Fórum pridal Navi1, 9. 8. 2018 13:18 do kategórie Vysoké školy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

predmety na vš

0
Navi1

20 ročný chalan

zdravim, chcel by som sa opytat ci nema niekto s niecim podobnym skusenost. Chodim na vš a ukončil som teraz 1. rocnik. Prestupil som po 1 rocniku na iny studjiny program. Mam tam 2 rozdielne predmety za 1 roc..
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Navi1

20 ročný chalan

Na katedre aj na studijnom mi povedali ze tie predmety nemusim dorobit. Ale mam taky blby pocit ze ci z toho nebude v buducnosti problem ked tie predmety nebudem mat urobene. Nema niekto s niecim takymto skusenost ??
  2. 2
    Marjy77

19 ročné dievča
    Wilderland

no ak ti povedali že nemusíš tak asi nie. Ak sú tie predmety prekvizita na robenie predmetov v ďalších ročníkoch, tak by si ich asi mal mať, ale závisí to asi aj od toho či ú dôležité pre ten odbor na ktorý si prestúpil. Ak je to len nejaká angličtina, tak to hádam nemusíš.
  3. 3
    Navi1

20 ročný chalan

@marjy77 niesu to prerekvizity, len ja som si myslel ze musim mat vsetky predmety z daneho odporucaneho studjneho planu ak chcem ukoncit studium tak preto ma to prekvapilo
  4. 4
    Alex458

21 ročné dievča
    Maspalomas

Čosi. Nemusíš mať všetky predmety. Ak ti povedali, že netreba tak sú len odporúčané, ale nie nevyhnutné. Nemaj strach :)
  5. 5
    Navi1

20 ročný chalan

@alex458 tak tie predmety niesu povinne volitelne ani volitelne ale povinne
  6. 6
    Alex458

21 ročné dievča
    Maspalomas

@navi1 Ale keď ti povedali, že netreba tak ich netreba. My máme napríklad tak, že ak nie sú štátnicové, tak ich nemusíme zrobiť, ale vždy sa dajú opätovne zapísať alebo preniesť v každom roku/semestri štúdia. Takže sa opýtaj kompetentných a oni ti povedia, lebo každá škola to má asi inak :)
  7. 7
    Navi1

20 ročný chalan

@alex458 okej diky :smile:
  8. 8
    Jednookaustrica

20 ročný chalan

Ale ešte si to premysli ci si ich nedorobíš aby si nenahnal kredity za lacné predmety, a potom mal vyše kľudu napríklad v tretej ročníku pri písaní bakalárky.