Fórum pridal Dia7, 25. 6. 2019 17:41 do kategórie Zdravie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Prekrytie zubného krčku

0
Dia7

19 ročné dievča
Svidník

Čaute ☺️ nájde sa tu niekto kto mal odhalený zubný krčok a prekrývali mu ho chirurgicky (buď vestibuloplastikou alebo gingivoplastikou (neviem presne ktoré to je
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Dia7

19 ročné dievča
    Svidník

(pokračujem) Proste odrezaním tkaniva z podnebia a jeho následným vložením do ďasna? Prítomným medikom sa ospravedlňujem za moje neodborné vyjadrovanie
  2. 2
    Majmarad

35 ročný ujo

Zatiaľ mi to nerobili, mám na niektorých len cement, ale najskôr to budem v budúcnosti potrebovať, No neviem asi pomôcť. Ak to nie je také zlé, tak sa to dá zacementovať a nebýva s tým problém
  3. 3
    Dia7

19 ročné dievča
    Svidník

@majmarad noo ja mám už vlastne po tom, ale chcela som len nájsť niekoho kto to už tiež absolvoval v minulosti aby som sa opýtala niečo :( no ale znie to hrozostrasne keď si napísal že tam máš cement :-o
  4. 4
    Majmarad

35 ročný ujo

Lekári to cementujú takým špeciálnym druhom presne na toto určeným :) Ale pomáha to a nemusím sa dať operovať
  5. 5
    Antifunebracka

30 ročný muž
    moderator birdzu

To znie ako niečo strašne bolestivé
  6. 6
    Dia7

19 ročné dievča
    Svidník

@antifunebracka paradoxom je, že mi o Tom vraveli ako o zákroku, ktorý je super v Tom, že vôbec nebolí :) celá sánka ma boli už štvrtý deň :D ale počas amotného zákroku som necítila nič (thumbs) našťastie
  7. 7
    Antifunebracka

30 ročný muž
    moderator birdzu

http://www.reactiongifs.com/r/fgks.gif A podnebie ťa nebolí? :O Keď ti odtiaľ zrezali kus kože? :D By ma mrdlo :)
  8. 8
    Dia7

19 ročné dievča
    Svidník

@antifunebracka noo praveže to podnebie dosť protestuje :,( :,( ale nie je to až také strašné ako to znie :D