Fórum pridal Lool141, 10. 1. 2017 21:13 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Rozchod bum BÁC ?

0
Lool141

21 ročný chalan
Medzi Jupiterom a Saturnom

Zdravím :) chcel by som sa spýtať ako ste sa vyrovnávali s rozchodom ? A aký máte názor na to keď sa chcú bývalí priatelia vrátiť k vám po rozchode ?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Kaylee

9 ročné dievča
    prepočítavanie...

par dni akutnych opustakov a potom uz lepsie. cim som starsia tym lepsie.
    hahahahahhaa posrala by som sa od smiechu asi kebyze mi to niekto navrhne :D v ziadnom pripade. rozchod je u mna koniec vsetkeho kontaktu takze nemusim riesit take veci
  2. 2
    Morningcoffe

18 ročné dievča
    in the sky with a diamonds

ja neviem, ja som bola stále ta iniciatorka rozchodu, takže smutok po rozchode nepoznám

a zaleži podla toho aky je to rozchod a po akej dobe sa chcu k sebe vratit
  3. 3
    Bebubi

21 ročné dievča
    Ocean

vrátiť po rozchode?? STOP,ešte 10krát som mu to vysvetlovala a vyhadzovala ho najebaneho z bytu svojich rodičov ked sa tu prišiel vyspať ku svojej už ''byvalej,,... a k tomu proste ak bolo niekolko šanci a už to pohorelo aj po nich tak proste načo a nie,ak bola len jedna tak treba dať druhu..ale lepšie je žiť heslom: Dvakrát do tej istej rieky nevstúpiš (thumbs) :smile:..no a k tomu vyrovnavaniu s rozchodom..zamestnaj hlavu...prácou,priateľmi,koníčkami,spoznávaním nových ludi..fotky z byvaleho vztahu a podobne veci čo máš z toho,hod do krabice a schovaj kde si daleko kde padaju kopy prachu a ty to najdeš až o niekolko rokov ked budeš už ženatý (hehe) a proste zamestnaj myseľ..kup si niečo nové,začni chodiť niekam kde si predtým nechodil a začni žiť naplno..nemysli na to a hlavne nezostaň sám lebo ťa prepadnu myšlienky vrátiť sa k tomu znova a znova spominať na to čo bolo...trošku dlhe no pomaha to..alebo ak to nepomože tak sa niekomu vyrozpravaj daj si vinko,poplač si a pospominaj a potom začni odznova novú etapu života :) prejde ťa po čase :)..ešte že tieto veci už nemusím riešiť :D..snad ti to pomôže (thumbs) :smile:
  4. 4
    Bencen

22 ročný chalan

po mojich skusenostiach uz nikdy nedam nikomu druhu sancu.
  5. 5
    Laurikaaa

21 ročné dievča
    Londýnčanka

Plakala som ako tur asi 4 dni, mama sa na to nemohla pozerať a celé to vyriešila. Do konca života jej za to budem vďačná...
  6. 7
    Simka1311

21 ročné dievča
    Vrbové/Nitra

@laurikaaa ako to vyriesila?
    A hmm to pises o tom poslednom vztahu? :O ste sa rozisli?:O
  7. 8
    Ssnehulienka

22 ročné dievča
    Dolný Kubín

no, rozchody moc dobre nezvladam, pomaha mi vela pracovat a zamestnat mysel.
    skusala som /nie raz/ vztah s byvalym, zatial sa to ani raz nepreukazalo ako dobry napad
  8. 9
    Alex458

20 ročné dievča
    ♥Hogwarts♥

rozchod beriem uplne ako normálnu vec proste, načo byť vo vzťahu ak jeden nie je šťastný? takže sa nad tym sem-tam pozastavim, a možno mi aj kuštiček chýba, ale potom sa zase spamätám a žijem akoby nič
    no a ak sa chce niekto ku mne vrátiť, tak má smolu, lebo také veci ja nerobim :D
  9. 10
    Chanteuse

23 ročné dievča
    Košice

rozchody skor nezvladam,ale fakt je to vekom a mojou samostatnostou lepsie..
    nikdy by som k ex nevratila, to je hlupost podla mna aj ked malemu % to vyjst moze... mne pomaha samotka az po par dnoch nutena socializacia, vela jest, vela cvicit,citat,vzdelavat sa,vela pracovat
  10. 11
    Kosmiklove

30 ročný muž
    andromeda

ten nadpis (:
  11. 12
    Kikki

36 ročný ujo
    Ke

Všimla som si, že chlapi berú rozchody oveľa horšie , dokonca extrémne( napr. predvčerom sa chcel podrezať známy kvôli tomu, že ho nechala) ..ja keď už sa s niekým rozídem, tak ho absolútne vymažem a idem ďalej ako nič, neviem prečo, ale je to tak. A nikdy by som sa s ním nedala dokopy opäť. Mám veľa kamarátov, kt. Sa rozišli asi dvesto razy a to je už podľa mňa divný vzťah..
  12. 13
    Antifunebracka

27 ročný muž
    antiSJW birdzu

Ja beriem rozchody zle aj keď som iniciátorom.
  13. 14
    Mayben

25 ročná žena
    telom v PD, mysľou inde...

rozchody sú smutná vec a zvládam ich len veľmi ťažko (s výnimkou toho posledného, to bol milý rozchod :D )...
    a ja som človek, ktorý dáva veľa šancí..takže ak by sa chcel ex vrátiť a ja by som k nemu stále niečo cítila, tak by som tomu najskôr podľahla...netvrdím, že je to správne..ale som len človek a niekedy proste konám nesprávne. srdce tak káže (srdce je hlúpe :D )