Fórum pridal Veronikadelrey, 11. 1. 2017 20:22 do kategórie Počítače. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

PS4

0
Veronikadelrey

hrá sa, že má 1 rok

Čauko..potrebovala by som len vedieť že ku PS4 treba aj nejaký špeciálny kábel? Áno viem sú tam nejaké káble ale či aj nejaké treba dokúpiť alebo čo. A na internete som pozerala ako to zapojiť do monitoru a stále sa tam píše niečo POKRACUJEM V KOMENTOCH
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Veronikadelrey

hrá sa, že má 1 rok

že HDMI a ja neviem čo to je :D či to nejaký..no neviem. Niečo čo dokúpiť k PS4 alebo niečo podobné? Prosím ak niekto vie napíšte..vďaka :)
  2. 2
    Danieldevil

26 ročný muž
    Bratislava/Trnava

HDMI kábel, ten bol ale (aspoň pri PS4) v balení, takže nebolo treba nič kupovať. Samozrejme za predpokladu, že máš telku resp. monitor :D
  3. 3
    Sheily

22 ročné dievča

Všetko je v balení, teda my sme aspoň nemuseli nič dokupovať
  4. 4
    Veronikadelrey

hrá sa, že má 1 rok

@danieldevil mám čo by som nemala :D
  5. 5
    Danieldevil

26 ročný muž
    Bratislava/Trnava

tak už len zapojíš a hráš :)
  6. 6
    Kosmiklove

30 ročný muž
    andromeda

To chceš na monitor alebo na tv? Pretože ak je to nieco staršie a nebude to mať hdmi konektor tak to nepripojis :D
  7. 7
    77hanes77

22 ročný chalan
    Banská Bystrica

@veronikadelrey HDMI kábel, ktorý pripojíš do TV (alebo monitora) a napájací kábel do zásuvky .... joysticky sú bezdrôtové (bluetooth)

Pokiaľ máš staršiu TV bez HDMI (iba so SCART), tak potom budeš potrebovať DAC prevodník z digital (HDMI) na analog (cinch/scart) .. výsledný obraz bude viac menej hnus, ale pôjde to ... (PS4 okrem HDMI už nemá žiaden iný video výstup)