Fórum pridal Jesusmariajozefee, 10. 1. 2017 18:59 do kategórie Zdravie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Pripadáte si "real" ?

0
Jesusmariajozefee

24 ročný chalan
voda rajec

Aké je Vaša predstava správania sa voči.ost. ľudom a aké je vaše skutočné správanie voči, z očí? :))) Je v ňom rozdiel, alebo dokážete byť naplno sám sebou? :))
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Delica

22 ročné dievča
    (-∞,+∞)

v mojej predstave ľudí často zabíjam, no a reálne to enrobím
  2. 2
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    Som Zlo.

@1
  3. 3
    Mmajo

tvári sa, že má -1 roky
    Mňa všade potrebujú

ľudia nie sú k sebe úprimný, ja som (už sa snažím to potláčať) takže nemám veľa kamarátov, pretože keď si myslím že niečo spravili zle proste im to poviem - čiže nemám veľa kamarátov, ale tých čo mám ma poznajú takého aký som, a nemusím sa pretvarovať
  4. 4
    Subarnica

20 ročné dievča

Myslím že sa mi to celkom darí to čo mám v hlave dávať aj medzi ľudí.. akože jasné sú výnimky ale je ich fakt málo..
  5. 5
    M_i_k_i

20 ročný chalan
    Nitra

Som sám sebou vždy, popravde ja sa ani neviem hrať na niekoho iného.
    Nevýhoda je že to ostatných ľudí odomňa často odplaší. Som moc úprimný a ľuďom sa lepšie počúvajú pekné klamstvá ako škaredá pravda.
  6. 6
    Bebekex

23 ročné dievča
    len hľadaj ďalej

ja som celkom náladový človek,takže občas sa môže aj moje správanie voči ľuďom trocha meniť že napr. jeden deň hejtujem a druhý rozdávam slniečka, ale aj tak sa vždy snažím správať sa k ľuďom tak ako si to predstavujem ja, že by sa mali správať ku mne
    -snažím sa byť úprimná, no pritom nikoho neuraziť, práve naopak, podať to čo najempatickejšie
    -snažím sa byť zdravo morálna, snažím sa byť racionálna a logická, čo by som aj prijala,aby sa o to snažilo aj moje okolie,ale samozrejme, všetci sme nejakí
    -snažím sa mateja naviesť na to,aby sa mu zvýšilo EQ,ale je to veľmi ťažké :D

ale samozrejme sú veci,čo sa ešte musím naučiť a nejak vycibriť,no v zásade čo sa medziľudských vzťahov týka, tak som na tom v pohode. možnože by som chcela byť viac priama, len nvm či je to zrovna pozitívne
  7. 7
    Melancholik

25 ročný muž

je to zlozite, realne pri ludoch sa castejsie usmievam, navodzujem ocny kontakt alebo odpovedam na otazky ktore ma nezaujimaju napriklad , pretoze realne sa nestretavam cisto iba s mladymi ludmi ktori su duchovne otvoreni akejkolvek forme komunikacie, jednoducho musim dbat na to kto predomnou stoji a skym sa rozpravam...

ano obcas sa mi stane ze sa rozpravam s clovekom pri ktorom citim ze mozem byt sam sebou, komunikovat o comkolvek a akoukolvek formou, ale pri starsich ludoch? pri kolegoch u ktorych vidim ze ic inteligencia nie je tak vysoka ze by sa to dalo? a co rodina? stari rodicia? to proste nejde, pri kazdom cloveku preto dobre viem ako mozem hovorit, co si dovolit povedat a ako reagovat, na jednej strane je to smutna sucast zivota ale keby som bol tak dokonalo odosobneny pri kazdom cloveku a dokazal sa myslienkovo tak otvorit ako napriklad tu na birdzi alebo pri cloveku pri ktorom viem ze moze, velmi by mi to ztazilo zivot a vztahy s ludmi, co ale neznamena ze nie som uprimny voci ludom v maximalnom meritku ako sa to da, neuprimny som iba k ludom ktori voci mne preukazu neprijemne alebo hlupe spravanie, je to moja forma ignoracie a odclenenia sa od nich , jednak kvoli ochrane a aj kvoli tomu ze svoj zivot nechcem zdielat s negativnymi vplyvmi..

