Fórum pridal Patrixo, 14. 10. 2019 14:04 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

S akymi typmi partnerov ste mali tu cest?

0
Patrixo

32 ročný muž
Militantný slniečkar

Toto mi vybehlo na fb. a celkom ma to pobavilo.. tak s kym ste uz mali tu cest? dalej v komente..
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

Pre baby: https://emefka.sk/10-typov-frajerov-s-ktorymi-budes-mat-tu-cest-kym-stretnes-toho-praveho/
    Pre chalanov: https://emefka.sk/10-typov-frajeriek-s-ktorymi-budes-mat-tu-cest-kym-najdes-tu-pravu/
  2. 2
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

S imaginarnymi no nevydrzalo to nikdy dlho furt vymyslali nejake kktiny (?)
  3. 3
    Lenuska175

hrá sa, že má 0 rokov
    knižnica

So sukničkárom aj zlým chlapcom s duševnými problémami :D
  4. 4
    Lawey

25 ročná žena
    Břno

frfloš kt. za nič nemôže a klamár? :D ale nie až tak jednoducho a archetypalne dane :D
  5. 5
    Robinsonleon

23 ročný chalan
    mimo všetkých predstáv o dobre a zle

čítať takéto články... to jak drátom do oka. Normálne pri nich cítim jak umieram. Ale prečítal som si obidva.
  6. 6
    Ladydoga

tvári sa, že má 6 rokov
    Prašivá diera

Kktiny nečítam a tiež nestriedam všetky typy frajerov podľa návodu aby som sa dostala k tomu "pravému" :S
  7. 7
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

@ladydoga a to je chyba! (retard)
  8. 8
    Marjy77

20 ročné dievča
    Wilderland

sú tam také silené frázy až strach, ale aspoň som sa pobavila :D
  9. 9
    Mobscene_69

25 ročná žena
    Smultronställe

Dosť dobre to opísali :D
  10. 10
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok
    a witch of the woods

Kombo 3.+5.+7 :D
  11. 11
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/Ç̺͇̺̬̳̒͋Ø̢̺̮̭͍N̸̮̺̺͇͎ͦ̔̿̆̈N̡̦͉E̹̮̮͎ͧͨ͛ͫ̿C̳͊͗̎̊͞Ŧ̢̥ͭͪ́ͬ̓ͣ̿Ẽ̯͙̠͍̑ͦͦ̿̌̌Đ̈́͟_͍͖̟ͥͨͨ͋̋̈̿ ͉̥͔̟͜ ͮ͊͊̑̍̌͏̹̰̥͎̜ ̘̞ͪ̽ͦͅ ̶̹̗̟͓͙̂͆ͫ̂ͅ ̦̯ͤ͗͞

Kombinácia 2. Módna ikona + 9. Párty zviera a potom ešte 10. Dobrá študentka. :D
  12. 12
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

@staphylococcus naaadhera (love)
  13. 13
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok
    a witch of the woods

@patrixo najvacsia, do pici, este teraz ma striasa, ked mi ten clovek napise k narodeninam :D
  14. 14
    Mariquittka

26 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

10.
  15. 15
    Rebarboe

18 ročné dievča
    Zmrzlinový zámok Vasilja Blaženého, Candyland

Zlý chlapec s duševnými problémami
  16. 16
    Annyejnji

21 ročné dievča

Tieto špecialitky som našťastie zažila len dve :D jeden, čo si pár dní po mne našiel ďalšiu, ktorú opustil pre ďalšiu a tú zase pre ďalšiu v priebehu 1 roka :D

a potom človeka, čo mal ťažký život, žena mala všetky jeho problémy vyriešiť, všetko bolo čierne a keď som ho odmietla, začal mnou pohŕdať a správať sa akoby som bola handra ._.
  17. 17
    Obsession

hrá sa, že má 2 roky
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Ešte som to necitala
    ...
    Ale tak neviem čím to je že ja mám väčšinou šťastie na žiarlivcov
    :S (letim) (bird)
  18. 18
    Slackerbitch

38 ročná teta

Suknickar a zlý chlapec s duševnými problémami (ten bol ale na 1/2 aj patologicky klamar) (thumbs) :D
  19. 19
    Xxar3s

36 ročný ujo
    Bratislava

@slackerbitch ak je muz patologicky klamar tak to moze znamenat ze je psychopat... (nemusi to tak byt, ale je to velmi pravdepodobne) inak povedane chyba mu v mozgu prepojenie medzi amygdalou a centrom uvedomovania si.

pisem zamerne muz lebo u zien je psychopatia omnoho zriedkavejsia ako u muzov (zena je empaticky tvor). muz psychopat empatiu nema alebo ju ma velmi oslabenu, ale kedze psychopati su dobri herci vedia empatiu perfektne zahrat.
  20. 20
    Xxar3s

36 ročný ujo
    Bratislava

hlupe skatulky:

najhorsie vlastnosti muzov velmi povrchne prehnane az do extremu. u drvivej vacsiny muzov su tieto zle vlastnosti len marginalne. ak je u nejakeho chlapa jedna z tych vlastnosti zakladnou povahovou crtou tak rozhodne neni normalny
  21. 21
    Antifunebracka

30 ročný muž
    joker birdzu

Mňa by strašne zaujímalo, ako by chlapci opísali @4 , myslím, že by nám všetkým až zle prišlo
  22. 22
    Slackerbitch

38 ročná teta

@xxar3s noo by to nanho aj celkom sedelo.... (:
  23. 23
    Gothicpoethic

26 ročná žena
    Partizánske

3,5,8.
  24. 24
    Mayben

28 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Sukničkára som mala, ale nebolo to hentak, ako to opisujú tam..no i tak to bolo nepríjemné..ten istý človek bol (je) aj klamár...a ten istý človek je aj otcom mojej dcéry :-/
  25. 25
    Kerrang

27 ročný muž

No vlastne ani neviem ako to brať, lebo ona mi po tom krátkom romániku povedala, že som len kamarát, čo ma zradilo však keď aj toto povie, lebo ja som sa to pokúšal brať ako vzťah, ale ja si myslím, že ona asi "trepe" (hehe) ...však tam to v tom najviac vychádza, že robí z komára somára a proste hašterivá mrcha ...čudujem sa jej ako mohla mať vzťahy, však tá keď sa nazlostila tak kua nechcel by som byť v jej blízkosti a myslím si, že mierumilovnejšieho chalana ako ja už len veľmi ťažko nájde ...ale kto chce kam, pomôžme mu tam..
  26. 26
    Plavam_zivotom

24 ročné dievča

Klamár a zlý chlapec s duševnými problémami v jednom.