Fórum pridal Kaiserchief1, 22. 5. 2019 09:37 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

S akou hlasitosťou na mobile počúvate hudbu cez slúchadlá?

0
Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

1. 1
    21,2% ľudí
    100%, počúvam s najvyššou hlasitosťou
  2. 2
    24,2% ľudí
    80%
  3. 3
    27,3% ľudí
    60%
  4. 4
    9,1% ľudí
    40%
  5. 5
    6,1% ľudí
    začínam nízko ale mám tendenciu zvyšovať
  6. 6
    9,1% ľudí
    nepočúvam hudbu na telefóne
  7. 7
    3,0% ľudí
    iné
  1. 1
    18,8% ľudí
  2. 2
    37,5% ľudí
    80%
  3. 3
    31,3% ľudí
    60%
  4. 4
    6,3% ľudí
    40%
  5. 5
    0% ľudí
  6. 6
    6,3% ľudí
  7. 7
    0% ľudí
    iné
  1. 1
    23,5% ľudí
  2. 2
    11,8% ľudí
    80%
  3. 3
    23,5% ľudí
    60%
  4. 4
    11,8% ľudí
    40%
  5. 5
    11,8% ľudí
  6. 6
    11,8% ľudí
  7. 7
    5,9% ľudí
    iné
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Môžete aj napísať či ste niekedy nemali problémy so sluchom alebo nadmernou tvorbou ušného mazu ak ste dlho a intenzívne počúvali hudbu cez slúchadla. Prípadne či vás nebolieva z toho potom hlava.

Ja som mal nedávno problémy so sluchom práve z pričastého počúvania hudby na telefóne. Vždy som prekračoval aj ten režim ochrany sluchu nad zdravú hranicu a často som počúval na 100% a nakoniec som si privodil ta akurát hlavybôľ. Bol som aj na vyšetrení zvuku a audiometrii a našťastie sluch mám ešte v poriadku tak odvtedy počúvam hudbu na nižšej hlasitosti ale neviem si zatiaľ zvyknúť. :( Som rád, keď to poriadne hučí. :D
  2. 2
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

vôbec netuším
    tak, aby som počula a nerušilo ma okolie
    ale aby som nebola ohučaná, lebo nevidím v tom zmysel, nie je to príjemné
    (ale nevylučujem, že ak je okolie hlučné, tak je hlasitosť vcelku vysoko, ale proste nejdem vyššie, ako je nevyhnutné)
  3. 3
    Alex458

22 ročné dievča

Problémy nemám žiadne, slúchadlá milujem, nie je deň, keď ich nemám. A väčšinou počúvam na 80%, ked idem autobusom abo tak tak na 100.
  4. 4
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

i ked teraz tak uvazujem, ze mozno ani nie vzdy - zavisi predovsetkym od okoliteho prostedia. viem, ze v lietadle som mal naplno a este sa mi to zdalo nedostacujuce, ale zas inokedy asi nie naplno - a mam aj pocit, ze rozne nahravky maju roznu uroven hlasitosti
  5. 5
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

a podobne ako @2.
    poznam dost vela ludi, co pocuvaju hlasnejsie ako ja - ja moc velku hlasitost nemam velmi rad. ale zas napriklad moja manzelka pocuva tichsie ako ja a to sa mi tiez nepaci prilis, lebo ona to ma tak, ze poriadne nepocujem vsetky nastroje a tak, co ma tiez irituje :D proste ked pocuvam hudbu, chcem ju pocut natolko jasne, aby som vedel, co sa v skladbe deje
  6. 6
    Dee99

26 ročný muž
    RK

80-100
  7. 7
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Ticho, lebo to nici sluch.
  8. 8
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

@admin zmeň mi hlas na 60% pls, akurát som to vyskúšal a ukázalo sa, že keď počúvam na plné gule, tak bojím sa veľmi
  9. 9
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

@pubertslatinocelny heh na jednej strane chcem strasne napisat, ze ma to pobavilo (a nie ze nie), na druhej strane ze nerobte si uz srandu z neho.

Ked on to podla mna fakt mysli vazne a nemoze za to :/
  10. 10
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

@azizi ved akoze cely moj @8 nebol vobec narazka na neho, len ta posledna veta bola tak naformulovana - hoci myslienku vyjadrovala uprimnu - fakt ked som si tak pustil hudbu, tak som mal neprijemny pocit, lebo vobec nemam prehlad o okoli a proste zozadu moze na mna hocico prist :D
  11. 11
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

@pubertslatinocelny Od teba to beriem, vieš možno som to teraz napísala náhodne práve tebe, lebo si to myslím už dlho a kebyže to napíšem napr. @antifunebracka tak to skončí zle ak nie ešte horšie :D A teda ja sa tiež bojím kopu vecí (aj ktoré sú pre mnohých možno banality), len jediný rozdiel medzi mnou a Christianom je ten, že ja nevypisujem do verejných fór.

A ja sa nebojím, že na mňa voľačo zaútočí :D ale fakt je, že keď sa potrebujem na prácu sústrediť, tak si tie slúchatká pustím tak, aby som nepočula okolité rozhovory:) A tie obvykle nie sú moc hlasné, takže ani slúchatká nemusím mať moc nahlas:)
  12. 12
    Pandoras

hrá sa, že má 1 rok
    z minulého storočia

Ja neviem, či vy ste všetci hluchí, ale mne stačí hlasitosť tak na 50% (hehe)
  13. 13
    Antifunebracka

30 ročný muž
    vreskot birdzu

Vždy na 100 všade peckujem a ešte sa mi to práveže úplne tiché zdá :D
    @azizi Ale no, nerob zo mňa bezcitné monštrum :D
  14. 14
    Gothicpoethic

26 ročná žena
    Partizánske

Len úplne naplno. Také že ticho alebo stredne nepoznám, ja som aj detskú vysielačku kupovala podľa svetelných indikátorov, lebo nič mi nezabráni počúvať hudbu na plné pecky cez slúchadlá. Ani dieťa. :D