Fórum pridal Wowko, 15. 3. 2017 22:06 do kategórie Vysoké školy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Prihlaska na vs

0
Wowko

22 ročný chalan

Custe, posielali ste niekto elektronicku prihlasku cez portal A12 ci jak? Ked ste zadavali znamky z predmetov za posledne roky na strednej, davali ste ich zaradom ako na vysvecku? Ja som ich tak dala, lenze mi to poprehadzovalo jak to zrobim jak ja chcem?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Naturalis

19 ročné dievča

Ja som to tam davala cez edupage.
  2. 2
    Savvym

24 ročný chalan

Hlavne, že to tam je, či je požiadavka, aby to bolo zaradom? (retard)
  3. 3
    Nexo999

20 ročný chalan

@savvym ako píše
  4. 4
    Wowko

22 ročný chalan

@naturalis ako si to dala prosím ťa? :) fest by mi to pomohlo lebo mi to nejak blbne
  5. 5
    Naturalis

19 ročné dievča

krok 1. http://prnt.sc/ekkxr4
    krok 2. http://prntscr.com/ekky21 , objavi sa ti toto a zadas si tam link na svoj edupage, svoje meno a heslo. Easy , ale odporucam si potom tie znamky prekontrolovat podla vysvedceni, lebo kamaratke sa stalo, ze nemala znamky z ANJ v prihlaske :)
  6. 6
    Wowko

22 ročný chalan

@naturalis hej, nehodilo mi vsetky :D
  7. 7
    Wowko

22 ročný chalan

@wowko a predmety mi porozhadzovalo nejako, nie sú zaradom ako na vysvečku a učiteľka povedala že tak musí byť
  8. 8
    Wowko

22 ročný chalan

@naturalis a predmety mi porozhadzovalo nejako, nie sú zaradom ako na vysvečku a učiteľka povedala že tak musí byť
  9. 9
    Naturalis

19 ročné dievča

Tak tam len popridavaj tie, ktore ti nenahodilo :) Nemyslim si, ze znamky musia byt v rovnakom poradi ako na vysvedceni. Ale radsej si pozri podmienky prijatia, ak tam neni uvedene, ze musia, tak kasli na to :)
  10. 10
    Wowko

22 ročný chalan

@naturalis ty si ich mala zaradom? :D
  11. 11
    Naturalis

19 ročné dievča

Mala, ale chybala mi tam tusim telesna z 3. rocnika. Domnievam sa, ze to zavisi od ucitelov, niektori sa vykaslali na zapisovanie do edupagu (hehe)
  12. 12
    Wowko

22 ročný chalan

@naturalis tak to asi budem dačo robiť zle, lebo som začala od konca, že mi predmety dávalo nad seba, a potom mi ich z ničoho nič začalo rúcať na začiatok niektoré do stredu a nechápem prečo :/ sa bojím že ma zripe za to