Fórum pridal Mato97, 1. 9. 2018 20:23 do kategórie Cestovanie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ryanair

0
Mato97

21 ročný chalan
stále niekde inde

Leteli ste niekedy Ryanairom? Hlavne tento rok ma zaujíma.
Ako to prebieha s tou príručnou batožinou keď sa nezakúpi Priority?
Ako sa vám celkovo letelo touto spoločnosťou?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    konské-e zuby

letel som neraz, aj tento rok parkrat. s prirucnou je to tak, ze ti ju mozu zobrat do podpalubia, ak nemas priority - ale nie vzdy to robia, a ked hej, tak skor s takymi kufrikmi a toto - ak mas rubdzak, tak ta nahaju tak zrejme :D
    a letelo sa mi tak no...ziadna slava, ale ucel splni :D
  2. 2
    Laurikaaa

22 ročné dievča
    Londýnčanka

Od 1.novembra keď si nedokupis spomínané priority tak máš nárok len na jednu tašku ktorá má rozmery ako notebookova taška/kabelka.

Čo sa spoločnosti týka tak ake laxne také vzácne. Čo viac k tomu dodať (rofl)
  3. 3
    Darkestangel

23 ročné dievča
    Co doma

No ak si ideš teraz už od septembra kúpiť letenky s nimi, tak ti sú figu platné naše skúsenosti, lebo odteraz na každú rezerváciu platia nové podmienky (to jest už len 1 ks batožiny, a to 40x20x25 cm)

Ak už máš kúpené letenky, tak záleží na tom, kedy budeš letieť, ak od novembra, tak tiež môžeš mať len tú 1 príručku. Ak je odlet do konca októbra, tak máš klasicky 2 príručné a pri gate ti väčšiu označia a pôjde do podpalubia, inak všetko po starom
  4. 5
    Mato97

21 ročný chalan
    stále niekde inde

@darkestangel už mám kúpene aj check in spravený takže to bude po starom.
    Ďakujem
  5. 6
    Salora

hrá sa, že má 2 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

na kratke trasy pohoda... tym myslim tak hodinu az dve max, ak mas velmi dlhe nohy, tak aj hodina bude dost (: proste Boeing 737 prerobeny na lietajuci autobus... (: inak plati @3
  6. 7
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Naposledy som letela vo štvrtok , príručná batožina 10 kg , ktorú ti vezmú pred vstupom do lietadla ... ďalšiu od nej menšiu môžeš vziať na palubu lietadla ..
    Ja som mala of course dva malé (kabelku,plecacik) :D a nič ;)