Fórum pridal Montgomery, 2. 6. 2020 18:41 do kategórie Štúdium v zahraničí. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

prekaza vam aki su ludia okolo vas nudni a nezaujimavi, bez cielov a ze sa uspokoja s malom?

0
Montgomery

30 ročný muž
Nightrainov osobny prekladatel

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Saddath

23 ročné dievča

Niekedy hej, lebo som vzdy bola supersutaziva a nemala som s kym superit. To je jak furt lustit sudoku level easy. Teraz to uz dako nevnimam, som sa skludnila :D
  2. 2
    Dee99

27 ročný muž
    RK

jasné! odpad spoločnosti! ani na zdravotnú starostlivosť by nemalimať nárok!
  3. 3
    Misfit44

15 ročný chalan

(: (: (:
  4. 4
    Livre

20 ročné dievča

Akože jasné že ma viac priťahujú zaujímaví ľudia a nenudní, ale na druhej strane som aj ja nudná :D a nenávidím, keď chce byť niekto nasilu zaujímavý, to je fakt fuj.
  5. 5
    Misfit44

15 ročný chalan

da sa na to pozriet z vela uhlov, moj status bol mieneny na blizsie osoby v mojom okoli, nie nejakeho uja co kope kanal na opacnom strane mesta (a ked je stastny z toho ze kope, tak nech kope, idc)
  6. 6
    Sianagirl245

18 ročné dievča

Oprava: ľudia nie sú nudní to len ty sa nudíš že to tak vnímaš (alebo autorka výroku) nie sú ani nezaujímaví len sa zaujímajú o iné veci a tiež nie sú bez cieľov iba majú iné ciele a to čo je pre teba "málo" pre nich môže byť veľa :)

Takže nie nevadí mi to :) je to skôr fascinujúce
  7. 7
    Lafiziq

26 ročný muž
    Bratislava

už som z toho vyrástol a pochopil som, že každý hľadá svoje šťastie inak.
  8. 8
    Kerrang

27 ročný muž

Nie, ja sám som asi skôr takým.. (nudným, nezaujímavým) ...keby si mám vyberať kamarátov, tak by som si vybral iba takých, čo sú mne podobný
  9. 9
    Kerrang

27 ročný muž

*podobní
  10. 10
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Sam som taky a sice si prekazam dost aj ked asi nie az tak kvoli tomu a na inych mi to neprekaza vobec
  11. 11
    Tvojdedo

hrá sa, že má 2 roky
    Poruba

kazdy nech si zije ako sam najlepsie vie a je pri tom stastny. a neobtazuje pri tom druhych.
  12. 12
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

Je mi to úplne jedno, nech si každý robí čo chce. Tiež nemôže byť každý superstar či jadrový fyzik.
  13. 13
    Mariquittka

26 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

mne je to jedno, len sa im snažím dávať niekedy dobré rady, lebo sú to dobrí ľudia, len niekedy sa im kvôli týmto vlastnostiam nedarí a navyše nie všetci za to môžu, niekedy je len ich okolie málo podnetné...
  14. 14
    Annyejnji

22 ročné dievča

ja takych ludi okolo seba ani nemam :D
  15. 15
    Annyejnji

22 ročné dievča

resp. cojaviem, ono fakt existuje clovek, co nie je nicim zaujimavy a nema ziadne ciele? :O
  16. 16
    Alex458

23 ročné dievča

Akože, nie že prekáža. Lebo šak do ich života mňa nič. Len mi to príde trošku smutné, že sa človek uspokojí s minimom len preto, že je to komfortné a easy, pričom stačí troška úsilia a môže niečo mať/niekam sa dostať atd..
  17. 17
    Martin093

