Fórum pridal Nun12, 26. 11. 2020 23:07 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Prvá pusa

0
Nun12

16 ročný chalan

Ahojte! Mám 16 a včera som sa prvýkrát bozkával. Celkom by ma zaujímalo ako si vy pamätáte na svoj prvý bozk a aké to bolo? Pre mňa to bolo celkom take dívné a mokré.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Tanji

28 ročný muž
    Brezno

:D :D

našťastie baba bola síce o 3 roky mladšia ale o 3 životy skúsenejšia v bozkávaní takže som sa to asi za 5 minút naučil :D bolo to prvé sekundy u mňa zmätené ale potom že super a načo vlastne píšem fake trollovi ? asi som potreboval prejaviť peknú spomienku
  2. 2
    Zajko1211

31 ročný muž
    Žilina

a bol aspoň pekný ten mládenec?
  3. 3
    Plutvonozceakrivozubky

hrá sa, že má 1 rok
    Paralelny svet

Ja ňevjem uš
  4. 4
    Midnight

31 ročný muž
    čo to zase píše?!

pamätám si ho až príliš dobre, že by som sa rozcitlivel keby som sa poriadne zaspomínal, celý ten večer si pamätám až príliš dobre.

horúci letný, vlhký (večer), obsahujúci také to klišé filmové stupňujúce sa napätie, a bozk bol horúci vlhký a hebký a úžasný a priam trápne dokonalý lebo sme si priam trápne dokonale sedeli, a zahlásil som s prvým výdychom po ňom že "waaau". a s druhým že "prvý", lebo som si nebol istý či aj pre druhú stranu bol taký super, tak to bolo sčasti také preventívne ospravedlnenie =D . a vtedy som aj prvý raz zažil akú egoboost moc vie mať ženská, lebo vraj by jej nenapadlo keby som nepovedal =D
  5. 5
    Sianagirl245

19 ročné dievča

Ja si pamätám iba prvú facku kvôli puse ale prvú pusu teda nie (:
  6. 6
    Nun12

16 ročný chalan

@tanji Tiež som na tom podobne o 2 roky mladšia ale o 100-krát skúsenejšia
  7. 7
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok
    neexistuje

@sianagirl245 excuse me what :D
  8. 8
    Alex458

23 ročné dievča

To bolo fakt dávno, že si nepamätám. Viem len, že sme hrali fľašu a bolo to divné :D
  9. 9
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok
    neexistuje

Idk, bola som take standardne 15 rocne zmatene stena, no :D
    A bolo to tak vlazne fajn.
  10. 10
    Papver

25 ročná žena

mala som 16 a prislo mi to vzrusujuce asi ako pohlad z okna
  11. 11
    Papver

25 ročná žena

@10 ale o rok neskor mi dal prvu pusu moj terajsi priatel a to sa mi uz velmi pacilo a mam na to len pekne spomienky :)
  12. 12
    Rebarboe

19 ročné dievča
    Kyjev, Ukrajina

Je to tu. Chris sa vrátil
  13. 13
    Rebarboe

19 ročné dievča
    Kyjev, Ukrajina

V prípade že sa mýlim, ospravedlňujem sa autorovi fóra, každopádne, moja prvá pusa bola síce priemerná, ale dotyčný bol veľmi príjemný a správny človek. Čo viac si priať
  14. 14
    Wistingher

24 ročný chalan
    Bratislava

Nepamätáme, lebo sa neodohrala (hehe) (thumbs)
  15. 15
    Slackerbitch

40 ročná teta
    hľadajúca sa

Akoze samotne bozkavanie bolo poho ale ten priebeh a vsetko okolo toho bolo strasneeeee :D a troska aj lutujem s kym to bolo ale tak to uz nezmenim no :D
  16. 16
    Sianagirl245

19 ročné dievča

@staphylococcus no..občas reagujem veľmi nevyspytateľne keď ma niekto zaskočí :D
  17. 17
    Ladydoga

hrá sa, že má 0 rokov
    Prašivá diera

Prvú som dostala tak nečakane a bolo to vcelku nič moc, ešte som sa potom párkrát skúšala s tým týpkom bozkávať ale tak mu páchlo z papule, že som to potom už neskúšala (hehe) (grc)
  18. 18
    Aventine

