Fórum pridal Lafiziq, 21. 5. 2020 18:03 do kategórie Politika. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Prežije Smer-SD svojho lídra RF

0
Lafiziq

26 ročný muž
Bratislava

Odozva

Názory k téme

1. 1
    James98

32 ročný muž
    Bratislava

V posledných rokoch z čisto pragmatického hľadiska spravili veľa chýb. Ďalšou chybou by bolo, ak by (pravdepodobne na septembrovom sneme) zvolili za predsedu Fica. Pellegrini je populárnejší ako Matovič a zároveň druhým najdôveryhodnejším politikom. Takže ak sa predsedom strane on a Fico sa stiahne, Smer bude veľmi silný.
  2. 2
    Hetfield

35 ročný ujo
    Studna

mna stále prekvapuje kolko ludí ich po tých vsetkých kauzách ešte stále volí
  3. 3
    Hetfield

35 ročný ujo
    Studna

@james98 Pellegrini je len manekýn ktorý vie dobre vystupovať,Fico je tam stále dominantná postava a bábkoherec
  4. 4
    James98

32 ročný muž
    Bratislava

@hetfield Jasné, že hej. Ale tak to platí vo vnútri strany. Ľudia chcú Pellegriniho nezávisle na tom, že Fico si ide svoje. Podľa mňa Smer tak výrazne prepadol práve kvôli Ficovi a jeho egu - keď bude stále trvať na tom, že chce byť predsedom, tak potopí celú stranu. Keby bol podpredsedom, tak môže stranu aj naďalej ovládať v zákulisí a pred verejnosťou by vystupoval populárny Pellegrini. Víťazná situácia pre celý Smer. Lenže to ťažko vysvetlíš človeku s obrovským egom. Takže podľa mňa pôjde naplno proti Pellegrinimu.
  5. 5
    Emzááák

hrá sa, že má 0 rokov
    Dojížďak Birdzu

Je vidno, že v strane je rozkol a ak sa Pelle ujme vlády a povyhadzuje Fika a spol. a príde k obmene členov tak Smer budúce voľby vyhrá. Teraz je len otázne, či Pelle chce ostať verným psíkom RF, alebo sa ujme iniciatívy.
  6. 6
    Hetfield

35 ročný ujo
    Studna

@emzaaak nepripadá mi ako ten typ ktorý by išiel do vojny s Ficom a jeho klikou
  7. 7
    Patrixo

hrá sa, že má 0 rokov
    Som bezdomovec

zial ano
  8. 8
    Mezomus

hrá sa, že má 2 roky
    asshole birdzu!

smer neni one man show, jak meciar asi.

co skor polozi stranu, tak to ze vyschnu zdroje (hehe)
  9. 9
    Yoss

29 ročný muž

Smer prežije jedine vtedy, ak si zvolí za lídra Pellegriniho a ten dostane plnú podporu, pričom Fico sa nebude k ničomu vyjadrovať. Ale EGO Fica je príliš veľké, tak si myslím, že Pelle vystúpi zo SMERu a založí si vlastnú stranu so smerákmi z Banskej Bystrice, ktorí ho plne podporujú.
  10. 10
    Optimuslapis

22 ročný chalan
    Tvrdošín

to je nas pribeh citim blizky paaaad, tak to pochop uz je konec
  11. 11
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Ani srnky netušia... Ale dúfam, že druhá možnosť.
  12. 12
    Papver

24 ročné dievča

Nevyzerá to, že by Roger Federer už chcel skončiť.