Fórum pridal Christiano_301, 14. 9. 2018 12:03 do kategórie Nitra. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Prečo som dostal menšiu výplatu?

0
Christiano_301

20 ročný chalan

Cez index noslus brigadujem. Vo výrobe som. Ponukali mi 4€/za hodinu. Bol som tam 6 dni 192€ by malo prísť, lenže prišlo 180. Ja som to prepočítal, tak by mi dali 3,75/h?Toto sa mi ešte nestalo. Máte s tým podobne skúsenosti? Prečo som dostal o 12€ menej?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Christiano_301

20 ročný chalan

Ozaj snažím sa to robiť ako mi kážu tam v robote. Nebrigadujem prvý krat cez index noslus a nie prvýkrát brigadujem v tej istej výrobe. Voľačo som tam mohol dosrat? V automobilke robím, žiadne ťažké práce pri pase.
  2. 3
    Riddler

25 ročný muž
    Turiec

No tie 4 eurá neboli zrejme v čistom, to ešte pred odčítaním toho svojho podielu za sprostredkovanie.
  3. 4
    Lukaso121

27 ročný muž
    Nitra

A prestavka?
  4. 5
    Christiano_301

20 ročný chalan

@lukaso121 toto som akurát počítal. Už to sedí. 8h robim tam a zapisujú mi 7,5 lebo mám 10 min prestávku a potom 20 minútovú. Už to sedi
  5. 6
    Kaiserchief1

23 ročný chalan

To si mal asi v hrubom. Ale nechapem, preco sa nespytat na ekonomickom alebo uctovnom ale na birdzi.
  6. 7
    Wewo

25 ročný muž

a tvoj zamestnavatel chodi na birdz ci... ?
  7. 8
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov

Srsly. Preco sa tu pytate taketo veci? Birc nie je gugel, tvoj zamestnavatel ani tvoje studijne dpc.
  8. 9
    Sasi2680

26 ročná žena

@riddler ale to by mal potom asi Vela, kebyze ma 4e v hrubom a vychadzalo mu to 3,75 v cistom :D ja ked som robila brigadne za 4e tak v cistom mi to vychadzalo asi 2,7 ci kolko (:
  9. 10
    Christiano_301

20 ročný chalan

Ale na papieri mám napísané 7,5h lebo + prestávky. Už všetko sedi
  10. 11
    Christiano_301

20 ročný chalan

Prepáčte že som vás otravoval, už som nato prišiel. Blondak som. Prepáčte.
  11. 12
    Kaiserchief1

23 ročný chalan

@11 Dobre odpustame ti.
  12. 13
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    konské-e zuby

Ja som ti vdacny - aspon su tu dake fora :( keby sa kazdy riadil podla @8, tak tu neni ani hovno :(