Fórum pridal Juraj2016, 17. 9. 2018 15:03 do kategórie Politika. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Prečo voliť -prečo nie

Názory k téme

 1. 1
  Juraj2016

  tvári sa, že má 3 roky

  lebo jeden nezmeni ,ale viaceri ano
 2. 2
  Riddler

  26 ročný muž
  Turiec

  Niečo zmeniť by mohla skôr široká občianska iniciatíva, so systémovými rozumnými požiadavkami, nie točiť figúrky ako na Orloji. Väčšina moci sa dnes nachádza v nevolených štruktúrach, ktorých sa voľbami dá ťažko zbaviť, kedže väčšina strán v programe ani nemá návrhy na odstránenie tohto stavu, a aj keby nejaká mala, ostatné ju zablokujú, lebo za nimi stoja práve tie ,,nevolené elity." Aj tí, čo vznikajú ako akože nejaká ,,alternatíva, anti-establishment" sa nakoniec vyfarbia, ukáže sa že to je vlastne všetko jeden košiar, len iný odtieň- Slovensko je vlastne takých 50 odtieňov šedej :D jasný príklad Sme Rodina, aké mali silné reči, ako idú všetko meniť, a pritom Krajniak človek Penty na FNM, Kollár tiež veľmi ,,zaujímavá" minulosť. Do toho si oligarchia ešte vytvorí ministraničky (ale zato veľké srandičky) ako Šanca, aby aspoň pol percenta niekomu ubrali, na nič iné takéto strany neslúžia, proste jeden veľký oligo-korporátny cirkus celé voľby a kým nejaká strana nezačne tieto veci radikálne riešiť, nemá zmysel kvôli tomuto cirkusu dvíhať zadok z gauča.
 3. 3
  Alex458

  22 ročné dievča

  Ja tam chodím preto, že mám na to právo a tak ho využívam. To, že nie je veľmi z čoho vyberať a väčšinou sa volí menšie zlo je už druhá vec.
 4. 4
  Juraj2016

  tvári sa, že má 3 roky

  ved,, mocny toto potrebuju ved smer volilo iba 25 percent voličov ,a už 10 rokov nam ničia slovensko. Cim menej angažovanych občanov tak lepšie...
 5. 5
  Chlorofyl

  10 ročný chlapec
  Erec Jisrael

  volit treba. je to len v rukach ludi. pokial si zvolia taku spinu aku volia tak sa nemozu divit ze je to nahovno. pokial sa dospeje k stadiu ze neni co volit, tak aspon volim mensie zlo
 6. 6
  Autistik

  26 ročný muž

  samozrejme ano, dovod by mal byt jasny. Nikdy to nebude idealne lebo ludia bud idu do politiky so sebeckych dovodou alebo ich ziskaju pre pokuseniac spojenych s nizkou mierou zodpovednosti. Ludia su vzdy len ludia, ale su aspon lepsi a horsi.
 7. 7
  Tommyhot

  30 ročný muž
  Kaohsiung, Taiwan

  Nevolit, pretoze v historii ludstva nie su snad jedine volby, ktore rozhodol len jeden hlas. Cize statisticky volenim len stracas cas. Efektivnejsie je snazit sa platit co najmensie dane, aby politicke prasce nemali z coho kradnut (a ked uz kradnu, tak aspon nie z tvojho).
 8. 8
  Lear00

  17 ročné dievča

  Ja sama voliť ešte nemôžem, ale keď na to budem mať vek, tak určite budem chodiť voliť vždy...
  Nechápem ľudí, ktorí sa sťažujú na súčasnú politickú situáciu, ale voliť nejdu...
  Akoo... pôjdem voliť, lebooo... nechcem, aby táto krajina išla do p*če?