Fórum pridal Heng, 16. 5. 2018 18:34 do kategórie Stredné školy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Predčasné ukončenie ročníka na SŠ

0
Heng

25 ročný muž

Pokúšal sa niekto ukončiť školský rok o dva a viac týždňov skôr? Nakoľko by som rád vycestoval čo najskôr za prácou, chcel by som ukončiť školský rok o dva júnové týždne skôr.Riešil už niekto podobný problém, je to vôbec možné?
dôvod: práca.
Odozva

Názory k téme

 1. 1
  Heng

  25 ročný muž

  Pokračovanie:
  chcel by som sa taktiež opýtať, či nebude problém s tým, ak by som išiel práve brigádovať a vyriešim to ukončením školy skôr formou marodky.
  (marodku beriem ako poslednú možnosť)
  Taktiež môžem podať žiadosť o predčasné ukončenie ročníka, no riaditeľstvo umožnuje len 7 dní.

  Veľmi by mi pomohlo, ak by sa našiel niekto, kto podobný problém riešil, taktiež ma potešia aj návrhy ostatných (najlepšie také, vďaka ktorým nebude prúser (hehe) ).
 2. 2
  Fridca

  19 ročné dievča
  NZ/NR

  A bol si za tým riaditeľom osobne? Podľa mňa ak si uzatvoris všetky zámky a povieš mu, že žiaden z tvojich vyučujúcich s tým nemá problém, by ťa mohol pustiť aj 2 týždne skôr.. Prípadne napíš do žiadosti že jazykový pobyt.... A keď ti to neprejde tak si to vybav len na týždeň, behni za lekárom aby ta vypísal na týždeň predtým a je to.
 3. 3
  Alex458

  21 ročné dievča
  Maspalomas

  Mňa tak pustili zo strednej, keď som letela do Afriky. Oco navštívil najprv triednu a potom aj riaditeľku, že proste cestujeme, známky uzavreté tak ma pustila.
 4. 4
  Lulag

  20 ročné dievča
  Belá nad Cirochou

  Ja som tiež kvôli brigáde odchádzala 2krát skôr zo školy a nikdy nebol problém. Rodič napísal písomnú žiadosť riaditeľke, že z rodinných dôvodov potrebujem odísť o čosi skôr a riaditeľka vždy vyhovela pod podmienkou že budem mať uzavreté známky a všetko.