Fórum pridal Nicitel, 17. 9. 2019 19:50 do kategórie Základné školy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

prvý kontakt

0
Nicitel

21 ročný chalan

Ako ľudstvo neprišlo na to, ako nadviazať kontakt s mimozemštanmi, tak pre mna je záhadou ako nadviazať kontakt so spolužiakmi v škole. Nie som úplne nudný človek, ani nepríjemný, ale neviem ako sa s niekým zoznámiť. Všetci okolo mna si spravia nejaké
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Nicitel

21 ročný chalan

skupinky a ja zostanem sám a nikto somnou ani neprehovorí, nie že by som ja nedal žiadnu námahu spoznať niekoho, ale väčšinou mi odpovedia áno/nie a ďalej sú vo svojom uzavretom kruhu. Niekto nejaká rada ?
  2. 2
    Zrkadlovka

21 ročné dievča
    pod lamelou

tá prvá veta ma totálne dostala :D keby sa podobnou vetou začneš s niekým baviť, myslím že by si zaujal!
  3. 3
    Lafiziq

25 ročný muž
    Bratislava

donesť cukríky... najlepšie schoko bons - tými sa ľahko robia kamaráti....

v práci sedím vedľa takej drobnej tehotnej Indky a tiež som nevedel ako sa s ňou dať do reči aby som pretrhol ľady. A Študentská pečať to celkom poriešila.
  4. 5
    Nicitel

21 ročný chalan

@lafiziq Kupovať si ich nebudem, žijem intrákový život bez prijmu, som rád že mám na rožky. Aj keď dnes som im ušetril celkom peknú sumu penazí, keď si mali kúpiť knižku na angličtinu a náhodou som ju našiel v PDF :D aspoň poďakovali a potom si už zase riešili svoje.

@Zrkadlovka myslím si že skôr ako zaujal, by som na seba upútal pozornosť ako podivína :D
  5. 6
    Aventine

11 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

@5 tak dones rožky a tresku :D
  6. 7
    Robinsonleon

23 ročný chalan
    mimo všetkých predstáv o dobre a zle

Hahahaha ja chcem byt tvoj mamarat
  7. 8
    Robinsonleon

23 ročný chalan
    mimo všetkých predstáv o dobre a zle

Kamarat dpč
  8. 9
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

dones paľeno
  9. 10
    Nicitel

21 ročný chalan

Alkohol už tento týždeň nie, ďakujem :D
  10. 11
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

Ešte je len utorok, tak žiadne veľkohubé vyhlásenia prosím!
  11. 12
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

Musí byť príležitosť... viacero príležitostí...
  12. 13
    Primitiv

25 ročný muž
    občas sám neviem, v ktorom svete sa práve nachádzam.

Odporúčam film Prvý kontakt, o tom ako sa ľudstvo skontaktovalo s mimozemšťanmi. Možno načerpáš inšpiráciu a pár nápadov, ako postupovať.
  13. 14
    Tomas55555

24 ročný chalan

Zisti si o čom sa spolužiaci bavia a skús sa v tom nejako vedomostne zdokonaliť aby si sa s nimi o tom mohol porozprávať a nadhodiť reč.
  14. 15
    Riddiculus

7 ročné dievča
    Pche.

Mám rovnaký problém. Ale zase sa nejako nesnažím, lebo potom mi to príde, že na nich tlačím.