Fórum pridal Anonymouzzzzz, 30. 8. 2017 11:21 do kategórie Veda a technika. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Prefarbenie

0
Anonymouzzzzz

16 ročný chalan

Dobrý deň chcem sa spýtať či niekto nevie ako by som podložku pod myš mohol nejak prefarbiť.
Pretože mám dosť drahú podložku pod myš ale je žltá a ja by som ju chcel mať čiernu.
Normálny Spray nefunguje. Nepoznáte niečo také
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Cos45

600 ročný ujo
    |̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ |

Mozes urobit osvetlenie. Ked svetlo bude mat inu farbu, tak aj podlozka bude mat inu farbu. ;-)
  2. 2
    Anonymouzzzzz

16 ročný chalan

@cos45 to asi nie pretože podsvietenie mám lenže ono to je z aliexpressu a to je celé žlté :)
  3. 3
    Cos45

600 ročný ujo
    |̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ |

Vymen to. :-) S niekym. Si daj inzerat do tej appky, nejak sa tak vola..., no a ze chces to vymenit za inu farbu. A ked niekto bude na tom podobne, tak mas vyhrate, ked nie... :-) potom si dame este rec. ;-)
  4. 5
    Anonymouzzzzz

16 ročný chalan

@cos45 Tá appka sa volá LetGo a to bol hneď druhý nápad nikto sa na to neozval a už je to tam hádam aj mesiac
  5. 6
    Cos45

600 ročný ujo

No ano. Mohol by si si kupit ten.. ony.. tapetu. Vyrezes tu velkost, alebo presne taku velkost si kupis a nalepis to nato. A hotovo. :-)
  6. 7
    Anonymouzzzzz

16 ročný chalan

@cos45 skúsim ´dakujem