Fórum pridal Lolita589, 19. 6. 2017 13:40 do kategórie Štúdium v zahraničí. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Pripravny kurz UPJS

0
Lolita589

20 ročné dievča

Caute, hlasi sa niekto buduci rok na pripravny kurz na medicin,ktory organizuje UPJS? Oplati sa ? Neviete aka je cena kurzu? Na ich webovej stranke som to nenasla, boli tam len zakladne informacie o kurze
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Nexo999

19 ročný chalan

350€ za semester to bolo tusim tento rok, a co poznam ludi co to brali vazne tak pomohlo
  2. 2
    Nexo999

19 ročný chalan

Ked si kupis tu ich knihu tak tam su nejake veci, ktore sa musis naucit, a na kurze to len prechadzate vo forme testov, ktore vam aj vyhodnoti a to je asi tak vsetko
  3. 3
    Alex458

20 ročné dievča
    ♥Hogwarts♥

Neoplatí sa. Kamošky išli, nepomohlo im to, nedostali sa tam a iba vyhodili peniaze :)
    Kup si testovnice, pomaly sa ich uč, neodporučam naspäť, skôr logicky a systematicky a pôjde to :)
    A ak by si potrebovala vypracované rovnice a príklady, tak to mám všetko spísané a vypracované od docenta z tej fakulty :D
  4. 4
    Alex458

20 ročné dievča
    ♥Hogwarts♥

*naspamäť sorko :D
  5. 5
    Nexo999

19 ročný chalan

@alex458 tak vies, keby sa tam ale dotali tak by vychvalovali :-)
  6. 6
    Alex458

20 ročné dievča
    ♥Hogwarts♥

@nexo999 ani nie, dostali sa tam ludia čo na kurz nechodili a v škole mali 3tky tak si nemyslim, že je podstatny :D ale ked si slečna myslí, že jej pomôže tak prosím
  7. 7
    Lolita589

20 ročné dievča

A teda cena je ozaj tych 350€?
  8. 8
    Lolita589

20 ročné dievča

Na jeden semester
  9. 9
    Nexo999

19 ročný chalan

Tento rok bola cena 350€/semester = 700€/rok, zacinalo sa to tusim zaciatkom oktobra a koniec nejak koncom maja cca.
  10. 10
    Zelinka

20 ročné dievča
    Košice

podľa mňa tiež zbytočné, radšej doma sa učiť a keď nebudeš niečo chápať, tak sa opýtaj učiteľov na strednej alebo si zožeň nejaké súkromné doučko na to :)
  11. 11
    Chirurg

23 ročný chalan

@lolita589 ano stoji to 350€ na polrok

ja to odporucam z toho dovodu, ze sa prinutis priebezne ucit sa a testy, ktore sa tam pisu, ta v malej miere psychicky priprava na zaverecny test, navyse pocas doucovani budete mat aj viackrat opakovacku, ja som na skole v ke a co poznam z pocutia alebo videnia asi 90% ludi z LF UPJS doucovani sa tam dostali :)
  12. 12
    Chirurg

23 ročný chalan

@zelinka podla mna sa oplati, asi 90% ludi z doucka stretavam na skole :)
  13. 13
    Chirurg

23 ročný chalan

@lolita589 ano stoji to 350€ na polrok

ja to odporucam z toho dovodu, ze sa prinutis priebezne ucit sa a testy, ktore sa tam pisu, ta v malej miere psychicky priprava na zaverecny test, navyse pocas doucovani budete mat aj viackrat opakovacku, ja som na skole v ke a co poznam z pocutia alebo videnia asi 90% ludi z LF UPJS doucovani sa tam dostali :)
  14. 14
    Zelinka

20 ročné dievča
    Košice

@chirurg no neviem poznám viacero ľudí, čo chodili na doučko, niektorí sa dostali iní nie ale bežne mi aj kamoška hovorila, že síce písali stále testy ale pre ňu to bolo že sa naučila a o týždeň už nevedela.. a tak si o rok neskôr našla radšej súkromné doučko :)
  15. 16
    Chirurg

23 ročný chalan

@zelinka pokial o tyzden danu latku a otazky z predchadzajuceho uciva nevedela tak su len dve moznosti

1. bud sa to neucila poriadne
    2. nerozumela tomu

to je uz len a len na cloveku co si z doucovania zoberie a ako to pochopi a ako sa pripravi na dalsie cviko, kedy popripade nieco zopakuje z odprednasanych tem.

na anatomii, biochemii alebo inych predmetoch na skole sa nikto s nikym nebavi, nebudu ti tam individualne vysvetlovat ako nechapavemu
  16. 17
    Zelinka

20 ročné dievča
    Košice

@chirurg ja veľmi dobre viem ako to chodí, tiež nechodím na ľahkú výšku i keď som sa na medicínu nedostala :)