Fórum pridal Bakedbride, 25. 3. 2019 21:39 do kategórie Jedlo. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Približne aká veľká musí byť rezerva miesta okolo syra v toastoch, aby pri toastovaní syr nevytiekol von a nemusela som to potom

Názory k téme

1. 1
    Bakedbride

29 ročná žena

Znenie celej otázky - Približne aká veľká musí byť rezerva miesta okolo syra v toastoch, aby pri toastovaní syr nevytiekol von a nemusela som to potom čistiť.
  2. 2
    Skvrnka

21 ročné dievča
    parkovisko za Viedňou

Obal si ich do papiera na pecenie a nemusis sa trapit vytekanim syru.
  3. 3
    Teal

hrá sa, že má 1 rok
    ʍǝןɔoɯǝ ʇo ɯɐuʇɹɐ

:) Mám rád fóra tejto osoby.
  4. 4
    Teal

hrá sa, že má 1 rok
    ʍǝןɔoɯǝ ʇo ɯɐuʇɹɐ

Mi pripomínaš taký ženský charakter, ktorý tu raz pôsobil... Taká čo na Vianoce tagla snáď celý birdz a každému tam vypísala taký pičung a čo im praje. (hehe)

Vie niekto, koho myslím?
  5. 5
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -68 roky
    tulam sa

http://www.reactiongifs.com/r/2013/09/drool.gif
  6. 6
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

@teal frflos? xD
  7. 7
    Teal

hrá sa, že má 1 rok
    ʍǝןɔoɯǝ ʇo ɯɐuʇɹɐ

@pubertslatinocelny nie. Už som si spomunul, @hypnos sa volala.
  8. 8
    Salora

hrá sa, že má 2 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

@bakedbride to nie je len tak... zalezi predovsetkym na druhu syra, teda jeho konzistencii - rozumej na % tuku, obsahu susiny, krajine povodu syra, ci je syr len z jedneho druhu mlieka alebo viacdruhovy a pod. parametroch... a na prisne kontrolovanej teplote tvojho toastovaca... podlas toho sa sirka od okraja pohybuje od 3,7 do 11,1 mm
    a páč je tento pristroj opatrený teflonom, nie je potom nic jednoduchsie, v pripade, ak nedodržíš vsetky premenne, presny technologicky postup a nepoznas vsetky parametre, ako po vyteceni syra nechat toaster chvilu vychladnut a potom to pekne vytret (vylupnut v celku) papierovou utierkou (:
  9. 9
    Blake95

24 ročný chalan
    77773366444222-2

Nemeral som este, ale s eidamom problem nemavam.
  10. 10
    Neoriginalna

24 ročné dievča
    ďaleko

Veď vyteceny syr sa neprilepi na toaster že to treba nejako veľmi čistiť,veď sa to len tak zlupne prípadne to trčí z toho toastu nie?
  11. 11
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

@salora odborník cez syrové toasty :D
  12. 12
    Annyejnji

21 ročné dievča

daj tam miliooon syra bez medzeri, počkaj až to vytečie a ten vytečeny syr z toastovača zjedz :D keď to raz ochutnaš, zistiš, že je to lepšie ako celý toast dokopy :D
  13. 13
    Annyejnji

21 ročné dievča

*medzery ._.
  14. 14
    Lojzo_xxl

25 ročný muž

Hlavne je aby syr isiel hned na spodok ;)
  15. 15
    Alfred123456

tvári sa, že má 5 rokov
    Trnava

Ten vyteceny predsa vyzobu sliepky.