Fórum pridal Ejka1007, 12. 11. 2019 13:26 do kategórie Zdravie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Psychohygiena

0
Ejka1007

25 ročná žena
Prešov

Je tu niejaký psychológ prípadne študent psychológie, ktorý sa zaoberá oblasťou psychohygieny ? Prečo je dôležitá, ako ju vykonávať.. nejaké rady a typy. Pripravujem článok a mala by som pár otázok. Za každú reakciu vďaka :)
Odozva

Názory k téme

 1. 1
  Bezo16

  20 ročný chalan

  dlho som ich odcudzoval začo som si už dal par faciek ale naj vec pre PSYCHOHYGIENU su psychedelika :3 keby o nich napišeš članok tak si to velmi rad kuknem :D , nezabudni pridat že su nebezpečne lebo jeden človek na lsd skočel z okna
 2. 2
  Chlorofyl

  11 ročný chlapec
  Erec Jisrael

  https://alis.uniba.sk:8443/search/queryterm_1=psychohygiena&theme=Katalog skus pozret tunak. alebo na stranke crzp.sk tam si vies zadat klucove slovo a vyhodi ti to bakalarky/diplomovky/dizertacky na tuto temu a su zvacsa verejne (zelene polia)
 3. 3
  Ladydoga

  tvári sa, že má -1 roky
  Prašivá diera

  Dôležitá je preto aby človeka neje*lo hneď v zákrute a vykonávať sa dá napr. tak, že sa dobre zhúliš, opiješ, zasexuješ si, zacvičíš si, niekoho zbiješ, zatancuješ si, zaspievaš si, pustíš si hudbu, dobre sa naješ, dobre si pospíš alebo sa rovno zbalíš a odídeš do pi*e niekde do lesa jesť oriešky spolu s veveričkami a žiť v súlade s prírodou (bird) (letim) (letim) (letim)
 4. 4
  Rebarboe

  19 ročné dievča
  Kyjev, Ukrajina

  Najlepšia psychohygiena je umývanie hrncov
 5. 5
  Torpedo08

  28 ročný muž
  kOkOtOvO na Záhorí

  @rebarboe to mas 2v1 psycho-hrnco hygiena (thumbs)