Fórum pridal Lauricita, 11. 1. 2019 19:54 do kategórie O dievčatách. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Pukanie prstov

0
Lauricita

21 ročné dievča

Ahojte.. mám taký problém že si pukam prsty na rukách do všetkých smerov. A pukam si ich tak každých 20 min a keď si nepuknem tak začnem byť strašne nervozna ako keď človek ktorý fajčí a nemôže si zapáliť. Pride mi to už ako závislosť a potrebujem s tým
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

kym si nepukas do nosa parno je vsetko ok. Pukaj dalej aj ja pukam. :D
  2. 2
    Lauricita

21 ročné dievča

Prestat.. v poslednej dobe som si začala pukat palce na nohách, kolena si občas puknem a tiež chrbat. A neviem zaspať bez toho aby som si nepukla prsty na rukách a nohách. Máte nejaké rady ako S tým prestat? Aj keď najúčinnejšie by asi bolo to ak by som s tým jednoducho sekla ale či náhodou nemáte nejaké rady čo aj vám pomohli k lahšiemu odvykaniu pukaniu si prstov :)
  3. 4
    Lauricita

21 ročné dievča

@gnomeslayer ako mne nevadí to pukanie ak by som si pukala pár krát za deň..
  4. 5
    Nightrain

31 ročný muž
    Levice

Daj sa liečiť.
  5. 6
    Evkasv

21 ročné dievča

ja som si neodvykla :D a tiež si pukam cele telo....podľa mna je to však len o tom ako je človek zaneprázdnený..ked len sediš a nudiš sa, ničim nezamestnavaš myseľ, tak na to budeš viac myslieť ....buď produktivna proste
  6. 7
    Gramofón

hrá sa, že má 1 rok

Robil som to tiež,ale nejako mi to prešlo cez noc a už ma to k tomu ani neťahá.
  7. 8
    Ausgezeichnet

22 ročné dievča

Predstav si živo ako ti pri tom puknuti preskočia tie klby v tých prstoch obkolesene zilkami a nervami a ako sa ti tam môže nejaká tá cievka, či nerv zacviknut a budú ti musieť kvôli tomu odrezať prsty :smile:
  8. 10
    Xy12345

25 ročný muž
    Pri NR

Nájdi si prácu alebo mi prekladaj knihy v angličtine čo plánujem ešte prečítať- môže to byt asi 1000 strán - (smejte sa mi že neviem po anglicky, teraz je príležitosť ). To si pukaš z toho že si nervózna a nervózna si z toho že máš prebytočnú energiu.
  9. 11
    Mobscene_69

25 ročná žena
    Smultronställe

Aj moja kamarátka non stop puká a je jedno, koľko krát si už pukla, aj tak jej pukajú, čo ja nechápem, ja si viem puknúť tak raz za deň...skús to obmedziť na raz denne, rozhodne to nie je činnosť, ktoré tvoje telo potrebuje tak často, to rozhoduješ v hlave ty sama
  10. 12
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -68 roky
    tulam sa

ako citam toto forum tak som si popukala prsty na rukach a nohach :D
  11. 13
    Laurikaaa

23 ročné dievča
    Londýnčanka

Ako sa to robí vlastne? :D
    Viem že to existuje ale nikdy som to neskúšala :D :D :D :D
  12. 14
    Openmindedfreak

29 ročný muž

@laurikaaa ono ti to nezačne pukať len tak, v podstate musíš robiť dlhodobo a často ten "úkon pukania", a potom sa to prejavuje tak, že si si schopná puknúť napr. krk niekoľko krát denne a znie to, ako keby si si zlomila väzy :D ja som to kedysi robil, ale prestal s tým...
  13. 15
    Desertdrift

20 ročný chalan
    Universe

Ja si tiež pukám krk aj prsty a mi príde že som závislý na tom už (hehe)
  14. 16
    Erixa

21 ročné dievča
    Raxacoricofallapatorius

Ja som si tiež pukala prsty veľa a často, ale potom mi povedali, že sa mi budú triast ruky, čo som nechcela, tak som s tým prestala...
  15. 17
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok

@erixa kokotina :D pukas si iba vzduchove bublinky v synovialnej tekutine. https://www.health.harvard.edu/blog/knuckle-cracking-annoying-and-harmful-or-just-annoying-2018051413797
  16. 18
    Milgamman

9 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

pukam si hadam vsetko co sa da :D :/
  17. 19
    Erixa

21 ročné dievča
    Raxacoricofallapatorius

@staphylococcus ja to viem :D ale ako 12-ročná som to nevedela a tak som s tym prestala... a ked som sa dozvedela, ze by sa mi nic nestalo, tak sa mi s tým nechcelo znova začínať