Fórum pridal Bakedbride, 18. 5. 2019 15:00 do kategórie Podniky. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Prijali by ste pozvanie do Show Jana Krausa?

0
Bakedbride

29 ročná žena

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO

Radšej ku Karlovi Šípovi (thumbs) Všechnopárty sa mi zdá byť najlepšia z takýchto relácií :smile:
  2. 3
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

@1 Tiež radšej Šípa, jeho talkshow mám zo všetkých najradšej. Alebo aj k Adele do Trochu Inak :)
  3. 4
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

pri marcinovi bude istota, ze z nasej dvojice ja nebudem ten trapnejsi
  4. 5
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

@torpedo08 No inak, ked spomíname tú Všechnopárty, toto si videl? Janko je proste geniálny hosť do talkshow :D tie jeho myšlienkové pochody, to je normálne orientačný beh, v ktorom sa po čase každý stratí :D

https://www.ceskatelevize.cz/porady/10090925908-vsechnoparty/219544161600017/video/695429
  5. 6
    H8u

26 ročná žena
    Štefanov

Inac ja hocikedy rozmyslam ze jakto ze ma nikam este nepozvali do takejto sou ked som bola na 20 koncertoch jednej kapely v milion krajinach :D nech ma pozvu ja dojdem!
  6. 7
    Chlorofyl

10 ročný chlapec
    Erec Jisrael

komparovat krausa a marcina je urazka voci krausovi
  7. 8
    Yoss

28 ročný muž

@torpedo08 presne Všechopárty Karla Šípa nemá chybu
  8. 9
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Keby som bola ozaj tak významná a zaujímavá osobnosť a hlavne niečo naozaj dôležité by som pre ľudstvo v živote dokázala, tak možno hej. Ale musela by som sa pri mojej sociálnej úzkosti neskutočne premáhať a asi by to vôbec nebolo ľahké rozhodnutie. Pokiaľ by to bolo ale iba len tak, ako sú tam občas tí tretí hostia, tak to by som asi radšej odmietla, hm :/ Ako ja mám rada jeho sarkastický humor, ale na mňa osobne by to asi bolo moc a je možné, že by som to nezvládla.
  9. 10
    Primitiv

25 ročný muž
    občas sám neviem, v ktorom svete sa práve nachádzam.

Nie, lebo skáče do reči a robí si z tých ľudí srandu :/ Akože chápem, že je to účel tej relácie. Ale raz tam bol chlapec, ktorý bol majstrom v šachu v Čechách a ako prvé sa ho Kraus spýtal, či má frajerku :/ A celú sériu otázok postavil okolo toho. Tak ho tam vysmial, také trošku hnusné mi to prišlo.
  10. 11
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

@primitiv Presne, je to neskutočne nerovnocenné niekedy. Niektorých si aj počas show ozaj váži a pýta sa ich len pracovné otázky, iných keď sa tak rozhodne, tak ich len úplne zosmiešni. Asi to však závisí aj na hosťovi. Ja by som to ale asi psychicky nezvládla, ak by sa rozhodol pre tú druhú možnosť. Áno, je to divácky zaujímavé a vtipné, ale občas je to už cez hranu. Ako v programe s Ivetou Bartošovou trebárs. https://www.youtube.com/watch?v=pX5aSx67Htk Som ale presvedčená o tom, že niektoré piesne, do ktorých dala všetok svoj cit, umenie a dušu, by on nezvládol. Ale tak je to show, treba to tak brať. Len si nemyslím, že práve ja som ten typ, ktorý by sa nechal dobrovoľne verejne urážať a zosmiešňovať:)
  11. 12
    Hellium

28 ročná žena
    garáž v San Piegu už nie

Mám Krausa rada, ale nie som ten typ, čo by mu vedel tak pohotovo a vtipne zareagovať, takže by som nešla.
  12. 13
    Narazuvzdornaa

25 ročná žena
    unclean, a libertine

nie som cool, ale verim, ze Kraus by to potiahol :D
  13. 14
    Milgamman

9 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

@primitiv suhlasim (thumbs)
  14. 15
    Mnichovcan

24 ročný chalan
    Nemecko

Keď už je tu o Krausovi https://youtu.be/zHYxtfSiquw zaujímavý rozhovor snim v hernej relácii by som nepovedal že sa celkom vyzná v tejto oblasti.
  15. 16
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Súhlasím s @10

Ani Krausa nemám rád.
  16. 17
    Marjy77

20 ročné dievča
    Wilderland

Ja som videla len pár epizód zo Show Jana Krause a Uvolněte se prosím a z tých som mala pocit, že sa snaží dosť zneistiť svojich hostí a vytiahnuť z nich osobné informácie a všeobecne mi prišiel dosť pod úroveň na to ako sa hovorí že je dobrý. Hlavne ak ste videli napr. Richarda Mullera v Show Jana Krause. Proste mi príde nepríjemný.
  17. 18
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO

@riddler no na toto je on ako stvoreny :D

@Yoss (thumbs)
  18. 19
    Mayben

27 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Nie, lebo by som sa strápnila :D