Fórum pridal Klidopido, 13. 11. 2017 22:22 do kategórie O chalanoch. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Riedke vlasy a ich padanie

0
Klidopido

24 ročný chalan
Martin

Nikto v našej rodine nemal dlho vlasy z chlapov. Všetci majú svoje plešky a riedke vlasy. A ja som svoje vlasy miloval. A stále milujem. A chcem sa spýtať, či by som vedel zväčšiť aspoň ich objem, alebo spomaliť to padanie...
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Dzeeejn

21 ročné dievča
    v reálnej skutočnosti

existuje už aj plastika vlasov
  2. 2
    Moouselet

hrá sa, že má 1 rok

Biohar
  3. 3
    Klidopido

24 ročný chalan
    Martin

@dzeeejn čo to?
  4. 4
    Dzeeejn

21 ročné dievča
    v reálnej skutočnosti

@klidopido normálne transplantácia vlasov... pogoogli viac ti o tom neviem len viem že sem v Ba na to chlapi chodia
  5. 5
    Nespiacakraska

27 ročná žena
    Doma

Ja som mala vždy jemné vlasy a teraz mi začali este aj dosť vypadávať, tak som si kúpila sadu(šampón, kondicionér,pena) ktorá by nato mala pomôcť. Tie výrobky sú pre rôzne typy vlasov a mali by byť aj pre mužov. Keď chceš pošlem ti na ne link. Môžeš si o nich nájsť viac informácií na internete a keď sa ti budú pozdávať môžeš ich vyskúšať. :)
  6. 6
    Klidopido

24 ročný chalan
    Martin

@nespiacakraska bol by som za
  7. 7
    Laurikaaa

21 ročné dievča
    Londýnčanka

Čakám kedy sa tu objaví internetový trichológ :D
  8. 8
    Darksider96

21 ročný chalan
    Birdzlandia

@laurikaaa Už som tu (hehe)

V tomto fóré som už písal čo pomáha mužom proti vypadávaniu vlasov http://birdz.sk/forum/vypadavanie-vlasov-v-mladom-veku-u-muzov/180207-tema.html/

@1 @4 Transplantácia vlasov znie dobre, ale je to len dočasné riešenie pokiaľ nevie ako zastaviť vypadávanie vlasov. Na klinike si dá odobrať vlasy zo zadnej časti hlavy a následne transplantovať do kútov a postihnutých miest, kde mu už ostanú pravdepodobne natrvalo a na zvyšku hlavy mu časom aj či tak vypadnú vlasy. To bude potom vyzerať riadne blbo (hehe)
  9. 9
    Laurikaaa

21 ročné dievča
    Londýnčanka

Prosím ťa neoznačuj ma, ani ja som ťa neoznačila, ak si si nevšimol
  10. 10
    Darksider96

21 ročný chalan
    Birdzlandia

@9 Len sa neposer ;P
  11. 11
    Klidopido

24 ročný chalan
    Martin

@darksider96 ďakujem. Pozriem a poskúšam. Vyzerá, že o tom niečo vieš, tak ďakujem za rady ešte raz.
  12. 12
    Klaudijisko

17 ročné dievča

Ak chces nieco na spomalenie tak by si mal zajst na kozne alebo rovno trichologiu. Ak chces nieco na opticke zhustenie tak na nete som raz videla taku vec co si nasypes medzi vlasy (myslim ze sa to vola nanogen)
  13. 13
    Klaudijisko

17 ročné dievča

A este alpecin sampon je na dedicne vypadavanie vlasov. Pouzivaju ho aj zeny, aj ja som ho kedysi pouzivala, sice nie na dedicne vypadavanie, ale trocha pomohol (hehe)