the Boreal Valley

A mne niekto povie, že som väčší tragéd než tento tu... wtf? :-/
  11. 11
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

@5 ver mi, tak silnú neschopnosť by si nezakryl, to je ako keby si sa posral a dúfal,že to nik necíti.
  12. 12
    Melancholik

27 ročný muž
    Bratislava

@antifunebracka Karol zase trolis?
  13. 13
    Sasi2680

tvári sa, že má -1 roky

tak mi teda povedz, ktorá teta lekárnička ti predáva neurol ako lentilky? :D
  14. 14
    Trevor1994

75 ročný ujo

@billyjoe to kdo ti povedal lol
  15. 15
    Billyjoe

26 ročný muž

@trevor1994 To nie je podstatné, ide o princíp :D
  16. 16
    Trevor1994

75 ročný ujo

@billyjoe praveze je, vd su dementi co to pisu kde komu, obzvlast na internete kde su hrdinovia
  17. 17
    Billyjoe

26 ročný muž

@trevor1994 aaaale toto bol fajn clovek, len zrejme trosku neinformovaný a naladený na savage humor
  18. 18
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

1. Maturoval si, keď sa vraj na SK ešte ani nematurovalo
    2. Pýtaš sa, akoby ťa za celých 20 rokov nikdy nebolelo hrdlo a nebol si nachladený
    3. Bol si tu dosť aktívny aj počas poobednej zmeny, ktorú si mal v práci mať alebo si vraj riešil niečo s autom, keď si tiež mal byť vtedy v práci
    4. Potrebuješ radu na Birdzi na každú jednu drobnosť a nemáš sa s kým iným zrazu poradiť (ako si žil predtým celých skoro 20 rokov?)
    5. Stále píšeš, že sa bojíš a že sa cítiš neskutočne, aj keď vieš, že sa tu všetci na tom iba smejú
    6. na všetky moje otázky, ktoré sa týchto vecí týkali si nikdy neodpovedal, alebo odpovedal desne nelogicky
    7. Povedal si, že predáš auto a keď k tomu došlo, tak si cúvol
    8. Raz píšeš perfektne slovensky a potom vôbec
    9. Do žiadnych iných diskusií tu sa vôbec nezapájaš, len zakladáš dookola prakticky tie isté (podobné) nezmyselné fóra a vždy iba o sebe
    10. Raz sa tváriš, že chceš normálnu babu a že ti nejde o sex a potom píšeš, že by si pokojne hneď šiel s lesbičkou a jej partnerkou do trojky
    11. Chcel si mi poslať fotku, no už sú to 2 dni a nič z toho
    12. Chcel si sa veľmi s niekým z nás stretnúť a napriek tomu, že mnohí boli za, tak sa stále iba vyhováraš

Aj keby niektoré z tých vecí boli odôvodniteľné, tak je toho stále dosť a určite som na mnoho príkladov zabudla.
  19. 19
    Aventine

11 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

@sasi2680 ináč ale toto podľa mňa nie je až taká nezrovnalosť, lebo vravel že mu predpisuje xanax obvodná, a obvodná ich naozaj môže predpisovať, a často ich aj predpisujú celé veky aj keď by nemali, a že mu predpísala xanax a v lekárni mu miesto toho dali neurol, to sa tiež často stáva, je tam tá istá účinná látka, takže keď nemajú xanax, spýtajú sa, či môže byť aj neurol.

