Fórum pridal Christiano_301, 15. 4. 2019 09:48 do kategórie Ďalšie mestá. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Prepadol som. Mám ísť na opravné?

0
Christiano_301

21 ročný chalan

Minulý rok som prepadol z fyziky, išiel som na reparát, a nevedel som nič, ale pustila ma ďalej. Teraz som prepadol so slovenčiny, a hovorila, že idem na reparát v auguste, a že v septembri maturovať. Mám ísť na opravné? Rodičia ma doma "zabijú". Poradte.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

No jasné, že sa pokús
  2. 2
    Majmarad

35 ročný ujo

Neučíš sa pre rodičov, ale pre systém :D Tak by si mal skúsiť :)
  3. 3
    Christiano_301

21 ročný chalan

Ľudia: Stále si hovorím, že za pokus nedám nič. Teraz mi doplo to, že skúsiť vzťah s nejakou babou, že: "veď za pokus nedám nič, vyskúšame uvidíme".
  4. 4
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

@3 :D to som moc zvedavy (thumbs)
  5. 5
    Trevor1994

77 ročný ujo

(:
  6. 6
    Christiano_301

21 ročný chalan

@torpedo08 pozri. :) bolo by to škoda nechať. Keď je šanca tak to využijem, ale zasa posledné slovo majú rodičia
  7. 7
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Sak jasne ale aj v trj frajerke maju posledne slovo ? :D
  8. 8
    Christiano_301

21 ročný chalan

@torpedo08 v tej nie
  9. 9
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

No tak uz sa tesim na tu tvoju frajerku potom jej povedz nech mi dohodi nejaku jej kamosku (hehe)
  10. 10
    Christiano_301

21 ročný chalan

@torpedo08 čo aj ty si slobodný? :D nedarí sa? :D a prečo nechceš radšej jej mamu? :D prečo jej kamošku? :D
  11. 11
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Si si myslel ze zenaty a 3 deti mam ci co ? :D no dobre moze byt aj jej mama teda (thumbs) (hehe) budem tvoj tata (:
  12. 12
    Sasi2680

27 ročná žena

ja sa teším na fóra o tvojej potencionálnej frajerke.
  13. 13
    Christiano_301

21 ročný chalan

@torpedo08 ty si čistý blázen :D
  14. 14
    Christiano_301

21 ročný chalan

@sasi2680 pracujem na tom
  15. 15
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Ja viem (hehe) (retard)
  16. 16
    Thinkaboutjustice

26 ročný muž

Christiano, ja ta zboznujem a dakujem, ze vobec si !
  17. 17
    Limitles

tvári sa, že má 6 rokov

Neucis sa tak prepadneš čo si čakal? Hondu civic?
  18. 18
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@limitles Ja neviem co je na tej maturite take tazke. :D
  19. 19
    James98

31 ročný muž
    Bratislava

Bez maturity ta žiadna nebude chcieť
  20. 20
    Pandoras

hrá sa, že má 1 rok
    z minulého storočia

Čojaviem, aspoň tú maturitu je pekné mať
  21. 21
    Gramofón

hrá sa, že má 1 rok

Ako to?Flákaš školu,že iba prehodíš veci,či ako to mám chápať?Osobne si myslím,že ak si duchom prítomný na hodine,tak prepadnúť sa nedá.4 dostaneš aj keby si nechcel.
  22. 22
    Christiano_301

21 ročný chalan

@gramofon neucim sa, ale som na hodinách, chodím do školy pravidelne. No ale vidíš že má nechala prepadnúť.
  23. 23
    Antifunebracka

30 ročný muž
    moderator birdzu

Nečakané! http://www.reactiongifs.com/r/znk.gif Ale ako to bude s tvojim nástupom do práce? Teraz sa tvoj termín možného nástupu výrazne posunul! Co na to povedia vaši?
  24. 24
    Christiano_301

21 ročný chalan

@antifunebracka akurát nad tým rozmýšľam. Zatiaľ nevedia o tom, že som prepadol, ale každopádne už si vybavujem robotu aby som mohol nastúpiť do práce čím skôr
  25. 25
    Gramofón

hrá sa, že má 1 rok

@christiano_301 Akú školu študuješ,keď sa môžem opýtať?
  26. 26
    Christiano_301

