Fórum pridal Wistingher, 9. 1. 2018 17:36 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Prejavujú vaši bývalí spolužiaci zo SŠ/ZŠ snahu zostať s vami v kontakte?

0
Wistingher

21 ročný chalan
Bratislava

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Wistingher

21 ročný chalan
    Bratislava

Píšu vám občas, stretnete sa občas, pokecáte bez toho aby ste jeden od druhého niečo potrebovali ?
  2. 2
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    krajina ľadu, temna a kaktusov

som v kontakte s jednou spolužiačkou zo základky
    (a to som zo základky odišla po štvrtej triede)

ale minule som pripitá stretla spolužiaka zo strednej a prekvapivo dobre sme si pokecali (:
  3. 3
    Thunderstorm

13 ročné dievča
    devil's little sister

Počtom traja :D

Ale zo strednej sa zatiaľ dodržuje zvyk chodiť v lete spolu na chatu a zozbiera sa vždy tak 20 ľudí, which is nice
  4. 4
    Thinkaboutjustice

25 ročný muž

S cca 4 ludmi zo SS som v pravidelnom kontakte, ze zbehneme na pivo, ked sa da, s ostatnymi len sporadicky, ked sa stretneme prehodime par slov...prekvapivo sme sa v celkom hojnom pocte stretli uz na druhej stretavke (2 mesiace po oficialnej), tak chut stretavat by asi aj bola :D ....zo ZS sa nestretavam s nikym a vobec nemam chut ani
  5. 5
    0sea

16 ročný chalan
    Meropé, Plejády

Len zopár ľudí a tých sa dá zrátať na jednej ruke.
    No a potom mám jedného spolužiaka zo zš a jedného zo sš s ktorými som takmer v každodennom kontakte, lebo sme kámoši.
  6. 6
    Maxirotor

27 ročný muž
    Za siedmymi horami

Ani nie, stretavam sa iba s kamosmi zo ZS,SS, ale to nie su ziadne triedne zrazy.
  7. 7
    Narazuvzdornaa

23 ročné dievča
    unclean, a libertine

zo SS sa snazim, zo SZ sa doslova ani nepozdravim nikomu :D
  8. 9
    Alex458

20 ročné dievča
    Neverland

Zo ZŠ mám doteraz jedného kamka, čo sme spolu v kontakte každý deň, iní vôbec (dokonca ani moje bývalé "najlepšie" kamošky mi ani nepozdravia)
    a zo SŠ tiež len jedna spolužiačka a jedna osoba, inak nič.
  9. 10
    Firestorm

28 ročný muž
    Bratislava

zo ZŠ sme v aktívnom kontakte dodnes,
    SŠ a VŠ nie
  10. 11
    Milgamman

9 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

sme v kontakte, s niektorymi viac, s inymi menej, stale sa stretavame, z gymka kazdy rok :) no ja by som sa im mohla viac
  11. 12
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

Ani nahodou
  12. 13
    Cccp

28 ročný muž
    Pchjongjang, KĽDR

mam niektorych ludi zo ZŠ a SŠ na FB ale tam to aj zacina aj konci, maximalne s 2-3 ludmi sem tam drzim kontakt :)
  13. 14
    Kakofonicka

26 ročná žena
    Wonderland

nie, ale ani im to nezazlievam, kedze na ZS som bola iba 4 roky a s ludmi zo strednej som poriadne neudrziavala kontakt ani ked som s nimi chodila do skoly :D a ja teraz tak celkovo neudrziavam kontakt skoro s nikym, cize mi takyto stav vyhovuje
  14. 15
    Michelleee

23 ročné dievča

Ano ano milujem mojich kamkov zo zs a ss :) boli sme super kolektiv a stale sme si blizki. Snazime sa stretavat aj ked sme rozlietani ale dari nam to. (love)
  15. 16
    Zelinka

20 ročné dievča
    Košice

zo základnej som v občasnom kontakte s jednou kamkou, s ktorou som sa moc nebavila ani na ZŠ a ešte občas s 2 babami :)
    a zo strednej nič moc, so zopár ľuďmi pokračujem ďalej inak nič :D
  16. 17
    Tomas

týpek, čo založil BIRDZ
    Bratislava

zopár áno, ale 90% nie :)
  17. 18
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

3 kamosky s ktorymi si aj niekedy pisem
    Vacsinou to bolo moje spolusediace s ktorymi som bola cely cas ako prilepena :)
    Krasne casy to boli..chcela by som sa vratit hlavne na str.sk prve dva rocniky boli najsuper :)

18. 19
    Verka13

18 ročné dievča

Pravidelne sa organizujú stretávky zo ZŠ a pravidelne na ne nechodím.
  19. 20
    Openmindedfreak

28 ročný muž

sedeli sme spolu štyri roky, občas sa ozýval, že niekde vybehneme... no nejak ho to po pár nezdarených pokusoch prešlo :D
  20. 21
    Sheily

22 ročné dievča

Zo ZŠ nie ale zo SŠ sa stretávame doteraz, akcie, chaty a tak :)
  21. 22
    Aristelovpes

20 ročný chalan
    Istropolis

Pravidelne iba s dvomi spolužiakmi zo strednej a potom s pár spolužiakmi, ktorých často stretávam. Ináč vôbec, max. prehodíme pár slov keď sa stretneme, či ak niekto napíše, ale málokedy.
  22. 23
    Agord

hrá sa, že má 0 rokov
    Za fotoaparátom

Ráta sa aj keď to nie sú spolužiaci, ale len kamaráti zo susednej triedy? :D
  23. 24
    Simkkka

22 ročné dievča

ja som s mojimi 4 kamkami zo strednej v nonstop kontakte a s ostatnymi mame stretko tak raz za rok cez vianoce ked sa vsetci zozbierame a sme v jednom meste naraz :)
  24. 25
    Annyejnji

19 ročné dievča

na sš ešte som :) a zo zš... keď sa stretneme na ulici ,vieme sa väčšina porozprávať. Keď sa potrebujeme, väčšina si napíšeme. A dokonca s niektorými aj raz za uhorský rok zbehnem von, ale času veľa nie je :( mám čas skôr len na 3 najbližších kamkov a dve partie a to všetko mám mimo školy... a aj tie stretká dajak zanedbávam :/
  25. 26
    Lawey

24 ročné dievča
    embracement of supernova

zs - vobec - a to som bola na troch zs :D
    SS - len s jednou a to sa pozname nie zo ss :D a este jedna troska a to je vsetko :D
  26. 27
    Petuska11111

18 ročné dievča
    Na pive

Je pár kamarátok zo základnej, s ktorými doteraz komunikujem a keď je čas, tak sa stretávame, ale kolektívne sa nejak nezdružujeme. Boli dva pokusy o stretávku, ale vraj tam prišlo len 5 ľudí. :D
  27. 28
    Zrkadlovka

20 ročné dievča
    v oblakoch

zo základky dvaja, lebo sú to doteraz moji naj naj naj kamoši a zo strednej nikto zatiaľ, ale tak som zatial len 1. rok na výške
  28. 29
    Mayben

26 ročná žena
    telom v PD, mysľou inde...

niektorí