Ale ako nehovorím že nie je fake, iba že táto konkrétna vec je vysvetliteľná :D
  20. 20
    Sasi2680

tvári sa, že má -1 roky

@aventine to som nevedela, že mu to môže dať aj obvodná :D ale zas neviem či by jej to nebolo divné, že každú chvíľu si chodí po recept.. ved ak také lieky každý deň užíva, asi by ho poslala aj na odbornejšie vyšetrenia.. ale zas aj doktori sú kadejakí..
  21. 21
    Zelinka

22 ročné dievča
    Košice

mne si takisto chcel poslať fotku a už si z toho vycúval :D a ďalšia vec je tá čo mi nesedí, že človek, ktorý poriadne nevie rody základných podstatných mien by určite nevedel skoro dokonale slovenskú gramatiku čo ty vieš :D
  22. 22
    Sasi2680

tvári sa, že má -1 roky

@zelinka a hlavne nezmaturoval zo slovenčiny :D
  23. 23
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

No musim uznať že viacerí a najmä azizi volaco hovoria
  24. 24
    Kakofonicka

28 ročná žena
    Wonderland

@sasi2680 by si sa cudovala, co ti volaktori lekarnici daju aj bez receptu :) ja som sa cudovala tiez :D
  25. 25
    Majmarad

36 ročný ujo

@torpedo08 isteže poznám. Ja poznám všetkých, veď mi dávajú info moji súputníci z Mesiaca :D
  26. 26
    Antifunebracka

30 ročný muž
    vreskot birdzu

No kde je foto, mamrd?
  27. 27
    Antifunebracka

30 ročný muž
    vreskot birdzu

@melancholik Už ťa niekedy niekto zabil?
  28. 28
    Melancholik

27 ročný muž
    Bratislava

áno a preto stále žijem @antifunebracka
  29. 29
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

@majmarad to preto mas to oko na fotke lebo si ako oko velkeho brata co nas vsetkych vidi ! (wow)
  30. 30
    Majmarad

36 ročný ujo

@torpedo08 si to trafil :D A to je moje oko :D
  31. 31
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

@majmarad no sa ano lebo ty si big brother (:
  32. 32
    Campino

26 ročná žena
    retardovana šošonka na uteku

Chris, co si v praci, ze nereagujes na tieto veci? Alebo ti vyvrela voda z chladica?
  33. 33
    Campino

26 ročná žena
    retardovana šošonka na uteku

Chris, co si v praci, ze nereagujes na tieto veci? Alebo ti vyvrela voda z chladica?
  34. 34
    Thinkaboutjustice

27 ročný muž

Zacina mi tymito opakovackami a niekedy stylom vyjadrovania pripominat @cccp ci ako sa volal
  35. 35
    Palec223

27 ročný muž

kamo tvoja fotka by bola najsledovanejsia :D
  36. 36
    Mnichovcan

24 ročný chalan
    Nemecko

Dlho som nebol nanič tak zvedavý ako teraz nato že čo odpovies na skutočnosti ktoré tu napísala azizi a zelinka + sasi o tom že si nezmaturoval :D
  37. 37
    Zelinka

22 ročné dievča
    Košice

@mnichovcan keď neodpovie vôbec, tak je to úplne jasné :)
  38. 38
    Christiano_301

21 ročný chalan

Áno bol som v práci nevedel som pozrieť ani odpisat prepáčte :)
  39. 39
    Zelinka

22 ročné dievča
    Košice

@christiano_301 a nejaká relevantná odpoveď na naše argumenty? :D
  40. 40
    Mnichovcan

24 ročný chalan
    Nemecko

Čakáme,max 2dni nebudem nič robiť a len refreshovat či si dal odpovede ktoré chceme pocut . Tak davaj davaj
  41. 41
    Christiano_301

