Fórum pridal Bibla, 11. 1. 2017 16:59 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

priatelia

0
Bibla

21 ročné dievča
Košice

Kde ste naposledy spoznali nejakých nových ľudí, priateľov? Mám pocit, že kedysi sa mi to stávalo častejšie, ľudia boli akýsi zhovorčivejší. Ak sa nad tým teraz zamyslím naposledy som spoznala niekoho nového keď som si našla novú prácu. Ako ste na tom vy?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Patrixo

29 ročný muž
    Banská Bystrica

Rovnako chvalabohu (:
  2. 2
    Staphylococcus

19 ročné dievča
    Ďaleko

Neviem, momentalne sa citim ako strasne spolocensky clovek, pred kazdou skuskou sa dam s niekym do reci, vzhladom na to, ze tam na rozdiel od prednasok nechodim so svojou beznou skupinkou tak sa vzdy niekomu prihovorim, alebo tak, cize sa mi celkom rozrasta pocet znamych tu :D
  3. 3
    Bibla

21 ročné dievča
    Košice

@Patrixo chvalabohu... :-D Ja som z toho trochu zdeptaná
  4. 4
    Warble

18 ročné dievča

asi v meste / na birci :)
  5. 5
    Hoperpohroma

hrá sa, že má 0 rokov
    tulam sa

na twitchi posledne 2 tyzdne
  6. 6
    Patrixo

29 ročný muž
    Banská Bystrica

Ja som spokojny aspon mam svaty pokoj konecne (:
  7. 7
    Bibla

21 ročné dievča
    Košice

@warble len tak na prechádzke? :-D
  8. 8
    Shroomy

10 ročný chlapec
    kade tade

poslednych priatelov (s ktorymi sa realne stretavam), som spoznal priblizne pred rokom aj pol...moj FB profil vyprahnuto ukazuje priblizne 10 pridanych "znamych" minuly rok :D nuz,na selekcii si davam zalezat :)
  9. 9
    Warble

18 ročné dievča

Hah, nie to sa mi ešte nepodarilo :D väčšinou večer keď ideme von tak niekto niekoho nového donesie :)
  10. 10
    Bibla

21 ročné dievča
    Košice

@shroomy to je ten problém :-D že je to už aspoň rok alebo dva a je mi to čudné lebo som sa nemala problém prihovoriť nikomu hoc aj v čakárni a teraz všetci vrátane mňa akoby len riešili svoje hľadiac do telefóna nie okolo seba :-D
  11. 11
    Kaylee

8 ročné dievča
    prepočítavanie...

skamosila som sa s babou zo seminara tento semester
  12. 12
    Delica

21 ročné dievča
    (-∞,+∞)

moc ľudí nespoznávam... som sociálne neschopná a divná a ľudia sa so mnou nechcú kamarátiť (a držím si odstup )
  13. 14
    Alex458

19 ročné dievča
    ♥Hogwarts♥

spoznávam hlavne v škole teraz v skúškovom období, potom na blogu ak si s ľudmi dolhšie píšem, sem-tam aj tu či vo fb skupinách atd :)
  14. 16
    Shroomy

10 ročný chlapec
    kade tade

@bibla tazsie sa dnes prihovoris cloveku s nosom v smartfone :) nie vazne, v minulosti (a nie tak vzdialenej) to islo s lahkostou, pre mnohych bol prave dobry pokec v autobuse cestou do skoly, do prace jedinou moznostou uvolnenia :) dnes su nase zmysly zvrhlo atakovane z kazdej strany socialnymi sietami, chatmi a inymi neosobnymi sposobmi komunikacie...a ja by som sa teda dievcatu, ktore divoko tuka do mobilu neprihovoril, nie ze by mi to tak vadilo, skor sa bojim, ze ju vyrusim pri rieseni zivotne doleziteho problemu :D vravim,ja nemam problem sa prihovorit a pokecat, ale vyberam si ludi, ktorych si zaradim do kruhu priatelov
  15. 17
    Bibla

21 ročné dievča
    Košice

@shroomy no veď jasne, že hej. Len so sa nad tým tak zamyslela, že s koľkými ľudmi som sa kedysi len tak zoznámila a dnes to proste nejde
  16. 18
    Staphylococcus