9 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

Prvá bola hrozná, už som tú storku o uslintanom chalanovi viackrát písala :D ale druhá v živote bola najlepšia ^_^
  19. 20
    Burn

28 ročná žena
    Praha

Prva nic moc. Bolo to na diskoteke, neviem ani ako sa volal. Pamätam si len to, ze mal mikinu s velkym napisom Yamaha (zostalo ako krycie meno) :D
  20. 21
    Feroborba

26 ročný muž
    Tanganika

Kamarátova frajerka. Bol som rozpoltený a tak to aj vyzeralo (hehe)
  21. 22
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok
    neexistuje

@sianagirl245 ah, okay, to chapem
  22. 23
    R0cketqueen

18 ročné dievča

Najebana na diskotéke a nejakým chlapikom. Neviem ako sa volal a vlastne ani ako vyzeral :D čistá romantika
  23. 24
    Riddiculus

8 ročné dievča
    *1238

Samotný akt bol taký meh, ale načasovanie perfektné. Na mostíku v parku pod hviezdami. Bola som straaaašne nervózna, lebo som nevedela, čo robiť. A vždy mi to prišlo nechutné, že prečo by som si mala s niekým vymieňať sliny... Ale všetko má svoj happyend, dosť sa mi to zapáčilo.
  24. 25
    Goldenbeach

34 ročný ujo
    Chernobyľ

Uz si nepamatam ani s kym to bolo... Nie a nebozkaval som sa prvykrat s nejaoou mojou prvou frajerkou :)
  25. 26
    Pink

hrá sa, že má 0 rokov
    Krajina snov

Mala som 13 rokov (hehe)
    Bola som do neho až po moje (vtedy ešte pubertiacke) uši.
    On bol o 4 roky starší, takze dosť skúsený, A vlastne, cele to bolo úžasné, lebo to nebolo príliš mokré, ako pri iných (:

No, ale nezopakovala by som si to s ním. Momentálne sa mi ani trochu nepáči. Častokrát som sa pýtala samej seba, že ako som ho mohla chcieť??!! (hehe) (:
  26. 27
    Cinko

26 ročný muž
    Bratislava

To asi nikdy nezabudnem. Bola to krasna kocka ktoru som v ten vecer spoznal a uz nikdy viac som ju nevidel. Pekna spomienka :)
  27. 28
    Livre

20 ročné dievča

Tiež som mala 16 a nevedela som, ako sa narába s jazykom, tak som ho asi celého oslintala chudáka, ale páčilo sa mi to, nezabudnem na to nikdy.
  28. 29
    Saddath

30 ročná žena

Nebudem ratat flasu alebo skusanie s kamoskami ci? Taka normalna velka s chalanom, to bolo super. Mala som 15 rockov a velka romantika v parku, otm sme apolu chodiki asi 2 roky
  29. 30
    Zelinka

23 ročné dievča
    Košice

mala som asi 18 a klasika, pripití neskoro večer, vyšli sme z baru a bola riadna kosa.. dal mi mikinu a vtedy :D bolo to divné
  30. 31
    Gitarista445

20 ročný chalan

Nepočítam také tie detské :D Takú prvú naozajstnú v utorok, bol myslím február 2018 :D Čiže v 18
    Aké to bolo? Príjemné, prišlo to tak samé od seba nooo (rofl)
  31. 33
    Alexandrika

hrá sa, že má 2 roky

Pre pana a kde zmizol ten nas nestastik chris? @rebarboe
  32. 34
    Mayben

29 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Tak..môj prvý bozk bol so spolužiačkou, ktorá ma to mala akože naučiť a nepripadalo mi to nijako pekné alebo príjemné :D takže som sa po tom dlho nerada bozkávala..nepáčilo sa mi to.

A teraz to milujem a nemám sa s kým :( :D
  33. 35
    Primitiv

27 ročný muž
    občas sám neviem, v ktorom svete sa práve nachádzam.

@mayben inzeruješ?
  34. 36
    Mayben

29 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

@primitiv to niee :D
  35. 37
    Willbebetter

7 ročné dievča

Bolo to minimalne romanticke, lebo sa to udialo na Novom moste :D s krasnym vyhladom na vysvieteny hrad. A bolo to aj take...nezne a neskusene z oboch stran. Ale omnoho viac srandovne si spominam na prvy sex :D