Fórum pridal Ps102, 8. 10. 2017 16:08 do kategórie Sex. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Regióny a krstné mená

0
Ps102

22 ročný chalan
Muchosransk, mestská časť Vukojebina

Všimli ste si, že by nejaké krstné mená boli v jednotlivých regiónoch častejšie zastúpené? Nemám na mysli národnostných menšín.
Ja mám pocit, že napríklad Radka a Zdenka sú populárne na hraniciach s ČR, a Dáša je obľúbené meno na východnom Slovensku.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Hoperpohroma

hrá sa, že má 0 rokov
    tulam sa

ja si myslim, ze kazda ceska je vendula a kazdy cech je pepa/vojta/honza
  2. 2
    Melancholik

25 ročný muž

môže byť, zuzana mi príde zase stredoslovenská ako aj jana, jožko tiež .. možno aj paľko

určite by sa z toho dal urobiť reálny graf
  3. 3
    Neoriginalna

22 ročné dievča
    ďaleko

ja som Radka a v zivote som stretla max 5 dalsich. a tu niekto spravi forum kde moje meno spomenie ako prve ako zaklad na statistiku (:
  4. 4
    Motorbreath

25 ročný muž
    Ashenvale

Myslim ze je to normalna vec... minimalne teda pre slovanske narody. Tu sa totiz vacsinou dava meno po rodicoch. Teda davalo... terez ludom nejako doprepinalo zmyslanie a je to tu same americke meno. No ale dakedy to bolo proste tak... A ked sa dakedy tak skoro pracovalo na detoch tak sa stalo aj to ze jedno meno bolo aj tri krat za sebou :D dedo jozef, otec jozef, vnuk jozef no a tak proste... napriklad taliani viem ze to udajne tak maju ze davaju meno po starych rodicoch nie po rodicoch a v spanielsku napriklad aj 5 mien z kadejakej rodiny :D
  5. 5
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

ja som si to tiež až teraz uvedomila aktívne že to tak nejako je

poznám niekoho kto sa volá Egit a je z Bardejova :D čo je v Honte dosť čudné, ale to platí napr. aj pre Soňa (západné slovensko???), Denisa a iné