19 ročné dievča
    Ďaleko

@delica mna si spoznala! :(
  17. 19
    Delica

21 ročné dievča
    (-∞,+∞)

@staphylococcus prve som presne toto chcela napísať... ale potom som zhodnotila, že ťa nebudem strápňovať alebo tak :D
  18. 20
    Staphylococcus

19 ročné dievča
    Ďaleko

@delica ale co by si ma strapnovala :D A ja sa s tebou chcem kamaratit. Ale to moze byt tym, ze ja som este viac divna nez si ty myslis ze si :D
  19. 21
    Delica

21 ročné dievča
    (-∞,+∞)

@staphylococcus to znie ako súťaž! VYBORNE! MILUJEM SUTAZE! YAY
    (a ja si ani nemyslím, iba ľudia okolo mňa ma kus presviedčaju, že mám asi nejakú reálnu psychickú chorobu. Po 8 rokoch na gymku ma spolužiaci vedeli popísať len ako "ujebanú", "drbnutú" a "permanentne mimo". Nič viac.)
  20. 22
    Rocafella

hrá sa, že má 1 rok
    V krajine iluzii

V priemere každé 2 týždne...
  21. 23
    Staphylococcus

19 ročné dievča
    Ďaleko

@delica to je mile :D :D :D Nie si divna, teda mne fakt neprides divna proste. To vsetci naokolo su divni a my normalne, predsa! :F
  22. 24
    Peter151

24 ročný chalan
    Trenčianske Teplice

@bibla preco nejde ale ide, dievcatam podla mna dnes len kvalitne jebe, opicia sa dost po trendoch a chcu zit ako zname instagramerky, a preto hladaju peknych upravenych chlapcov o ktorych si myslia ze kvoli tomu ze maju oblecenie zo zary a vozia sa v lizingovom bavu z 2003 od mamy tak maju prachy, uz len tak sa s chalanom baba do reci neda, ja to sledujem v praci ako im jebe
  23. 25
    Delica

21 ročné dievča
    (-∞,+∞)

@staphylococcus ok, to znie fajn :D napíš keď budeš mať po skúškach, pôjdeme von niekam :)
  24. 26
    Staphylococcus

19 ročné dievča
    Ďaleko

@delica sounds like a plan! :D teoreticky ked napisem zajtra zapoctovy tak budem mat tyzden cas :D a potom ak napisem genetiku pojdem domov buduci stvrtok. Takze do buduceho stvrtka kludne mozme ist niekam ;-)
  25. 27
    Bibla

21 ročné dievča
    Košice

@peter151 zas nehádž všetky do jedného vreca :-D ale keď je viac žien pokope a jedna je j*bnutá aj keby ostatné neboli tak už budú :-D ..leď som sa dala s bývalým dokopy nemal pomaly nič. Teraz si kúpil bavoro a našiel novú v posilke kam som ho ja dotiahla :-D aj chlapi sú kreténi
  26. 28
    Peter151

24 ročný chalan
    Trenčianske Teplice

@bibla no ved aj ja by som mohol byt milsi ale automaticky ako moj senzor detekuje v okoli picu tak ju uz iba pozorujem, vyhodnocujem a drzim sa v bezpecnej vzdialenosti

mala si mu ho prejst s klucikom ako pozdrav z lasky od byvalej :D
  27. 29
    Bibla

21 ročné dievča
    Košice

@peter151 aj som chcela ale kúpil si do neho 500 eurový alarm, že sa k nemu len postavím a už bude pípať :-D :-D
  28. 30
    Peter151

24 ročný chalan
    Trenčianske Teplice

@bibla ach to je idiot kupit si alarm za 500€ to chce hlavu teda :D

ale nie iba zartujem ziadne kluciky, cenim si viac auta ako takych debilov :D
  29. 31
    Bibla

21 ročné dievča
    Košice

@peter151 kradneš mi slová z úst :-D. Ale ja hlúpa som ho tiež mala nahovoriť radšej na nejakú 120tku :-D
  30. 32
    Peter151

