Fórum pridal Jakub489, 29. 10. 2010 18:00 do kategórie Vysoké školy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Prípravné kurzy na VŠ

0
Jakub489

25 ročný muž
Bratislava

Prosím o pomoc. Som teraz v 3. ročníku a uvažujem nad prípravnými kurzami na VŠ. Oplatí sa to? Koľko to stojí? Čo sa tam rozoberá? Ako je to často a kedy je najlepšie začať? Sú lepšie súkromné hodiny? Uvažujem na PF na UPJŠ. Ďakujem za každý názor. :)
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Etelnair

25 ročný muž
    ⊱ follow the white kitty ⊰

stat ti plati stvorrocny pripravny kurz tak to vyuzi a na kurz iba z takych veci co na skole nemate :D
  2. 2
    Ork92

23 ročný chalan
    Bratislava

na to mas este rok cas.... a vacsinou to byva tak raz za tizden a vacsinou v sobotu
  3. 3
    Alpanu

29 ročná žena
    Prešov / Poprad / Stará Lesná

na aky odbor na UPJS chces ist?
  4. 4
    D170

28 ročná žena

No je to dosť drahé, ale zväčša sa tam preberá to, čo býva aj na prijímačkách.<br />
    Takže oplatí sa to hlavne kvôli tomu, že vieš, na akú oblasť sa máš zamerať, čo by tam mohlo byť.<br />
    Teda ak hovoríme o kurzoch organizovaných školami, nie napríklad SIV a inými agentúrami.<br />
  5. 5
    Littlephoenix

25 ročná žena

ak chceš kurzy, radšej sa informuj priamo na danej VŠ, či to robia, radím ti to pre to, lebo nemám práve najlepšiu skúsenosť s kurzmi od SIV.<br />
    v podstate súhlasím s @d170
  6. 6
    Istsinka

26 ročná žena
    Zmrzlinkovo

u nás na škole boli prípravné kurzy do ročníka ... vlastne to, čo sa preberá napr fyzika, elektrotechnika a také niečo <br />
    ale na tie sa neoplatilo chodiť, pretože to bolo formou semináru a profáci mali jedno ako to vysvetlia(či pre seba, či pre ostatných)
  7. 7
    Moni303035

24 ročné dievča

neoplati sa ti to...radsej sukromne hodiny, da ti to viac ako kurzy formou prednasok, ale skor ako sa rozhodnes prezri si kriteria prijimacieho konania, lebo mozno sa prijimacky ani nebudu realizovat.. :)
  8. 8
    Jakub489

25 ročný muž
    Bratislava

@alpanu Ako som napísal... na PF - Právnickú fakultu. Ak by si mala nejaké užitočné rady a skúsenosti, tak by som ti bol nesmierne vďačný za každú správou ohľadom tejto problematiky :)
  9. 9
    Alpanu

29 ročná žena
    Prešov / Poprad / Stará Lesná

@jakub489 ja chodim na PF UPJS, ale na prirodovedecku fakultu. neviem, ako je to tam, moja sesternica tam sice robila prijimacky a mala aj doucovanie, ale nakoniec isla do BA.
  10. 10
    Moni303035

24 ročné dievča

na pravnicku fakultu do KE, sa oplatia pripravne kurzy u sukromneho ucitela, mna to stalo 300 eur, mala som to kazdy piatok... :)