21 ročný chalan

1. Prosim???
    2. Radšej mám pchať do seba antibiotiká 500 ky, 1000 ky, že?
    3. Áno lebo mi vyvrela voda. Myslíš že sa to nemôže stať hocikomu?
    4. Mal som kamaráta so strednej toho na barlách. Lenže on má veľmi sklamal, odvtedy sa cítim sám. Mal som kamarátov s kym som sa porozprával, ale neboli taký typ, že by chodili von, zabávať sa, aby ich dačo bavilo, chápeš :) a teraz keďže “všetko” som stratil, lebo fakt sa cítim osamote, tak si musím poradiť na sociálnych sieťach.
    5. Prečo sa nad tým smejete? Vám je stále ružovo?
    6. Na aké otázky? Veď odpovedám stále :)
    7. Áno, lebo pravdupovediac: :) ja veľmi rad by som predal to auto, len všetci na mna pozeráte ako na debilceka, na trolla :)
    8. Áno, lebo som Maďar :) a prepáčte :) nikto neni dokonalý, ale snažím sa bez chyby písať.
    9. Áno, máš pravdu :) že o sebe: áno, lebo čo sa mi stáva stále a dakedy je tam aj niečo iné :)
    10. Áno, nejde mi o sex, ale keď je lesbička tak a to láka vyskúšať s dvoma babami. A áno chcem normálnu babu, ale keď je takáto príležitosť, že sa vyspat s babou (keď má záujem) neodmietol by som to :) tým nemysli teraz to, že mi ide o sex :)
    11. Áno chcem ti poslať fotku, ale hovorila si, že ajtak mi nebudeš veriť že som to ja
  42. 42
    Christiano_301

21 ročný chalan

@azizi a 12. Nevyhováram, ale dojdete na stretko? Mimochodom s tebou by som veľmi rad stretol :)

Čo mám robiť aby ste si nemysleli o mne že som fake???
  43. 43
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

@christiano_301 vobec to nedava zmysel, co si napisal. Akoby si daval odpovede na uplne odlisne otazky.

Kedze si mi najskor niekolko krat vravel, ze mi fotku urcite posles a teraz si si to zrazu rozmyslel, tak ti uz neverim vobec. Ine by to bolo, keby si mi to neslubil. Pre mna je to jasny dokaz ze si fejk. Aj to bol jeden z dovodov, preco som sa na to dala. Lebo som vedela, ze pokial sa nakoniec vyhovoris, tak to bude jasny dokaz. Minimalne klames a zavadzas. A to je vlastnost, ktoru na ludoch najviac nenavidim. Takze pokial si to nerozmyslis, tak ja uz s tebou nemam vobec co riesit. A dufam, ze ta zacnu ignorovat aj ostatni.

Som na seba nahnevana, ze som ti zase uverila.
  44. 44
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

Hlavne ze si ju uz odo mna v TS aj niekto pytal a ja som odpisala, ze v ziadnom pripade ju nikomu neposuniem a ze to co slubim, myslim vzdy vazne. Toto bola moja posledna reakcia na teba, naozaj si nemam co povedat s ludmi, ktori klamu. Nejde o tu fotku samotnu, ale o ten princip.
  45. 45
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

@christiano_301 A este posledna vec, to ze ti aj tak nebudem verit som nepisala. Pisala som len, ze to pre mna nebude pravdepodobne tak jednoznacny dokaz. Co ale neznamena, ze by sme ti neverili niektori aspon o trochu viac.
  46. 46
    Antifunebracka

30 ročný muž
    vreskot birdzu

Tak dlho si jej klamal, až si ju sklamal. Vidíš, každému len ubližuješ. Si 1 hnusný, zákerný, zlý troll
  47. 47
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

@antifunebracka ja som skor desne nahnevana na seba, ze som s nim kvoli mojej zvedavosti stracala tolko casu. Ale dufam, ze budem v buducnosti vdaka tomu snad zase o trochu menej naivna:) On mi je ukradnuty. Ludia su rozni, ide len o to, aky k nim my sami zaujmeme postoj :/
  48. 48
    Mouselet

hrá sa, že má 1 rok

@azizi udivuje ma ze dospely clovek sa realne zamysla nad trollmi na soc.sietach :D
  49. 49
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

@mouselet Az na ten detail, ze mozno su to fakt realni ludia a nie trolli:)
  50. 50
    Christiano_301

21 ročný chalan

@azizi stale mi nedôveruješ?