Fórum pridal Poppyseed, 7. 11. 2017 14:21 do kategórie Zdravie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Prirodzene štíhli, chudí, tenkí ľudia, ktorí jete normálne, no ťažšie priberáte, prekáža vám ak vám niekto povie "Priber"?

0
Poppyseed

24 ročné dievča
Košice

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Poppyseed

24 ročné dievča
    Košice

Prirodzene štíhli, chudí, tenkí ľudia, ktorí jete normálne, no ťažšie priberáte, prekáža vám ak vám niekto povie "Priber" alebo "Si prilis chudy/a"?
  2. 2
    Riddler

25 ročný muž
    Martin

No ja som taký pastelkový typ, a pritom nedržím žiadne diéty, jem normálne všetko a nepriberám vôbec,ani deko tuku, ale priber mi už nehovorí nikto,kedysi mi to vravievali,dávali najavo,že ked nepriberiem,tak nebudem "poriadny chlap",ale už s tým dali pokoj :)
  3. 3
    Exomor

27 ročná žena
    myšlienkovo

Je mi to fuk, ak to niekto povie tak väčšinou človek ktoremu sa nedarí schudnúť:D
  4. 4
    Vladqog

25 ročný muž
    Rimavská Sobota

@2 + @3
    Väčšinou takých ľudí posielam do piče a oni potom dajú pokoj.
  5. 6
    Poppyseed

24 ročné dievča
    Košice

Ja poviem za seba, na strednej som bola velmi chuda a tenka napriek tomu, ze som bola zdrava a nemala som ziadne problemy a jedla normalne, castokrat mi ktokolvek iba tak povedal, ze by som mala pribrat. Mne to dost prekazalo, pretoze som z toho mavala uz komplexy, tak na vysokej sa mi podarilo celkom pribrat, kedze stres z ucenia a zivot na intraku + nezdrava zdrava sa na mne ukazali a potom mi zase bolo povedane, ze som pribrala az moc a zacala som chudnut znova.
    Dnes to uz neriesim a so svojou vahou som spokojna a ti ktori mi to povedia tak projektuju alebo im zrkadlim to o co sa snazia alebo zavidia a nemaju vysporiadane sami v sebe.
  6. 7
    Antifunebracka

28 ročný muž
    go(o)d & (d)evil birdzu

Občas nám to vie byť nepríjemné...
  7. 8
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

@kassiar to odpovieš aj svojej mame? :D
  8. 9
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

ja nie som prirodzene stihla ,,a ked mi niekto povie priber ,,tak sa tesim :D (:
  9. 11
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

@kassiar tak prečo to potom hovoríš tím ostatným? :D
  10. 12
    Bebekex

24 ročné dievča

teraz uz mam normalnu postavu,ale ked som bola velmi velmi chuda,tak mi to dost liezlo na nervy
  11. 13
    Muaykelo

22 ročný chalan
    Tnava

Áno, takých ľudí by som udrel mojimi dlhými chudými rukami alebo nohami :D
  12. 15
    Delica

22 ročné dievča
    (-∞,+∞)

Ja som zistila, že medzi "priber" a "haha, aký špek" sú presne 3kg. Ľuďom aj tak nevyhovieš. Kašľať ich.
  13. 16
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

@kassiar takźe máš dvojaký meter? :D a čo tvoja frajerka?
  14. 18
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

@kassiar a keby si mal?
  15. 19
    Rogin

28 ročný muž
    Nové Zámky

Ano volakedy mi to velmi prekazalo, pretoze je to kazdeho osobna vec...ked so prestal fajcit tak som pribral za pol roka priblizne 13kg...a bolo to viditelne..aj na pupku (hehe) a teraz mi ti isty ludia tvrdia, ze mam bruško ci ho nechcem zhodit...odpoved znie...mam u prdele..ludom nikdy nevyhovies...
  16. 20
    Exomor

27 ročná žena
    myšlienkovo

@marjy77 ak chce bit ludi kvoli takejto hluposti tak pochybujem ze si najde (:
  17. 21
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

@exomor ale vezmi si koľko báb letí na takých mačov :D
  18. 22
    Exomor

27 ročná žena
    myšlienkovo

@marjy77 to je smutne a ani nechcem vediet kolko.. ja to skor neviem spracovat ked niekto chce riesit blbosti nasilim alebo nemam argumenty idem sa bit, nemam pravdu idem sa bit, nieco sa mi nepaci idem sa bit.. ak to je pritazlive tak sa necudujme ze tento svet ide do sraciek:D
  19. 23
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

@exomor je to jediný spôsob ako niekoho doslova umlčať a keď to raz spravíš ľahko si na to zvykneš a je to čiastočne aj práca testosterónu :D
  20. 24
    Exomor

27 ročná žena
    myšlienkovo

@marjy77 podla mna je to praca hluposti riesit nieco nasilim (:
  21. 25
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

@exomor áno, keď sa nad tým čo i len na chvíľu zamyslíš tak ti dôjde že je to blbosť, ale proste v zápale tých emócií a momentu na to nemyslíš a spravíš chybu a my ľudia sme proste hlúpe zvieratá konajúce inštinktívne, čo si budeme klamať
  22. 26
    Vlcica1989

28 ročná žena
    Trnava

už som si zvykla :) dokonca aj doktorka mi musela do karty napísať že fakt nemám anorexiu :D
  23. 27
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    Premotivovaná marha.