21 ročný chalan

@gramofon čo s tým získaš keď sa to dozvedies?
  27. 27
    Gramofón

hrá sa, že má 1 rok

@christiano_301 No v podstate nič,takže ak je to súkromné tak to nemusim vedieť.Len ma zaráža,že ťa nenechala prejsť.U nás v meste máme školu,kde chodia tie najväčšie individuá z mesta a na maturitách im povedia všetko,preto majú aj jednotky.Ale,samozrejme to odzrkadľuje úroveň tej školy,keďže úroveň nie je vysoká.
  28. 28
    Antifunebracka

30 ročný muž
    moderator birdzu

No čo ti povedali?
  29. 29
    Christiano_301

21 ročný chalan

@gramofon ale dopici nikto nevie v triede nič a pustia ich ďalej a mne ani šancu nedajú? To akože kde sme. Ona si mysli, že sa budem celé prázdniny učiť sa nie? No nie. Nastúpim čím skôr do roboty. Hádam sa nezblaznim kvôli tomuto teraz. Bola by to škoda hej, ale že fyzikarka mi dala 4 z dva 5iek a z jeden 1, to je už niečo fakt. To som od nej fakt nečakal, že mi dá 4. Ale že slovenčinárka má nepustí? A že dúfa že sa na nu nehnevám. Nedala šancu. Vcera ešte jeden odpovedal hovno vedel, neska mu dala šancu. Chápeš? Dala mu šancu a mne nie. Jebne má prisaham fakt. By som sa nato najradšej vyjebal. Nemám na to silu ani nervy
  30. 30
    Christiano_301

21 ročný chalan

@gramofon ale dopici nikto nevie v triede nič a pustia ich ďalej a mne ani šancu nedajú? To akože kde sme. Ona si mysli, že sa budem celé prázdniny učiť sa nie? No nie. Nastúpim čím skôr do roboty. Hádam sa nezblaznim kvôli tomuto teraz. Bola by to škoda hej, ale že fyzikarka mi dala 4 z dva 5iek a z jeden 1, to je už niečo fakt. To som od nej fakt nečakal, že mi dá 4. Ale že slovenčinárka má nepustí? A že dúfa že sa na nu nehnevám. Nedala šancu. Vcera ešte jeden odpovedal hovno vedel, neska mu dala šancu. Chápeš? Dala mu šancu a mne nie. Jebne má prisaham fakt. By som sa nato najradšej vyjebal. Nemám na to silu ani nervy
  31. 31
    Christiano_301

21 ročný chalan

@antifunebracka rodičia? Ešte nevedia. Keď sa dozvedia len vtedy bude “zábava”. Stavím sa, predpokladám, že má nebudú nechať ísť na reparát na opravne.
  32. 32
    Palec223

27 ročný muž

jasne ze chod o nic nejde oni nebudu cakat extremne vykony od teba len sa pekne douc a urob to ;)
  33. 33
    Antifunebracka

30 ročný muž
    moderator birdzu

Kedy im to povieš?
  34. 34
    Christiano_301

21 ročný chalan

@antifunebracka možno im ani nepoviem. Nájdem si čím skôr robotu na TPP a hádam nebudú má v tom brzdiť aby som nešiel na opravne. Lebo moja triedna pomáha s projektom ako len môže. Všetko urobí preto, len aby som prešiel. A ja by som to vzdal? Kvôli mne bola hore do 2:00 lebo pracovala nad mojou prácou lebo nedokážem urobiť praktickú časť. Veľká vďaka jej fakt. :) klobúk dole čo pre mna urobila a urobí :) fakt klobúk dole. Keď zmaturujem v septembri môžem všetkým bozkávať nohy ruky, lebo nie na každej škole je takto. Verím tomu, že úspešne urobím reparát, a urobím ústnu časť. Na praktické idem.
  35. 35
    Palec223

27 ročný muž

@christiano_301 kamo ale pravdou je ze si schopny sa od dnesneho dna za tyzden naucit vsetko co potrebujes problem je ze sme taky co maju problem sa premoct viem ta pochopit
  36. 36
    Antifunebracka

30 ročný muž
    moderator birdzu

Myslíš, ze to nezistia, keď nedonesieš maturitné vysvečko? :) A bude doma világos :)