Fórum pridal Jantebont, 21. 9. 2018 16:42 do kategórie Politika. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Radikalizuje sa Nemecko opäť?

0
Jantebont

34 ročný ujo

Nemecko urobilo v dejinách veľa chýb. Ako vnímate výsledky volieb v Nemecku a posledné preferencie politických strán? Keď krajne pravicová AfD sa blíži k 20% popularity. Stáva sa Nemecko opäť nebezpečné?
Odozva

Názory k téme

 1. 1
  Nightrain

  31 ročný muž
  Levice

  Bodaj by urobili poriadok v Európe :D
 2. 2
  Ryu4

  24 ročný chalan

  @nightrain Lol keď Nemecko naposledy robilo v Európe poriadok tak sa to trošičku vymklo spod kontroly, ak si dobre pamätám z dejepisu
 3. 3
  Mezomus

  hrá sa, že má 1 rok
  asshole birdzu!

  Tak asi prirodzeny vyvin :D sak aj na slovensku idu kotlebovci, v madarsku ti ich...
 4. 4
  Antifunebracka

  30 ročný muž
  sefcovic birdzu

  Akože diví sa im niekto (?)
 5. 5
  Vsakpredsajaa

  22 ročný chalan

  Po celom Západe to je nie len Nemecko
 6. 6
  Vsakpredsajaa

  22 ročný chalan

  Ale nevyrieši sa tým nič, pretože veľké osobnosti tú chcu utečencov tak tu budú , politici majú v skutočnosti len minimálny vplyv stačí sa pozrieť na Trumpa všetky jeho radikálne kroky súd zablokoval a na nejakú stenu na hranici s Mexikom sa už dávno zabudlo
 7. 7
  Darkpassenger

  26 ročný muž
  Peklo v tvojej hlave

  @1 to uvidíš keď začnú robiť poriadok u teba doma :)
 8. 8
  Hetfield

  34 ročný ujo
  Studna

  nie je sa čomu diviť,za to že AfD rastú preferencie može Merkelova a jej Wir schaffen das
 9. 10
  Hetfield

  34 ročný ujo
  Studna

  a odpoveď na tvoju otázku je áno Nemecko sa stáva nebezpečné ale nie kvoli nejakým imaginárnym pravicovým radikálom
 10. 11
  Wistingher

  22 ročný chalan
  Bratislava

  čo? Trumpovi niekto zakázal postaviť ten plot? Veď to bol jeho najväčší sľub, ktorým možno vyhral voľby. Pretože bol sľubom na telo pre obyčajných ľudí. A prezident USA má predsa právomoci.
 11. 12
  Hetfield

  34 ročný ujo
  Studna

  @wistingher ten plot je nereálny,to by stálo stámiliony ak nie milardy
 12. 13
  Samuelfghk

  22 ročný chalan

  S migrantami by som aj v Nemecku narobil poriadok. Pokiaľ nemá aspoň jedného rodiča Nemca, tak šup naspäť do Turecka. Zbaviť občianstva a deportovať.
 13. 14
  Riddler

  26 ročný muž
  Turiec

  @4 krátke a výstižné
  No inak, ked je reč o Nemecku a paralelách s minulosťou, myslenie ich elít sa v podstate príliš nezmenilo, iba vonkajšia nálepka. Vtedy boli rasisti, teraz sú dobručkí multi-kulti, ale čo sa týka ekonomického postavenia, stále pretrváva ten pocit nadradenosti, že Nemecko by malo vládnuť Europe, a hlavne východná Europa by mala byť akousi ich koloniou. Tretej Ríši sa to na určitý čas podarilo, i ked ten ich násilný spôsob nebol v konečnom dôsledku príliš efektívny, narazil na odpor domáceho obyvateľstva, a preto zvolili omnoho rafinovanejšiu metodu, nenásilnú, ktorú budú ľudia nadšene s otvorenou náručou vítať. A to sa im dokonale podarilo.
 14. 15
  Yoss

  28 ročný muž

  Nemci nám vládnu aj teraz. Nie priamo, ale nepriamo. Pozrite sa okolo seba a otvorte oči. Nemecké fabriky, nemecké spoločnosti, nemecké autá, nemecké obchody. Nemci určujú náš plat, a to, čo si za neho kúpite v obchode (samozrejme vo všeobecnosti). Na Nemecku sme závislí a Európa tiež. Na druhej strane, keby niet Nemecka, euro už dávno neexistuje a EÚ pravdepodobne tiež. Nemci vstali z popola, sú schopní začínať od nuly a aj milión migrantov sú schopní odviesť na lietadlách späť do Afriky, keď si do vlády zvolia tie správne strany.