Fórum pridal Anonym356, 11. 3. 2017 08:50 do kategórie BIRDZ a jeho svet. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Prečo?

0
Anonym356

21 ročný chalan

Prečo to obmedzenie 255 znakov na fórum? Čo to je za blbosť? ľudia to aj tak budú obchádzať tým, že svoje si napíšu do 1. komentu... absolútna zbytočnosť, kktina, fakt.... nechápem to načo toto robíš, čo tým sleduješ @tomas...
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Hnisavica

hrá sa, že má 1 rok
    ...a tým myslím tam dole

Počul som, že to plánuje vylepšiť na 160 znakov ako SMS, pretože mobil je pre Birdz nesmierne silná platforma
  2. 2
    Lakero

19 ročný chalan
    Ďaleko za siedmimi horami

Aby si mohol mať prvy koment
  3. 3
    Condition

22 ročný chalan
    Žilina

Pretože v databáze nevedeli nastaviť väčší string length :D
  4. 4
    Condition

22 ročný chalan
    Žilina

Majú slabé integer-e :D 8 bitové :D
  5. 5
    Pappkin

23 ročný chalan
    Košice

Podla mňa je to fajn, šetri to čas ľudi a autor je nuteny sformulovať svoju otazku do 255 znakov aby to každy rychlo pochopil
  6. 6
    Anonym356

21 ročný chalan

@pappkin lenže niektoré témy sa jednoducho nedajú vyjadriť takto... a obzvlášť keď má autor nejaké trápenie a potrebuje sa o tom viac rozpísať aby to ľudia pochopili...
  7. 7
    Karlotiskot

32 ročný muž
    I'll Be In The Garage

@hnisavica Tak to určite napraví všetky tie mobilové bugy. Napríklad zobrazovať ďalšie veci v rôznych sekciách cez to tlačidla čo ťa vždy akurát vráti na vrch stránky. Ale možno to tak má byť a je to len nejaká bonusová herná appka,
  8. 8
    Hnisavica

hrá sa, že má 1 rok
    ...a tým myslím tam dole

@5 Nj, podľa mňa to všetkých Birdzákov naučilo veľkej jazykovej úspore, každý teraz svoje myšlienky formuluje do jedného slova "Koment"