24 ročný chalan
    Trenčianske Teplice

@bibla to je take sexi mat bmw ? lebo ja mam ale nepozorujem to :D
  31. 33
    Sypomka

17 ročný chalan
    Mesto anjelov

@12, teda ludi spoznavam casto novych, ale kedze som uplne yebnuta povaha, mam problem si najst nejakych stalych priatelov, to iste je aj v skole, hoci su spoluziaci fakt, super, stale mi pomozu, aj ma medzi seba prijmu, aj zavolaju niekam, ja s nimi neviem udrzat nejaky dlhodobejsi kontakt
  32. 34
    Bibla

21 ročné dievča
    Košice

@peter151 nene len predtym mal octaviu a tú mu ukradli a cycel si kúpiť ďalšiu a mne to prišlo uplne kktske tak som ho nahovorila na bmw. Ale nemá starter pack a dáva smerovky nevie sa proste zžiť s ním :-D bmw je super.raz som ho šoférovala jediný rozdiel s fiatom punto z 97eho bol v rýchlosti ale aj fiatik ide keď chce :-D
  33. 35
    Bibla

21 ročné dievča
    Košice

@sypomka mňa už nevolajú lebo VRAJ veľa rozprávam a nevydržim piť. A pritom keby som naozaj veľa rozprávala až vtedy by ma naozaj nemali radi :-D ...ale kedysi sa so mnou ľudia nebavili lebo ma nebavilo rozoberať ich p*coviny. Možno preto nemám kamarátov ženského rodu tiež som si ich nevedela udržať
  34. 36
    Peter151

24 ročný chalan
    Trenčianske Teplice

@bibla ako ja tiez neviem preco je bmw take prepalene v cene lebo interier je podla mna chaby aj ked mozno len mam vysoky standard, napriklad vybavenie mercedosov je ovela na vyssej urovni, mne sa bmw zdaju dokonca male auta, teraz hovorim o x3ke

jedina vec co je OK na bmw je motor, ze dokazu aj vyssiu vahu slusne potiahnut ked chcu a nevyhodia ta na snehu, to sa mi tiez par krat stalo te som vletel do kopy 30 cm na dialnici iba zrazu sa nafukana obajavila predomnou som cakal ze skoncim vo zvodidlach ale bmw ju prerazilo uplne v pohode ...no je to predsa 4x4
  35. 37
    Bibla

21 ročné dievča
    Košice

@peter151 tak isto keď porovnávaš tak porovnaj aj s octaviou.to je bavoor jasný výťaz čo sa týka interiéru aj ako sedí v zákrutách a navyše octaviam chýba 6 prevodovy tam by sa nenormálne hodil. S mercedesom neporovnám lebo neviem. Ale vždy som rozmýšľala prečo sú tak drahé keď nič navyše nerobia...občas som čakala či nevzlietne... Až na to ale budem mať a cena pôjde dovtedy isto dole lúpim si Q7 :-D plakať sa mi chce od dojatia. Veľmi sa mi ľúbi
  36. 38
    Peter151

24 ročný chalan
    Trenčianske Teplice

@bibla ja som jazdil aj na novom superbe, len to bol taky uplne ultra vytunovany tak sa mi islo uplne super z 0 na 150 to dalo mozno sa 7 sekund auto este mozno lepsie ako mercedes.

mercedes som mal iba z automatickou prevodovkou a to ma neskutocne sralo a mal som po 3 hodina uz krce v lavej nohe
    inak zrychlenie fajn aj pohodlie hlavne ked som si presadol do zadu uplne luxusne miesto

audiny zasa ja nepoznam, nechcem ale velke auto to je pre chlapov s malym pipikom

vies ze aj motorky su sranda ? ;)
  37. 39
    Bibla

21 ročné dievča
    Košice

@peter151 ale žena môže mať veľké auto nie? A ešte keď si ho kúpi sama :-D motorky sú fajn len taká aká mne sa páčila takú mať nemôžem lebo nedotiahnem na zem :-D a otec by sa ma zriekol keby som došla domov s motorkou :-D
  38. 40
    Peter151

