Fórum pridal Anonym356, 9. 11. 2017 21:25 do kategórie Zdravie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Problém s manželstvami

Názory k téme

1. 1
    Anonym356

22 ročný chalan

"Prečo by som sa mal ženiť keď polovica manželstiev sa rozvádza"

"Prečo by som sa mala vydávať keď polovica manželstiev sa rozvádza"

Niekto tvrdí, že je to len blbá výhovorka lenivých ľudí. Poviem vám to takto - keby ste mali skočiť s padákom a inštruktor by vám povedal, že je 50% šanca že sa neotvorí... skočili by ste? Či zostali by ste radšej v bezpečí lietadla? Skok je úžasný, je to určite úžasný pocit letieť, padať a vzášať sa nad krajinou, ale riskli by ste to, že sa vám padák neotvorí a vy spadnete z 5km výšky na tvrdý betón? :) Určite nie. A s manželstvom je to podobné, človek v podstate vsádza svoj život, ak sa niečo pokazí, je veľmi zle...
  2. 2
    Darkestangel

22 ročné dievča
    hlavou v Taliansku

ma che cazzo
  3. 3
    Warble

19 ročné dievča

loool (:
  4. 4
    Milgamman

9 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

a pointa?
  5. 5
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Ak sa na to necitis nemusis
  6. 6
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

manželstvo je v podstate to isté ako mať frajera/priateľa/partnera len s papierom. riskoval by si partnerstvo?
  7. 7
    Hellium

26 ročná žena
    garáž v San Piegu už nie

Prirovnávaš rozvod ku smrti?

Nie je to to isté, ale ak by som mala odpovedať-
    Ak by som si bola vedomá svojimi schopnosťami a odhodlaná vyskúšať to, skočila by som.
    Naopak, príde mi alibistické nebrať sa z dôvodu, že veď aj tak sa rozídeme. Buď si rozhodnutý do toho ísť, alebo si tým vzťahom nie si istý a vyhováraš sa na štatistiku. Jasné, že sa v živote môže stať hocičo, no radšej by som bola šťastne vydatá 3 roky než žiť do konca života v nešťastnom vzťahu.
  8. 8
    Delica

22 ročné dievča
    (-∞,+∞)

bože môj, idem spať, dnes som smutná už dosť zo sveta
  9. 9
    Narazuvzdornaa

23 ročné dievča
    unclean, a libertine

co ta tak serie na tom, ci sa nejaki cudzi ludia vezmu alebo nie a preco?
  10. 10
    Wistingher

20 ročný chalan
    Bratislava

Keby som to napísal ja tak už ma tu idú drať z kože a kedže väčšinou budem svoj názor presadzovať a obhajovať, tak by tu bolo zase 50 komentov a potom konzervatívci a emáčky by začali písať statusy ala" čumte aky mám názor, dostanem like-y? Je to dosť dobrý ster?" (thumbs)