Fórum pridal Vsakpredsajaa, 16. 5. 2019 11:02 do kategórie Filozofovanie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Prečo sú európske policajné zložky bandou pussies?

0
Vsakpredsajaa

22 ročný chalan

Videl som videá ako hŕstka ľudí zničila francúzske policajné auto a keď policajt vyšiel zbili ho tyčou. Ten policajt ani nemal zbraň. Ako môže policajt nemať zbraň? Prečo nestrielajú cez čelné sklo auta tak ako v USA? Pri náznaku odporu si políciaNedaRady
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Vsakpredsajaa

22 ročný chalan

To isté Nemci. Policajt chcel zatknúť človeka, ktorý tam mal asi 4 kamarátov, a spoločne policajta odhodili a jeden mu ešte aj prijebal a stáli tam ďalej ani sa nesnažili utiecť. Policajt len stál na mieste a nemal čo spraviť. Čo to má znamenať? Prečo plní v Európe polícia len dekoračnú funkciu?
  2. 2
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

vezmi to do vlastnych ruk, rovnako ako v lavom prude na dialnici :)
  3. 3
    Vsakpredsajaa

22 ročný chalan

@pubertslatinocelny keby mám možnosť neváhal by som použiť násilie v prípade potreby tak ako v USA, ale aspoň v tom lavom pruhu si môžem jazdiť :)
  4. 4
    Trevor1994

77 ročný ujo

jakoze nie, co taka kobra 11 v nemecku, Richard Moser v Rakusku, komisar Gibert ve Francii
  5. 5
    Hanka88

19 ročné dievča
    Tam, kde nič nie je, ale som na to hrdá

Lebo na zásahy nie sú zvyknutì. Ešte našťastie nie sme v NY, Washingtone, atď., kde kriminalita láme rekordy, lebo prisťahovalci
  6. 6
    Riddler

26 ročný muž
    Strážca kontinuálneho transfunkcionéra

Nemyslím si, žeby tie prípady ktoré opisuješ boli nejakým pravidlom, je veľa prípadov kde si polícia vie poradiť, nemá len nejakú ,,dekoračnú funkciu" :D a niekedy to s tou ,,akčnosťou" aj preháňajú, napríklad nútia malých chlapcov fackovať sa, vieme o tom svoje ;)
  7. 7
    Vsakpredsajaa

22 ročný chalan

@riddler ale nie je to trošku prestrelené keď v niektorých krajinách Európy polícia ani nemá zbraň?
  8. 8
    Riddler

26 ročný muž
    Strážca kontinuálneho transfunkcionéra

@vsakpredsajaa Tak o tom som nevedel, no ak to tak je, tak je to divné, zbraň by pri sebe mali mať.
  9. 9
    Trevor1994

77 ročný ujo

@hanka88 kriminalita lame rekordy lebo pristahovalci? Wtf? New York uz ani zdaleka neni taky nebezpecny ako kedysi a vacsinu kriminalnych cinov maju na svedomi hlavne miestne gangy a v pripade NY aj mafianske rodiny. Avsak hovorim dneska je to uz uplne ine.
  10. 10
    Dwarvax

31 ročný muž

mam dojem, ze toto "keby mám možnosť neváhal by som použiť násilie", ta celkom vystihuje. ;)
  11. 11
    Hanka88

19 ročné dievča
    Tam, kde nič nie je, ale som na to hrdá

@trevor1994 No tak ja hovorím, len čo viem od známych
  12. 12
    Trevor1994

77 ročný ujo

@hanka88 aha.. no ale hento je vseobecne dost zname co pisem, a mam s tym osobne skusenosti
  13. 13
    Vsakpredsajaa

22 ročný chalan

@dwarvax na základe čoho súdiš? Nebodaj na základe toho že si dovolujem jazdiť na dialnici vlavo a obmedziť tých ktorí porušujú zákon a letia cez 130? :D
  14. 14
    Dwarvax

31 ročný muž

Nie. Na zaklade toho, co pises. :)
  15. 15
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Crazy rat lady

No ja neviem, mne sa vcelku dobre žije v krajine, kde (pokiaľ viem) polícia nestrieľa po neozbrojených civilistoch
  16. 16
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Crazy rat lady

Ale tak, @5 má technicky pravdu, lebo veď v USA sú väčšina obyvateľov prisťahovalci, pôvodných obyvateľov už nezostalo natoľko, aby z nich bola kriminálna väčšina, možno ani ak by sa všetci dali na takúto kariéru
  17. 17
    Trevor1994

77 ročný ujo

@mielikki pristahovalci hento je uplne iny vyznam, imigranti.. povodni obyvatelia sa tiez do ameriky pristahovali z inej casti sveta ale ovela skor, co je uplne mimo misu akoze... v tom ze kriminalita medzi imigrantami sa mysli ta ilegalna skor, ze kriminalnici prichadzaju z inych krajin, a moze to byt aj z inych casti ameriky jak je mexiko, kolumbia atd skrz drogy. Migracie obytatelstva pred starociami boli uplne normalna vec, to by bolo fakt divne kebyze vsetkych len skrz to povazujeme za migrantov. Narody vznikali a zanikali, pohybovali sa atd.
  18. 18
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Crazy rat lady

@trevor1994 v prvom rade, presúvanie sa bola vždy bežná vec, neviem, prečo by to malo byť niečo nehorázne v súčasnosti
    V druhom, neviem, či môže niekto prekonať v škodách na pôvodnom obyvateľstve práve kolonizátorov Amerík (okrem iných kolonizátorov v tom období)
  19. 19
    Antifunebracka

30 ročný muž
    thanos birdzu

@trevor1994 Tie gangy tvoria práve prisťahovalci. USA sú presne príkladom, ako dopadne krajina s otvorenou migračnou politiku.
  20. 20
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

asi pozeras moc akcnych filmov
  21. 21
    Hetfield

34 ročný ujo
    Studna

lebo v Európe sme "humanisti" a páchatel má často vačšie práva ako obeť