24 ročný chalan
    Trenčianske Teplice

@bibla neviem nepaci sa mi to, menej emisii by bolo keby idioti si nekupovali velke auta

ved otec nemusic vediet :P
  39. 41
    Bibla

21 ročné dievča
    Košice

@peter151 ako mám aj menšiu variantu auta, ktoré sa mi páči už od mala ale s emisiami by som tomu nepomohla :D

otec vie všetko aj keď mu nepoviem :D
  40. 42
    Peter151

24 ročný chalan
    Trenčianske Teplice

@bibla co mas ?
  41. 43
    Bibla

21 ročné dievča
    Košice

@peter151 to bolo vo význame mám na liste želaní :D nemám ho ale vysnívané je Chevi Chevelle z 1970 :D
  42. 44
    Peter151

24 ročný chalan
    Trenčianske Teplice

@bibla z ciste investicnej strategie to nie ej zla volba ale bal by som sa v tom havarovat, mam jednu buracku za sebou a v kritickej situacii sa ukazu brzdy a thak no
  43. 45
    Bibla

21 ročné dievča
    Košice

@peter151 takže Q7 :D
  44. 46
    Peter151

24 ročný chalan
    Trenčianske Teplice

@bibla nene vela zerie :)
  45. 47
    Bibla

21 ročné dievča
    Košice

@Peter151 hovoríš jak keby X3 nežrala nič :D
  46. 48
    Peter151

24 ročný chalan
    Trenčianske Teplice

@bibla hybrid nie
  47. 49
    Bibla

21 ročné dievča
    Košice

@peter151 tak s hybridom som do kontaktu neprišla úprimne ešte nikdy.
  48. 51
    Annyejnji

18 ročné dievča

fuuuuu tak v lete na kempoch tak, že viacero... a mne sa to v poslednej dobe stava ,ze dakde vidim dajakeho človeka... potom okolo seba par mesiacov chodime a az potom sa dame do reči pri nejakej priležitosti... teraz špecialne s jednou holkou som to tak mala, ze 3 mesiace sme okolo seba chodili a ani "ahoj" a zrazu od Silvestra sa bavime :D
  49. 52
    Simka1311

21 ročné dievča
    Vrbové/Nitra

ja spoznávam vkuse dákych nových ľudí..ani už neviem kde..ale momentálne som veľa ľudí spoznala na intráku, cez kamošky, vškole..
  50. 53
    Zrkadlovka

19 ročné dievča
    v oblakoch

na silvestra naposledy :) ale pred tym tam je veeelka diera, nespoznavam moc novych ludi a mrzi ma to
  51. 54
    Ssnehulienka

21 ročné dievča
    Dolný Kubín

novzch ludi som naposledy poznala na mladeznickom projekte v srbsku a potom na stretnuti jedneho splku v skole
  52. 55
    Mayben

25 ročná žena
    telom v PD, mysľou inde...

tu na B. a na party
  53. 56
    Sponkabob

13 ročný chlapec
    Pineapple.Bikini Bottom

Ja jedine v škole bohužiaľ. Občas by som sa naozaj rada s niekym len tak skamarátila, len ja pôsobím ako totálna krava a ľudia musia pri mne vydržať minimálne rok, aby som sa pri nich vedela správať normálne :D :D
  54. 57
    Savvym

23 ročný chalan

hocikde, Íri sú nadmieru zhovorčivý. No dneska v práci som poznal jednu kolegyňu, no zastupujem na inom mieste, a aj pekná, no nič to, ja sa nekamarátim s hocikým a vtierať sa tiež nebudem. @bibla
  55. 58
    Openmindedfreak

27 ročný muž

na koncerte...
  56. 59
    Sianagirl245

20 ročné dievča
    tu

Ak sa rata ze novi ludia su ti ktorych poznam po mene pripadne sa zdravime+mozno 2-3 vety tak to casto kedze som v novej skole ale zeby som sa s niekym viac bavila to asi ani nie len cisto spoluziaci s ktorymi sme nonstop v skole
  57. 60
    Plutvonozceakrivozubky

21 ročné dievča
    Paralelny svet

ja som taký asociál..