@marjy77 "baby" možno letia na "mačov", ale nie na 50 kg špáratká čo sa na tých "mačov" iba hrajú.
    @delica navyše vnímanie ľudí je strašne skreslené, mňa už asi v 3 jazdeckých kluboch okomentovali, aká som malá a štíhla, že kľudne môžem prijazdovat poníky...že what? :D
  24. 28
    Exomor

27 ročná žena
    myšlienkovo

@marjy77 neviem, ja sa viem kontrolovat, asi je to aj o tom (: a nie sa vyhovarat.. kto chce hlada sposoby, kto chce hlada dovody
  25. 29
    Delica

22 ročné dievča
    (-∞,+∞)

@staphylococcus teraz nedavno som zazila zachvat smiechu, ked som spomenula ze mam velkost siat xs :( v style, taka chuda predsa nie som, musia mat superdivne velkosti. Hrozne s ludmi! :D chcem tiez prijazdovat poniky aj ked neviem co to znamena
  26. 30
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    Premotivovaná marha.

@delica že ich opravuješ po deťoch alebo na nich robíš spoločnosť kolegyni keď ide jazdiť na veľkom koni. Keďže som u nás najmenšia bola som nominovaná na jazdca ponikov :(
    Wtf ale veď ty si mega štíhlunká, čo si tí ľudia myslia. Ale takýto bol aj môj bývalý, keď som mu povedala že nosím bežne veľkosť S-M tak mi povedal že to je isto blbosť :D
  27. 31
    Delica

22 ročné dievča
    (-∞,+∞)

@staphylococcus aww, jazdkyna ponikov je kjut ale :D bud rada, to znie zlatucko
    Boze, ti chlapi :D uplne hrozni su.
  28. 32
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    Premotivovaná marha.

@delica ts, potom sa akurát na mne mama smeje keď jej posielam fotky. Ale hej, tiež si myslím že je to kjut a že nám to s Charliem brutálne svedčí spolu.
    A áno, chlapi sú kreténi :D
    (V tomto.)
    (A veľa iných veciach.)
  29. 33
    Kassiar

20 ročný chalan
    Milky Way

@marjy77
    @exomor
    Hej vy dvaja nerobte tu zo mňa násilníka, to že to niekomu poviem, to neznamená že sa s ním budem biť! Väčšinou to ľudia (tými ľudmi myslím mojich známych) berú ako srandu alebo si povedia, henten má iba zlú náladu. To sú iba silné reči, taký psychologický efekt.
  30. 34
    Mayben

26 ročná žena
    telom v PD, mysľou inde...

Ja som prirodzene tučná a prekáža mi ak mi niekto povie schudni! :D
  31. 35
    Aeria

17 ročné dievča

Nie, nevadí, ba naopak - som rada, že mi osoba dá o tom vedieť, že by to bolo treba, keďže ja som si nikdy nevšimla, ako vlastne vyzerám a teda v momente, kedy mi tento návrh druhá strana predloží sa o tom konečne dozvedám a od toho momentu aj reálne začínam priberať, keďže to vlastne nie je vôbec problémom, len sa proste musím od niekoho dozvedieť, že by to bolo dobré.
  32. 36
    Piotra

23 ročné dievča
    Nikdykde

Týmto vôbec nechcem zľahčovať pocity chudých/štíhlych ľudí, ale kks, chcela by som raz na svoju osobu takú vetu (naozaj myslenú) počuť.
  33. 37
    Firestorm

27 ročný muž
    Bratislava

Je to rovnako nevhodné ako keď obéznemu človeku povieš že "schudni ! pre pána ,už nejedz! " bla bla...
    Nech sa každý stará o seba...
  34. 38
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

@staphylococcus vydela si už niekedy 50kg človeka hrať sa na mača? Väčšina ich protivníkov je väčšia ako oni.
  35. 39
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

@exomor presne!
  36. 40
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

@kassiar a čo ak by to niekto zobral vážne a urazil sa, a začal by dorážať naspať? Teoreticky
  37. 41
    Kassiar

20 ročný chalan
    Milky Way

@marjy77 Niekoho takého nepoznám, takže je to iba čisto hypotetické. Tak by som sa to snažil nejak upokojiť, alebo by som sa ja spravil že som urazený a odišiel by som. Ale ako hovorím že to je v rámci kamarátskeho provokovania, ak to prekročí tento rámec, tak samozrejme pribrzdím.
  38. 42
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    Premotivovaná marha.

@marjy77 Vydela...au. A áno, v 90 % prípadov sa na "mačov" hrajú takíto zúfalčekovia.
    (Btw, nie je mačo ako mača...)
  39. 43
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

@staphylococcus hej, kým ich niekto nezmastí a neuvedomia si, že tadiaľto cesta nevedie
  40. 44
    Xy12345

24 ročný chalan

Áno vadí, ale len trosku, lebo majú pravdu ale neznášam sa za to aký som vyziabnutý a je mi jedno kto čo povie, to proste NIESOM JA a skúšal som už hádam všetko, kedysi dávno som mal peknú vyšportovanú postavu a odkedy mám všelijaké chronické diagnózy tak ešte jedine čo mám na sebe rad je tvar.