26 ročný muž
    Bratislava

Ak by mi to vadilo tak by som sem uz prestal chodit... :)
  18. 18
    Burn

28 ročná žena
    Praha

Taky pocit som mala len v case, kedy som skoncila gympel. Tak som zmenila referencnu skupinu a teraz som ja tou nezaujimavou, ktora sa uspokoji s malom.
  19. 19
    Rosiegrace

hrá sa, že má 0 rokov

neriešim to, ak sú oni spokojní, mňa do ich života nič nie je
  20. 20
    Rocafella

tvári sa, že má 4 roky
    V krajine iluzii

Neprekáža, lebo sa takými ľuďmi neobklopujem...
  21. 21
    Delica

hrá sa, že má 2 roky
    (-∞,+∞)

To je zle uspokojit sa s malom? Ja som si vzdy myslela, ze to je dobra vlastnost.
  22. 22
    Papver

24 ročné dievča

Je uplne v poriadku nechciet od zivota vela, nebyt ambiciozny ci uspokojit sa s malom. Skor nie je v poriadku ak by mi to u niekoho prekazalo alebo by som mala tendencie ludi podla toho posudzovat.
  23. 23
    Gothicpoethic

27 ročná žena
    Partizánske

Skôr mi vadia nafúkanci, ktorí si myslia, že sú lepší, zaujímavejší a cieľavedomejší ako ostatní.
  24. 24
    Velagranka

24 ročné dievča

Stare, známe: to že to tak vnímaš ty neznamená že to je pravda :))
  25. 25
    Velagranka

24 ročné dievča

Inak viem si predstavit ze taketo reci maju ludia co robia nabor na poziciu financnych poradcov :D
  26. 26
    Barb

tvári sa, že má 3 roky
    Piešťany

Kukla som si ten status a uprimne nechapem co tym chcel basnik povedat. Je mi jedno kto ma okolo mna ake ciele. Nenapadlo by mi sa takto vyjadrit na niekoho adresu :D :D akoze wtf

Ja som sama o sebe nudna, nic nemam, nic extra neviem, nic extra nerobim.
  27. 27
    Notmehofejk

38 ročný ujo
    Obey your master!

nah si robi gdo chce co chce, dokial mi s tym da pokoj, nijak zvlast ma to netrapi.

ale, paci sa mi, aky ritebôľ zvykne sposobit, ked sa niekto drzo opovazi oznacit sa za ambiciozneho :D takoj ti 20 patminutovych budhistov vysvetli, ako ti k zivotu netreba ziadne hmotne statky, ze skromnost je najvacsia cnost a ze onen ambiciozny pohan je nafukany kokot. zlate.
  28. 28
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

Som teraz mala kratku a intenzivnu uvahu o tom, ci mi to vadi alebo nie :D myslim si, ze vacsina ludi v mojom okoli ma prilis nizke a hlavne zvlastne nastavene ciele? Ano. Vadi mi to? Akoze, ak su to moji kamarati, tak chcem, aby sa mali lepsie a vidim, ze im casto ich vlastna neambicioznost a necielavedomost prinasa problemy. Cize, keby sa sami nestazovali, asi by som mala pici, ale ked mam s nimi riesit ich problemy, ktore z toho vyplyvaju, tak hej. Ked mi o tom niekto nerozprava a nepritahuje k tomu moju pozornost, tak je mi to vlastne uplne jedno, aj keby pracoval v potravinach za kasou, ak sa s nim raz kvoli niecomu kamosim, tak kvoli nedostatotcnym cielom v zivote sa veru neprestanem :D
  29. 29
    Lenkaska1

24 ročné dievča
    Bratislava

Pokial to nie je môj partner tak mi to nevadí.. a naopak takých premotivovanych prechcanych ľudí tiež nemám rada
  30. 30
    Motovidlo323

31 ročný muž
    dedoles influencer birdzu

Vďaka bohu za také ženy, inak by som bol dodnes panic :D
  31. 31
    Motovidlo323

31 ročný muž
    dedoles influencer birdzu

ah ja som čítal "uspokoja sa s malým"