Fórum pridal Mayo911, 29. 11. 2020 14:29 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Prečo si so svojím partnerom?

0
Mayo911

hrá sa, že má 1 rok
Rainbow

Ktoré to sú tie vlastnosti a činy, ktoré vás držia pri svojom partnerovi? Čím vás zaujal, že ste sa rozhodli práve s ním vstúpiť do vzťahu? Menia sa časom dôvody prečo ste spolu?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Mayo911

hrá sa, že má 1 rok
    Rainbow

https://media4.giphy.com/media/h3v63bGeVb1pdgFtTx/giphy.gif
  2. 2
    Torpedo08

29 ročný muž
    K0K0T0V0

@1 (hehe) (thumbs) (:
  3. 3
    Karlotiskot

33 ročný muž
    I'll Be In The Garage

Nevím. Celé to bola nejaké stretko s človekom s ktorým sa dobre písalo a eskalovalo to velmi rýchlo a ďalej ako sme si obaja predstavovali. Vlastne sme toho na zčiatok nemali až tak vela spoločného, ale obom sa nám zdal ten druhý zaujímavý a začali sme jeden z druhého vyťahovať na povrch i o čo bolo v nás samých. Sám som rád za morálny rozmer žitia, ktorý mi dala a je mi tak trochu ľúto, že z mojho pohladu v nej prebudzam hlavne skeptika, ale aj to čo vidíme, že tomu druhému dávame je tak nejak súčasť toho všetkého pekného, pretože nech je hádka, alebo je dobre, je tak zvláštne krásne vidieť že ste s niekým tak vnútorne prepletený. A tak sme teraz taká dopletená hruda vlastností, ktorú nejde rozpliesť ani keby sme chceli. Milujem ju každým dňom odznova a viac a aj v ťažkých časoch našeho vzťahu či mojho života, do mňa vedela obyčajným "ľúbim ťa" vniesť neuveriteľné množstvo síl. Vďaka tomu ako to máme je to akokeby sa odrazu našlu niečo za čo by sa mal mať rád len tým, že to na ňom našiel jeho partner.
    A áno, dovody sa tak nejak menia, teda niektoré pominú a iné sa objavia, ale vlastne nemenia podstatu tej našej lásky. Skor ju spestrujú a vždy je to malá skúška toho, či je naše emocionálne klbko schopné prežiť stále viac a byť funkčným a prínosným aj v okamihoch ktoré čas nevyhnutne prináša.
  4. 4
    Darkpassenger

28 ročný muž
    V tvojej hlave

Lebo satan diabol vládne
  5. 5
    Lenuska175

hrá sa, že má 1 rok
    knižnica

Je mi s ním dobre, páči sa mi ako vyzerá, prešli sme si spolu aj nahovno situáciami a zvládli sme to, rozumieme si, viem si s ním predstaviť žiť po zvyšok života a myslím, že bude dobrý otec
  6. 6
    Tequila

26 ročná žena
    Košice

ja ked s niekym som, taxspravidla preto, ze si strasne dobre rozumieme, sme na rovnakej vlnovej dlzke, mame podobny humor a klape to super aj v posteli. a dobre mi vonia. to mi staci
  7. 7
    Willbebetter

7 ročné dievča

Strasne mi vonal, jeho koza, to uz som vedela, ze bude cele dobre. A je velmi vela vlastnosti, ktore sa mi na nom pacia, to tu nejdem ani pisat, ale jedno zo vsetkeho najviac - hned od zaciatku mi dava pocitit, ze nas vztah berie seriozne a vsimam si to v mnohych malickostiach. A rovnaky humor a dobry sex musi byt samozrejme :)
  8. 8
    Papver

25 ročná žena

Pretoze sa pri nom citim bezpecne.

Nemyslim fyzicky, ze ma chrani telom alebo co, ale psychicky. Je to super pocit byt s clovekom, ktory so sebou prinasa ciste ovzdusie. Ze nemusim doma vecer trpnut a cakat, aky zase pride zniceny a nastvany z prace, ze sa nemusim bat, ze mi nieco vytkne, ze vie do domacnosti priniest taku psychicku pohodu a stabilitu a ja sa nemusim hrat na detektiva - je mu nieco? nastve sa teraz, ked mu toto poviem? a pod.

Snad to dava zmysel. :D
  9. 9
    Mayo911

hrá sa, že má 1 rok
    Rainbow

@papver veľmi pekné.
  10. 10
    Ladydoga

hrá sa, že má 0 rokov
    Prašivá diera

https://i.postimg.cc/VsghH6r9/200-1.gif
  11. 11
    Šajžouško

40 ročný ujo

schkym? (?)
  12. 12
    Eseva

30 ročná žena

Na druhom rande po par rokoch po nevydarenom prvom stretnuti pre mna prisiel na stanicu a viezli sme sa v jeho aute. Dodnes si pamatam, ze som pozorovala jeho profil ako soferoval a hovorila si, uff toto nebude bezvyznamne. Tak nejak som sa donho uplne zamilovala pocas tej 15min cesty. Milujem na nom jeho pokoj, spolahlivost, ferovost, ambicioznost a intelekt, ze je to dobry clovek ale nie tak aby sa nechal vyuzivat - to je dolezity detail. Tiez si vazim, ze si so mnou prezil vela tazkeho a zotrval.Nikdy mi nic nevycital hoci mohol. A od toho momentu v aute ma tiez velmi, velmi vyrazne fyzicky pritahuje, je tam z mojej strany velmi silna pritazlivost a chemia - hoci ked to hodnotim podla zivota a preferencii predtym, absolutne to nebol v tom case moj typ. A zriedka ma niekto pritahuje aj tymto sposobom.. . Po 10r vztahu plati stale predosle a milujem na nom uz aj fakt, ze je skvely otec nasmu dietatu. Milujuci, obetavy, starostlivy a vo vybere partnera som skratka vyhrala loteriu. Snad to bude aspon ako doteraz aj nadalej. :)