Fórum pridal Vsakpredsajaa, 10. 4. 2019 13:26 do kategórie Ostatné fóra. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Prípad 30 ročnej učitelky čo sa vyspala s 14 ročným chlapcom

0
Vsakpredsajaa

22 ročný chalan

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Teal

hrá sa, že má 1 rok
    gopnik birdzu

Aj ja chcu! :D
  2. 2
    Teal

hrá sa, že má 1 rok
    gopnik birdzu

Teda s tou učiteľkou.
  3. 3
    Lafiziq

25 ročný muž
    Bratislava

mal by prísť trest tak ako pri každom sexuálnom zneužití... 14-ročný človek nevie za seba rozhodovať... to je podobné ako v prípade tej 13-ročnej z chachalandu... ona si myslela, že je zaľúbená a že to tak chce a teraz už ako dospelá potrebuje pomoc odborníkov aby sa s tým vysporiadala...

14-ročný nemajú mať čo sex a už vôbec nie s dospelými...
  4. 4
    Lafiziq

25 ročný muž
    Bratislava

*14-roční
  5. 5
    Lenkaska1

23 ročné dievča
    Bratislava

@lafiziq tiez mi hento napadlo, presne suhlasim.
  6. 6
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

No po právnej stránke to v poriadku nie je, kedže je ešte ,,pod zákonom", a ak sa pýtaš na môj osobný názor, tak to považujem jednak za neprofesionálne z toho pedagogického hľadiska, čiže aj keby sa to stalo na strednej a z právneho hľadiska to bolo legálne, učiteľ by nemal mať pomer so študentom, a 30- ročná žena ktorá sexuálne túži po 14-ročnom tiež podľa mňa nie je úplne v poriadku, pripadá mi to zvrhlé.
  7. 7
    Vsakpredsajaa

22 ročný chalan

Pýtam sa preto lebo na FB v komentároch 95% ľudí písalo že je to úplne OK a že kde boli také učitelky keď oni chodili do školy, na druhú stranu keby to bolo naopak, 30 ročný muž a 14 ročné dievča tak by z toho bolo velké haló, pritom ženy dospievajú skôr ako chalani :D
  8. 8
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

@vsakpredsajaa Aspoň vidíš, aké pomýlené hodnoty majú ľudia, ked by pre nich bolo úplne OK, keby učiteľky bežne sexovali so žiakmi. Možno keby sa ma na toto niekto opýtal v štrnástich, tiež by som povedal že to by bolo super, netvárim že hned od narodenia som bol uvedomelý, aj ja som bol pubertiak, lenže časom sa tie moje názory vyformovali a dozreli, no ale kopa spoluobčanov zrejme mentálne zamrzla niekde na základke.
  9. 9
    Limitles

tvári sa, že má 6 rokov

o tom je aj film https://www.csfd.cz/film/290923-muj-otec-je-silenec/prehled/ xD
  10. 10
    Campino

25 ročná žena
    retardovana šošonka na uteku

Co si budeme klamat, mat s niekym sex v 14-tich bolo aj pre mna vyhrou. Ale to som ja, v tom vrku som uz vedela o sexualite viac ako vacsina dospelakov.
    V 14-tich kto nebol nadrzani ako stepna koza, tak nech sa ponori s kvadrom do vody.
    Na druhej strane, dnesne 30-cky nie su take staromodne ako ked som mala ja 14, vtedy mi tie zeny prisli velmi stare, teraz mi pridu take teenegerske dospele decka.
    Cize ak to zhrniem, ten sex bol ok.
  11. 11
    Majmarad

35 ročný ujo

Neviem sa vyjadriť
  12. 12
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Crazy rat lady

samozrejme, že to nie je v poriadku
    ak by niečo takéto nebolo v poriadku v obrátenom garde, tak to rovnako nie je v poriadku ani takto

a @10, okej, idem sa ponoriť. Má to byť betónový kváder alebo stačí aj polystyrén? Poraď, ak sa tým vrátim v čase a budem môcť prebudiť svoje pubertálne libido
  13. 13
    Lukaso121

28 ročný muž
    Nitra

Tak v 14tich by som sa hentakou ucitelkou nehal rozmaznavat kazdy den , ale ako sa poznam hazdal by som to kazdemu na oci a vsetci by to zistili a sla by do basy tiez. Taku peknu ucitelku som na mojej skole nevidel ;P
  14. 14
    Aventine

11 ročné dievča

Mne sa to zdá ok, aj v obrátenom prípade by to bolo ok, ak by dotyčná súhlasila. 14roční podľa mňa už vedia o sebe rozhodovať, a mať sex v takom veku mi vôbec nepríde ako niečo, z čoho by mal mať človek doživotné traumy.
  15. 15
    Grinder

27 ročný muž

Jediny negativny pocit, ktory mozme z niecoho takeho mat je zavist.
  16. 16
    Vsakpredsajaa

22 ročný chalan

@campino ty si mala sex v 14? S kolkoročným chlapom? :D
  17. 17
    Vsakpredsajaa

22 ročný chalan

@aventine to máš pravdu, ale je to v poriadku aj z hladiska toho chlapa? Vezmime si 30r. chlap a 14 r. dievča, nie je to pedofilne? :D
  18. 18
    Aventine

11 ročné dievča

@17 čo ja viem, keď vidím jak dospelo a sexy vyzerajú niektoré 14ky v dnešnej dobe, tak ani nie :D
  19. 19
    Hanka88

