Fórum pridal Condition, 11. 3. 2017 09:42 do kategórie Závislosti. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Prezentácia - Warcraft

0
Condition

23 ročný chalan
Žilina

Ako by ste rozdelili prezentáciu hry Warcraft na 3 minúty ? :D
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Fakecocacolazero

22 ročné dievča
    Malacky

To sa nedá :D ja som robila na angličtine o world od warcrafte a proste ... 15 slidov a bola som len na tom akú classu si môžeš vybrať :D
  2. 2
    Condition

23 ročný chalan
    Žilina

@fakecocacolazero Hah :D :D Ja presne tiež uvažujem že spravím také výbušné video o rasách a frakciách :D dať tam nejakú epic music pre alíkov jaina theme z patchu 5.1 a pre hordu warlord cinematic music od 1:50 :) a máš ešte tú prezentáciu ? :D
  3. 3
    Fakecocacolazero

22 ročné dievča
    Malacky

@condition vzdala som to a robila o vektoroch a rastre nakoniec :D to by bolo na hodiny než by som sa dostala k tomu čo som chcela povedať :D
  4. 4
    Piter09

20 ročný chalan

za 3 minuty nestihnes odprezentovat ani prezentaciu o priprave prazenice
  5. 5
    Condition

23 ročný chalan
    Žilina

@fakecocacolazero no veru, tiež uvažujem nad zmenou témy, ale nechať si újsť takúto príležitosť :D ako veď ak netrafim 3 minuty tak idem znova tak si to mozem podelit na party a snad vydolujem tých 15 min :D

@Piter09 veru je to veľmi malý časový úsek priam nemožné niečo stihnúť ani jedna pieseň nestihne odohrať celá :)
  6. 6
    Motorbreath

26 ročný muž
    Ashenvale

sak ale ide ti o pribeh ci mechaniku?
  7. 8
    Condition

23 ročný chalan
    Žilina

@motorbreath skôr to bude také predstavenie pre ludi ktorý to nepoznajú cize neviem no :) ja by som rád všetko ale 3 min sú 3 min :D
  8. 9
    Motorbreath

26 ročný muž
    Ashenvale

jako tak to ti odporucam spravit normalne pribeh warcraft jednotky/ dvojky v hrach... tam sa to da na tie tri minutky okresat ak vylucis bocne misie...