cize prax je taka ze ked komunikujem s niekym na kom vidim ze je absolutne otvoreny comukolvek myslienkovo a ak mi to da este aj verbalne na vedomie, dokazem a rad som uplne sam sebou... ale az nie pouzivam tie socialne triky a skratky ktorymi poviem to nutne co je dolezite ale to skutocne co by som chcel povedat si necham pre seba.

inak toto je aj jeden z dovodov moje psychohygieny preco som na birdzi...pretoze v realnom zivote mam mikroskopicku skupinu ludi s ktorymi mozem byt sam sebou...a ked niesom tak to vyslovene boli
  8. 8
    Wewo

24 ročný chalan
    Bratislava / IpD

pripadam si
    https://im9.cz/sk/iR/importprodukt-orig/42a/42a8616802659452ec958a0d2cb71dca--mmf250x250.jpg
  9. 9
    Fakecocacolazero

21 ročné dievča
    Malacky

Je rovnaké aké je v mojej mysli ale až keď sa s tým človekom chvíľu poznám. Dovtedy sa vždy nejako zdraham, nie som sama sebou. Občas by som rada bola takým tým človek čo niekoho nového stretne a vypluje mu celý život ako na tanieri a sú najlepší kamoši :D ale pracujem na tom, haha
  10. 10
    Barb

tvári sa, že má 5 rokov

ja neviem

asi ako kedy
    moj dedko mi bol vzorom a snazim sa byt podobna vo vnimani ludi ako on
    je predomnou este dlha cesta, tak snad z nej nezidem.

momentalne som vnutri ale skoro uplne mrtva, cize to co je navonok je len premahanie...
  11. 11
    Barb

tvári sa, že má 5 rokov

odhliadnuc od poslednych dni tyzdnov som naozaj optimisticky clovek a skor sa snazim kazdemu ukazat zivot a ludi z tej lepsej stranky, povzbudit a vypocut.
  12. 12
    Torpedo08

25 ročný muž
    kOkOtOvO

Bohuzial nie :( som jebnuty nazivo a pritom si stale hovorim ze nebudem a furt som :(
  13. 13
    Narazuvzdornaa

22 ročné dievča
    BA/KE

Nie, vo svojej hlave som cool a kym to dojde vonku, je zo mna celkom kripel :D

Ale niekedy zo mna vyjde nieco omnoho sarmantnejsie, nez som planovala, takze som na seba hrda :D Asi sa to nejako kompenzuje navzajom.

Ale ludia ma vedia prekuknut, ze v skutocnosti ich mam silno v pici, i ked som velmi mila, a naopak svoju citlivu uslachtilu stranku komunikujem velmi krcovito, takze asi sa spravam primerane svojej osobnosti.
  14. 14
    Alex458

20 ročné dievča
    ♥Hogwarts♥

som vždy taká istá a tým pádom sama sebou, to je jeden z dôvodov, prečo mám málo kamarátov a viac ľudí ma nemá rado.. ale tak whatever (letim) 8-)
  15. 15
    Mayben

25 ročná žena
    telom v PD, mysľou inde...

pri tebe dokážem byť naplno sama sebou a za to ťa zbožňujem najviac na svete! :*
  16. 16
    Annyejnji

19 ročné dievča

Ja ľudí vo svojej mysli nezvyknem zabíjať, ani týrať :D
    no každopádne som sama sebou, ale to neznamená, že hovorím veci, ktoré si myslím. Práveže keby som to robila, nebola by som sama sebou...
    lebo ja som veľmi empatická a proste veľakrát musím stokrát zvážiť, ako nejakú vec človeku poviem a povedať to tým najmiernejším spôsobom... a niekedy, keď to nie je podstatné, byť radšej ticho a svoje názory si nechať pre seba...
  17. 17
    Gibbs

18 ročný chalan

Snažím sa byť čo najviac sám sebou, no veľa krát sa musím veľmi snažit, aby som udržal jazyk za zubami a dakoho neurazil. Ďosť ma totiž vytáčajú hlúpy ľudia, ktorý sa starajú do vecí, ktorým nerozumejú.
  18. 18
    Openmindedfreak

27 ročný muž

ja nie som rýl, ja som trú...alebo ako raz Generál povedal, trú, trú...