19 ročné dievča
    Tam, kde nič nie je, ale som na to hrdá

Pre štrnásťrocných to je výhra, lebo sa cítia dospelí, ale tá učiteľka by sa nad sebou mala zamyslieť. Zrejme to nemá v hlave v poriadku. Za to by ju mohli strčiť do väzenia. Štrnásťroční sú ešte pod zákonom
  20. 20
    Poke

7 ročný chlapec
    Prešov

no, nepríde mi to ani tak weird z pohľadu toho 14. ročného ako z pohľadu tej učiteľky. V každom prípade mi to tiež príde neprofesionálne a nezodpovedné.
  21. 21
    Salora

hrá sa, že má 2 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

nielen trestné ale aj neprofesionalne... aj keby mal 15 a viac... ma rozmyslat hlavou a nie vaginou
  22. 22
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

nie je to normálne, a nie je to ani legálne.

A teraz z druhej strany. Ak by im na to neprišli všetko je v poriadku. To je jediné riziko toho, keď ideš na to s niekym pod 15 :D ... Proste môžeš skončiť v base, a byť terčom posmechu okolia.

A 14 roční síce to možno nerobia, alebo ak niekoho majú tak to spravia 2x potom sa vzťah rozpadne :D ... ale o tom nič neviete, pokiaľ to niekto nezačne riešiť, prípadne nezostane tehotná. Všetko je normálne... len my sme si určili pravidlá. V Brazílii v 15tich to robia bežne. U nás na škole bol jeden Brazílčan učitel angličtiny alebo tak nejak na jednej hodine, cez nejaký projekt asi a povedal spolužiačke, (resp kolko ma rokov sa pýtal najprv) a potom jej povedal že no v brazílii by si už nebola v takom veku :D
  23. 23
    Teal

hrá sa, že má 1 rok
    gopnik birdzu

@vsakpredsajaa Určite že teraz sa to tak zľahčuje, pretože tento prípad je 14 ročný panic, nie panna. Keby to bol 30 ročný učiteľ s 14 ročnou žiačkou, tak ho tu chcú kastrovať. :D Môj verdikt je, že to nie je ok, ani profesionálne, ale na profesionalitu by som sa mohol z vysoka... Ako žiak by som tú pančelku tiež mrdol, ale to som tu už písal. :D
  24. 25
    Dee99

26 ročný muž
    RK

@7 tomu ver keby to bolo naopak tak uz by bol pedofil zvrhlik, každý by mu prial smrt.. :D
  25. 26
    Obsession

hrá sa, že má 2 roky
    Tam kde lisky davaju dobru noc

14 ročne decko a dospela žena ktorá by už mala mat nejaký ten rozum ...fakt zahanbujúce

26. 27
    Semhamforas

27 ročný muž
    Bratislava

Ak sa bavime o pohlavnom styku 14 ročného s 30 ročnou, tak ak im to vyhovuje..... tak sice je to nezákonné ale sú aj horšie veci.

Keď ide o pohlavný styk učiteľky so žiakom, tak to Ok nie je hoc by mal aj 17 rokov.
  27. 28
    Obsession

hrá sa, že má 2 roky
    Tam kde lisky davaju dobru noc

@riddler súhlasím do bodky s @6 (thumbs)
  28. 30
    Hetfield

34 ročný ujo
    Studna

obesiť a rozšvrtiť za to že ho obrala o detstvo
  29. 31
    Majmarad

35 ročný ujo

Úplne ok to nie je, ale nič zlé sa nestalo. A ako sa hovorí, kto nezažil, ten nepochopí.
  30. 32
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

No a najhoršie je, že tomu typkovi určite spolužiaci ani neverili, keď sa im s tým chválil! Ako mu toto mohla spraviť? Bezcitna beštia
  31. 33
    Bakedbride

29 ročná žena

Vy ste tu riadne narušení niektorí.
  32. 34
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

No aspon keby nebol pod zakonom este tak by to bolo prijatelnejsie :D takto to je vlastne trestny cin nie
  33. 35
    Obivankenobi

25 ročný muž

chlapcovi závidím :(
  34. 36
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Nie je to v poriadku a prepáčte ale žiaľ ani niektoré tunajšie reakcie nie sú v poriadku.
  35. 37
    Chromanoha

31 ročný muž

https://www.youtube.com/watch?v=h7SpXGz-XOc
  36. 38
    Vsakpredsajaa

22 ročný chalan

@semhamforas a keby je to 30 ročný chlap a 14 ročné dievča?
  37. 39
    Semhamforas

27 ročný muž
    Bratislava

@vsakpredsajaa detto. Normalne mi to nepride najmä zo strany dospelého a normálne mi to nepríde ani z pohľadu právneho, ale ak im to vyhovuje, tak to som schopný pochopiť.
  38. 40
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok

V 14tich som sex nemala, takze neviem posudit, ako to vnimalo to dieta. Ale mala som sex v 15tich a nic mi to do zivota nedalo. Rovnako ako vsetky ostatne sexy v mojom zivote.
    A co sa tyka tej ucitelky, o jej mentalnom zdravi velmi pochybujem, uz teraz, v 22 rokoch, si neviem predstavit akykolvek blizsi kontakt s niekym, kto je o viac nez 2 roky mladsi nez ja. Ok, u dievcat by som mozno prezila aj take 4, ale musela by to byt dospela osoba proste. Spat s detmi...preco?!